Black Coffee Zvolen: Kaviarenská pohoda v ruchu nákupného centra

 Black Coffee Zvolen: Kaviarenská pohoda v ruchu nákupného centra

 

Vo Zvolene zvony zvonia. V známom nákupnom centre na prvom poschodí vedľa Panta Rhei sú to zase šálky s kávou, ba dokonca štrngajúce poháre so slovenským vínom. Všetky tieto pôžitky v sebe ukrýva Black Coffee, známe to meno zo strechy bratislavského nákupného centra i z metropoly stredného Slovenska, Banskej Bystrice.

Black Coffee Zvolen

Dominantou prevádzky je bar – majestátny z betónu. Spoločne so sivými a červenými kreslami vytvárajú príjemnú atmosféru. Pulzujúcu, plnú energie, minimalistickú a zároveň modernú. Vhodnú na pracovné i priateľské stretnutia a posedenia po hektických nákupoch. Ak ste si práve povedali: „To znie super, ale je to trochu od ruky,“ nemusíte čakať dovtedy, kým Zvolenom budete prechádzať. Okrem tejto, nájdete prevádzky Black Coffee aj v Banskej Bystrici a Bratislave. Už to máte viac po ruke?

Black Coffee Zvolen

Black Coffee Zvolen

Kávičkárov poteší zmes kávy Danesi café, ktorá nabudí nielen chuťové, ale i čuchové zmysly. Jej chuťový profil si počas našej návštevy vychutnávajú študentky, biznismani na stretnutí či elegantné dámy, ktoré si vyrazili len tak, užiť si deň, chute, čas pre seba. Prebrať život, radosti i starosti.

Black Coffee Zvolen

Black Coffee Zvolen

Kaviarenský život tu pokračuje a graduje od rána do večera. Rozmanitosť chvíľ a príležitostí pre stretnutia na tomto mieste vytvorila rôznorodá ponuka. Rozsiahly zoznam miešaných nápojov, chutné pivo či slovenské vína spríjemnia posedenie po hektickom dni. Vyzdvihujeme aj pohodlnosť sedenia a svetlo, ktoré sa v kaviarni nachádza. Ukrýva v sebe variabilitu a možnosť výberu je len na vás. Prirodzene, tak, ako to cítite.

Black Coffee Zvolen

Black Coffee Zvolen

Samozrejmosťou sú aj chutné koláče. Farebné makrónky a cheesecakey vylepšia náladu i chute každému „maškrtnému“ jazýčku.

Black Coffee

Ak patríte ku workoholikom, ktorí najradšej pracujú z kaviarne a chcú ostať v kontakte s okolitým svetom, toto mieste je pre vás ako stvorené. Navyše ak vám dôjde „šťava“, vyrieši to káva či chutný koláč. Čo ak sa to stane telefónu? V Black Coffee vedia, že doba mobilová je prepojená s prácou. Počas návštevy svoj telefón môžete vložiť do nabíjacej stanice a pozorovať svet okolo seba.

Black Coffee

Načerpáte energiu, porozprávate sa tvárou v tvár, natrafíte na starého známeho alebo prehodíte pár slov s milou obsluhou. Výborná psychohygiena a chvíľa digitálneho detoxu! Aj to je pre spoľahlivý pracovný výkon dôležité.

Black Coffee Zvolen

Black Coffee Zvolen

V Black Coffee totiž dbajú na servis a výber len z toho najkvalitnejšieho. O čom sa môžete presvedčiť vo všetkých troch prevádzkach. Výlet spojený s pôžitkami na troch rôznych miestach totiž nie je zlý nápad. Iste sa vám zapáči.

Black Coffee Zvolen

Black Coffee Zvolen nájdete na facebooku aj instagrame.

Text: Augustína Markocsyová, Tomáš Turek

Foto: Ondrej Bobek a archív podniku

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Guťka Markocsyová

Pôžitkárka, instaguru a organizačný mozog celého portálu. Naša Guťka plánuje všetky cesty, fotenia i články. A vďaka jej citlivému oku je výsledná podoba článkov taká, aká je. I sociálne siete také, aké sú.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *