O nás

Kávičkári

O práci s osobnými údajmi a o všeobecných podmienkach si môžete prečítať tu:  https://kavickari.sk/vseobecne-podmienky/

 

Portál Kávičkári.sk vznikol v roku 2013 ako blog gastronomických nadšencov. Časom sa médium etablovalo na pozíciu silného a dôveryhodného hráča na trhu v podobe magazínu, ktorý svojim čitateľom pravidelne prináša  tie najzaujímavejšie tipy zo sveta hotelov, kaviarni a reštaurácií.

Redakcia magazínu je zložením stabilného týmu novinárov a profesionálnych fotografov, ktorí sú priaznivcami dobrej kávy, čaju či vína a jedla v príjemnom prostredí hotelov, reštaurácií a kaviarní. Našim čitateľom prinášame informácie podané našou optikou, a to nielen kvalitnými textami, ale aj krásnymi a autorskými fotkami. Sme zástancami toho, že každý človek má svoj príbeh, o to krajší, keď pôsobí v gastronomickej oblasti, ktorú tak veľmi zbožňujeme. Pretože my sme kávičkári a gurmáni v jednom. Najlepšia kaviareň alebo reštaurácia? Kvalitné jedlo a skvelá atmosféra? S nami ich zľahka nájdete a ochutnáte.

V roku 2017 sme vydali jedinečný dvojjazyčný bedeker  po najlepších kaviarniach a bistrách na Slovensku. Kniha nebola inzerciou jednotlivých prevádzok a vznikla vďaka podpore sponzorov.

Knihu „Top miesta na Slovensku si môžete zakúpiť aj tu.

Redakcia funguje z čisto súkromných zdrojov a nie je dotovaná žiadnym väčším mediálnym domom. Preto prosím akceptujte pravidlá inzercie, vďaka čomu podporujete kvalitný obsah na slovenskom internete a v printových médiách, ktoré nás preberajú.

V prípade záujmu o inzerciu na portáli prosím kontaktujte: [email protected]

 

Médiá, ktoré preberajú náš obsah:

hnstyle logo

 

startitup

 

horeca logo

 

womanman_logo

 

bratislavsky kurier logo

 

Magazín Lets get gourmet

 

logo kamzakrasou

 

 

 

 

Facebook Comments

NAPÍŠ KOMENTÁR

NAPÍŠ KOMENTÁR