O nás

Už takmer dekádu tvoríme jedinečný obsah plný toho najlepšieho z gastronómie. Našim čitateľom pravidelne prinášame najzaujímavejšie tipy zo sveta top hotelov, kaviarní a reštaurácií.

To sme my, Kávičkári.sk – magazín pre všetkých pôžitkárov a milovníkov života. Dnes sme stále na ceste. Píšeme, fotíme, chodíme (nielen) po Slovensku, organizujeme eventy či točíme videá. Vydali sme bulletiny, ale aj vlastné knihy- Top miesta na Slovensku/ Top Places in Slovakia, je originálny dvojjazyčný bulletin, ktorý vyšiel v roku 2017 vo vydavateľstve Fortuna Libri.

O dva roky na to, sme vydali originálnu knihu pre podnikateľov, študentov i milovníkov gastronómie, (ne)učebnica Gastrolove, ktorá sa stretla s obrovským úspechom. Na (ne)učebnicu nadviazali (ne)konferencie, roadtripy po stredných školách, či Poradňa na našom portáli.

kavickari-kavickarisk-tim
tlacovka-gastrolove (61)

Sme zástancami toho, že každý človek má svoj príbeh, o to krajší, keď pôsobí v gastronomickej oblasti, ktorú tak veľmi zbožňujeme. Pretože my sme kávičkári a gurmáni v jednom. Najlepšia kaviareň alebo reštaurácia? Kvalitné jedlo a skvelá atmosféra? S nami ich zľahka nájdete a ochutnáte.

Ako ale vznikol portál Kávičkári.sk? Za všetko môže šálka s kávou v jednom z bratislavských hotelov. Zle urobená káva v obliatej šálke bola podnetom na fotografiu, ktorá vyvolala na sociálnych sieťach veľkú odozvu. Po uverejnení sa nám ozvalo zopár kamarátov novinárov, s ktorými sme sa rozhodli fotiť si kávy. Takto vznikla naša komunita fajnšmekrov, z ktorej neskôr vyrástol náš magazín.

A prečo kávičkári? No jednoducho preto, že kávičkári sú pre nás ľudia, ktorí sú gurmáni. Sú štýloví, poznajú trendy a milujú užívať si život. A aj o tomto náš portál je. O láske k životu, dobrému jedlu a službám.

Od začiatku tvorby nášho magazínu staviame na obsah. Všetko, čo nájdete na našej stránke si tvoríme sami. Fotíme naše vlastné fotografie, robíme vlastné photoshootingy a píšeme naše vlastné texty. Náš tím pozostáva z profesionálov či už študovaných, alebo s veľkým darom a talentom. Preto sme iní, preto sme dobrí. A preto náš obsah preberajú i ďalšie spriatelené médiá.

DSC07737
0
návštevníkov mesačne na webe
0
sledujúcich na Facebooku
0
sledujúcich na Instagrame
Magazín pre všetkých pôžitkárov, milovníkov života a dobrých ľudí, ktorí veria, že Slovensko je úžasná krajina.

Náš tím

Redakcia magazínu je zložením stabilného týmu novinárov a profesionálnych fotografov, ktorí sú priaznivcami dobrej kávy, čaju či vína a jedla v príjemnom prostredí hotelov, reštaurácií a kaviarní. Našim čitateľom prinášame informácie podané našou optikou, a to nielen kvalitnými textami, ale aj krásnymi a autorskými fotkami.

Simona Budinská

Founder

[email protected]

Augustína Markocsyová

Project manager

[email protected]

Mária Baláž - Gyuranová

Šéfredaktor

[email protected]

Tomáš Turek

Redaktor

[email protected]

Ondrej Bobek

Fotograf

Zuzana Tureková

Redaktor

Miroslava Širotníková

Redaktor

Branka Hronská

Redaktor

Dominika Noskovičová

Redaktor

Henrieta Bakošová

Autor

Médiá, ktoré preberajú náš obsah