O nás

Už dekádu tvoríme jedinečný obsah plný toho najlepšieho z gastronómie. Našim čitateľom pravidelne prinášame najzaujímavejšie tipy zo sveta top hotelov, kaviarní a reštaurácií.

To sme my, Kávičkári.sk – magazín pre všetkých pôžitkárov a milovníkov života. Dnes sme stále na ceste. Píšeme, fotíme, chodíme (nielen) po Slovensku, organizujeme eventy či točíme videá. Vydali sme bulletiny, ale aj vlastné knihy- Top miesta na Slovensku/ Top Places in Slovakia, je originálny dvojjazyčný bulletin, ktorý vyšiel v roku 2017 vo vydavateľstve Fortuna Libri.

O dva roky na to, sme vydali originálnu knihu pre podnikateľov, študentov i milovníkov gastronómie, (ne)učebnica Gastrolove, ktorá sa stretla s obrovským úspechom. Na (ne)učebnicu nadviazali (ne)konferencie, roadtripy po stredných školách, či Poradňa na našom portáli.

Našim najnovším dielom je KávičkáriFEST x Tržnica Nivy, ktorý sa tešil obrovskému úspechu a ohlasu u návštevníkov.

Slovenská pražiareň kávy? Pozrite si náš Zoznam Pražiarní, kde nájdete aj rozšírené profily niektorých slovenských pražiarní.

 
 
Team Kavičkári.sk
Kávičkári fest team
augustina smolenak

Sme zástancami toho, že každý človek má svoj príbeh, o to krajší, keď pôsobí v gastronomickej oblasti, ktorú tak veľmi zbožňujeme. Pretože my sme kávičkári a gurmáni v jednom. Najlepšia kaviareň alebo reštaurácia? Kvalitné jedlo a skvelá atmosféra? S nami ich zľahka nájdete a ochutnáte.

Ako ale vznikol portál Kávičkári.sk? Za všetko môže šálka s kávou v jednom z bratislavských hotelov. Zle urobená káva v obliatej šálke bola podnetom na fotografiu, ktorá vyvolala na sociálnych sieťach veľkú odozvu. Po uverejnení sa nám ozvalo zopár kamarátov novinárov, s ktorými sme sa rozhodli fotiť si kávy. Takto vznikla naša komunita fajnšmekrov, z ktorej neskôr vyrástol náš magazín.

A prečo kávičkári? No jednoducho preto, že kávičkári sú pre nás ľudia, ktorí sú gurmáni. Sú štýloví, poznajú trendy a milujú užívať si život. A aj o tomto náš portál je. O láske k životu, dobrému jedlu a službám.

Od začiatku tvorby nášho magazínu staviame na obsah. Všetko, čo nájdete na našej stránke si tvoríme sami. Fotíme naše vlastné fotografie, robíme vlastné photoshootingy a píšeme naše vlastné texty. Náš tím pozostáva z profesionálov či už študovaných, alebo s veľkým darom a talentom. Preto sme iní, preto sme dobrí. A preto náš obsah preberajú i ďalšie spriatelené médiá.

Kávičkári team
unikátnych návštevníkov mesačne na webe
0
sledujúcich na Facebooku
0
sledujúcich na Instagrame
0
Magazín pre všetkých pôžitkárov, milovníkov života a dobrých ľudí, ktorí veria, že Slovensko je úžasná krajina.

Náš tím

Redakcia magazínu je zložením stabilného týmu novinárov a profesionálnych fotografov, ktorí sú priaznivcami dobrej kávy, čaju či vína a jedla v príjemnom prostredí hotelov, reštaurácií a kaviarní. Našim čitateľom prinášame informácie podané našou optikou, a to nielen kvalitnými textami, ale aj krásnymi a autorskými fotkami.

Simona Budinská

Founder

Augustína Markocsyová

Project manager

Rudolf Sladkovský

Redaktor a fotograf

Tomáš Turek

Redaktor

Dominika Noskovičová

Project manager

Henrieta Bakošová

Autor

Zuzana Kvočeková

Autor

Martin Papai autor Kavickari.sk

Martin Papai

Redaktor

Ondrej Bobek

Fotograf

Zuzana Tureková

Redaktor

Miroslava Širotníková

Redaktor

Branislava Hronská

Redaktor

Katarína Mikulcová

Jazykový redaktor

Médiá, ktoré preberajú náš obsah