Zimný wellness zahreje

 Zimný wellness zahreje

 

Zo snehu sa tešia deti, lyžiari a všetci milovníci zimy. Po dni strávenom na zasnežených svahoch a v mrazivých horách, nezabúdajte na regeneráciu svojho tela i mysle. Wellness je na to ako stvorené.

Grandhotel Tatra, Velké Karlovice

Okolité kopce ponúkajú klientom široké možnosti aktivít – od prechádzok, cez turistiku, až po bicyklovanie, v zime lyžovanie. A keď vás premohne únava, oddýchnete si na wellness procedúrach. Nádherné moderné wellness centrum ponúka služby ubytovaným hosťom aj neubytovaným návštevníkom. Súčasťou wellness je bazén s vodnými atrakciami a dve vonkajšie vírivky. V saunovom svete nájdete štyri druhy sáun (fínsku, infra, parnú a bylinkovú), Určite si nenechajte ujsť zážitkové sprchy a výhľad z vírivky na okolitú prírodu. Je to unikátne spojenie. Pre náročných hostí je pripravený privátny wellness so sanou a vírivkou.

sauny

wellness-grandhoteltatra

Wellness Hotel Borovica, Štrbské Pleso.

Túžba po relaxe a krásnej prírode nás priviedla do našich veľhôr. Sú krásne a zasnežené. Vysoké Tatry v sebe ukrývajú obrovské čaro a širokú škálu možností pre aktívny odpočinok. Jedno z nich, Wellness Hotel Borovica**** sme objavili v najvyššie položenej turisticko- rekreačnej osade Štrbské Pleso. S radosťou vás prevedieme svetom, kde nadobudnete pocit oddychu a relaxácie tela i ducha. Jedným z najväčších pokladov hotela je wellness. Ponúka dve parné sauny, tureckú, fínsku saunu a ozdravujúcu infra kabínu, ktoré vás príjemne zahrejú. Vo vodnom svete si na svoje prídu milovníci vody v plaveckom bazéne, interiérovej alebo exteriérovej jacuzze. Voda má blahodárne účinky, uvoľní svalové napätie i napätie vo vašej duši. Ak túžite po niečom výnimočnom ste na správnom mieste. Kúpeľ pod holým nebom v exteriérovej jacuzze na streche hotela z vás urobí pozorovateľa okolitej prírody s výhľadom na majestátne tatranské štíty. Pozrieť si ich môžete aj zblízka vďaka ďalekohľadu, ktorý sa tu nachádza. Pre celkové uvoľnenie, harmonizáciu tela i mysle si môžete vybrať z niekoľkých wellness procedúr. Ruky šikovných fyzioterapeútov napomôžu vášmu telu k načerpaniu novej energie a sily.

Wellness Hotel Borovica

Wellness Hotel Borovica

Hotel Lomnica, Tatranská Lomnica

Už pri príchode do hotela je o vás prejavený záujem. Concierge i dámy na recepcii sú tu k dispozícii a do svojej práce vnášajú svoje prirodzené ja. V Spa nájdete skvelo vybavenú relaxačnú zónu, uteráky i plachty pre sanuárov, ktoré donútia každého dodržať pravidlo byť pod plachtou nahý a nie v plavkách. Konečne sme v saune mali skvelý pocit a nemračili sme sa na tých, ktorí sa tam vybrali v plavkách plných chlóru. No a bábätká– na tie sa v Lomnici myslelo aj vo wellnesse. Po čase strávenom na čerstvom vzduchu relax na tomto mieste zahreje.

relax-hotel-lomnica

Hotel Lomnica

Village Resort Hanuliak, Belá.

Neďaleko sútoku troch riek na severe Slovenska len 20 km od rušnej Žiliny sa nachádza malebná dedinka Belá. Na jej konci, pod lesmi a kopcami v prekrásnej prírode národného parku Malá Fatra, nájdete rodinný hotel. Moderný a novootvorený.  Plánovaný 10 rokov, s dôrazom na detail. Ak po adrenalínovom zážitku, pracovných povinnostiach zatúžite po relaxe a uvoľnení všetkých vašich zmyslov vychutnajte si wellness a spa. Nájdete tu bazénový svet a uvoľnenie mysle i tela zabezpečí saunový svet. Čas tu nehrá žiadnu rolu, stačí si len vybrať. Harmonizácii vašej duše pomôže i dokonalý výhľad na krásy prírody a personál, ktorý splní všetky vaše túžby i priania. Zdraviu napomôžu masáže, kryosauna, procedúry ako lymfodrenáž, alebo oxygenoterapia s najmodernejšími prístrojmi. Stačí si len vybrať.

Village Resort Hanuliak

Village Resort Hanuliak

Grand Hotel Kempinski High Tatras.

Prostredie Vysokých Tatier je dávno známe svojimi blahodárnymi a liečebnými účinkami, najmä pre pacientov s chorobami dýchacích ciest. Okrem čistého vzduchu a jedinečnej klímy však svojmu telu môžete dopriať kráľovský oddych v modernom ZION SPA LUXURY, ktoré očarí všetky vaše zmysly. Štrbské pleso chránené vrcholmi hôr vytvára živú tapetu pri nasvietenom modrom bazéne a veľkej vírivke, zatiaľ čo ozdobné kryštáľové lustre dávajú wellnessu ešte honosnejšiu atmosféru. V ZION SPA LUXURY môžete vďaka aromaterapii, rôznym pleťovým či telovým ošetreniam a masážam zažiť hotovú tatranskú rozprávku pod rukami skúsených terapeutiek. Pomôžu k tomu i originálne aromatické oleje vytvorené špeciálne pre Grand Hotel Kempinski, inšpirované čistou tatranskou prírodou.

Grand Hotel Kempinski High Tatras

Grand Hotel Kempinski High Tatras

Text: Kávičkári

Foto: Ondrej Bobek, Daniel Kaplavka

 

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Guťka Markocsyová

Pôžitkárka, instaguru a organizačný mozog celého portálu. Naša Guťka plánuje všetky cesty, fotenia i články. A vďaka jej citlivému oku je výsledná podoba článkov taká, aká je. I sociálne siete také, aké sú.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články