Tam, kde je oddych nutnosťou

 Tam, kde je oddych nutnosťou

 

Rodina je pre väčšinu ľudí základ. Hodnoty ako harmónia, láska, vzájomný rešpekt a súdržnosť sú dôležitými bodmi správne fungujúcej a plnohodnotnej rodiny. Village Resort Hanuliak je spojením a odrazom všetkých týchto atribútov a ďalších iných, ktoré svojím zákazníkom ponúka.

Vstup Village resort Hanuliak

Neďaleko sútoku troch riek na severe Slovenska len 20 km od rušnej Žiliny sa nachádza malebná dedinka Belá. Na jej konci, pod lesmi a kopcami v prekrásnej prírode národného parku Malá Fatra, nájdete rodinný hotel. Moderný a novootvorený.  Plánovaný 10 rokov, s dôrazom na detail.

Village Resort Hanuliak hlavný vchod

detail

Prírodné materiály, kombinácia dreva a nenásilné farebné odtiene sú v symbióze s prírodou a okolitým svetom. Čerstvý vzduch, pokoj a predovšetkým kvalitné služby, ochotný personál dotvárajú “dušu” hotela. Srdce hotela stvorili sami majitelia rezortu. Celý hotel si navrhli sami. Ich dotyk nájdete všade. Jedinečne nadizajnovaný interiér, namieru vyrábaný nábytok a originálne logo.  Predstavuje ho prírodný panáčik z kameňov, ktorý je hlavným ochrancom hotela. Drží stráž nad celým rezortom, jeho zamestnancami a hosťami.

Logo Village resort Hanuliak

jedinečný dizajn

Teplo domova vytvára kombinácia okrovo žltej farby s drevom. Čisté línie a jednoduchosť dodávajú hotelu eleganciu a luxus. Meno majiteľov nefiguruje iba v názve hotela, ale ich prítomnosť cítiť v každom najmenšom detaile a dennom kontakte s hosťami a zamestnancami.

zariadenie hotela

Detail izby

Izby sú komfortne zariadené, ladené do moderného štýlu v zemitých farbách, tak aby ste v nich našli všetko potrebné pre svoj pobyt v prírode. Vybrať si môžete z rôznych typov izieb, luxusný mezonetový apartmán ale aj štandardnú izbu pre dve osoby. Rodinný hotel ponúka aj rodinné izby s kuchynkou, ktoré sa nachádzajú vo vedľajšej budove. Každý si vyberie podľa svojho gusta.

Apartmán

hotelová izba

výbava izby

Hotel je vhodným miestom pre konferencie, či firemné teambuildingy. Vybrať si môžete z piatich konferenčných miestností a salónikov, ktoré sú vybavené najmodernejšou technikou. Každý hosť je pre hotel výnimočný, ak hosť potrebujete požičať auto so šoférom, alebo tlmočníka na konferenciu, seminár alebo školenie pre hotel, to problém nie je a splní vaše požiadavky. Svadobné zvony tu už zvonili niekoľko krát, svadbu ako z rozprávky vám tu zorganizujú na kľúč.

Konferencie

výzdoba

moderná technika

Ak však potrebujete k svojmu životu adrenalínové zážitky ste na správnom mieste. Lezecká stena so svojou výškou 13,5 m patrí medzi najväčšie lezecké steny na Slovensku. Zvládne to naozaj každý, deti, rodičia aj manažéri. Pre začiatočníkov je k dispozícií inštruktor a samozrejmosťou je aj výbava potrebná pre vašu cestu na samotný vrchol.

Lezecká stena Village resort Hanuliak

Lezecká stena

Nie len pre hotelových hostí, ale aj gurmánske jazýčky a pôžitkárov je plne k dispozícií štýlová reštaurácia. Medzinárodná kuchyňa je založená na príprave jedál z čerstvých a kvalitných BIO surovín, ktoré sú vždy vyberané na základe sezónnosti. Vlastná výroba a šikovné ruky šéfkuchára Petra Frola a celého jeho tímu denne pečie domáci chlieb, vyrába vlastné cestoviny a pečie domáce zákusky. Pracovitosť a zmysel pre detail cítiť v celom priestore reštaurácie, na tanieri, v kuchyni dokonca aj v komunikácií s hosťami. Každé jedlo je tu kulinárskym zážitkom.

reštaurácia

Reštaurácia Village resort Hanuliak

chlieb

dezert

Z výpravnej cesty pána majiteľa prišla aj myšlienka vlastného piva pod značkou Bela Beer company. V erbe piva nájdeme rodinnú symboliku tiež. Zobrazuje traktor značky Zetor 25, ktorý vlastnil majiteľov otec. Bol veľkým milovníkom tohto moku. Čapák vám ochotne načapuje personál do originál skleneného pohára so spomínaným logom. Aj tu cítiť rodinnú tradíciu a úctu voči hodnotám rodiny.

Pivo Bela Beer Company

menu

Ak po adrenalínovom zážitku, pracovných povinnostiach zatúžite po relaxe a uvoľnení všetkých vašich zmyslov vychutnajte si wellness a spa. Nájdete tu bazénový svet a uvoľnenie mysle i tela zabezpečí saunový svet. Čas tu nehrá žiadnu rolu, stačí si len vybrať. Harmonizácii vašej duše pomôže i dokonalý výhľad na krásy prírody a personál, ktorý splní všetky vaše túžby i priania. Zdraviu napomôžu masáže, kryosauna, procedúry ako lymfodrenáž, alebo oxygenoterapia s najmodernejšími prístrojmi. Stačí si len vybrať.

relax

Spa

skrášľovacie procedúry

Okolie je nádherné, s rodinou sa môžete vybrať na lyžovačku, prejsť si rôzne turistické chodníčky, alebo navštíviť blízku Terchovú a naplánovať si dobrodružné spoznávanie Malej Fatry. Rodinu tvoria ľudia, ľudia tvoria spomienky na miestach, ktoré sú úzko späté s tými najkrajšími a nezabudnuteľnými zážitkami. Tie moje budú úzko späté s týmto malebným hotelom a ľuďmi v ňom.

Village resort Hanuliak

Village resort Hanuliak

Village resort Hanuliak nájdete aj na facebooku.

Text: Augustína Markocsyová

Foto: Ondrej Bobek

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Guťka Markocsyová

Pôžitkárka, instaguru a organizačný mozog celého portálu. Naša Guťka plánuje všetky cesty, fotenia i články. A vďaka jej citlivému oku je výsledná podoba článkov taká, aká je. I sociálne siete také, aké sú.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *