Wellness Hotel na mieste, kde duša zaplesá.

Wellness Hotel na mieste, kde duša zaplesá.

 

Túžba po relaxe a krásnej prírode nás priviedla do našich veľhôr. Sú krásne a zasnežené. Vysoké Tatry v sebe ukrývajú obrovské čaro a širokú škálu možností pre aktívny odpočinok. Jedno z nich, Wellness Hotel Borovica**** sme objavili v najvyššie položenej turisticko- rekreačnej osade Štrbské Pleso. S radosťou vás prevedieme svetom, kde nadobudnete pocit oddychu a relaxácie tela i ducha.

Wellness Hotel Borovica

Wellness Hotel Borovica je vybudovaný v symbióze s prírodou. Už po príchode sa vám bude lepšie dýchať. Čerstvý vzduch v spojení s prírodnými materiálmi ako je drevo a kameň pôsobia upokojujúco. O tom, že ste blízko prírody mimo rušného mesta sa presvedčite hneď po vstupe. Otvoria sa pred vami veľké dvere. Ihneď zabudnete na ten rušný svet “vonku”. Aj tu dominuje drevo, na ktorom sú vyobrazené umelecké drevorezby.

vstup do hotela

Wellness Hotel Borovica Vysoké Tatry

Atmosféru dotvára šumenie vodopádu a v zimnom období aj majestátny vianočný stromček. Jeho výzdoba nám doslova vyrazila dych.

Wellness Hotel Borovica

Wellness Hotel Borovica

Jedným z najväčších pokladov hotela je wellness. Ponúka dve parné sauny, tureckú, fínsku saunu a ozdravujúcu infra kabínu, ktoré vás príjemne zahrejú. Vo vodnom svete si na svoje prídu milovníci vody v plaveckom bazéne, interiérovej alebo exteriérovej jacuzze. Voda má blahodárne účinky, uvoľní svalové napätie i napätie vo vašej duši. Ak túžite po niečom výnimočnom ste na správnom mieste. Kúpeľ pod holým nebom v exteriérovej jacuzze na streche hotela z vás urobí pozorovateľa okolitej prírody s výhľadom na majestátne tatranské štíty. Pozrieť si ich môžete aj zblízka vďaka ďalekohľadu, ktorý sa tu nachádza.

Wellness Hotel Borovica

sauny

Wellness Hotel Borovica

Wellness Hotel Borovica

Pre celkové uvoľnenie, harmonizáciu tela i mysle si môžete vybrať z niekoľkých wellness procedúr. Ruky šikovných fyzioterapeútov napomôžu vášmu telu k načerpaniu novej energie a sily. Wellness centrum má jednu veľkú výhodu. V jeho priestoroch relaxujú len ubytovaní hostia, čo je zárukou kvalitného odpočinku.

relax zóna

wellness

Poklad je ukrytý aj v hotelovej reštaurácií. Kulinárske špeciality si môžu okrem hotelových hostí vychutnať všetci návštevníci Štrbského Plesa. Gurmánov potešia recepty pripravené šéfkuchárom Tomášom Lazoňom. V jedálnom lístku, ale aj vo večernom menu pre hotelových hostí dominuje najmä divina v kombinácii s lesnými plodmi a tradičné slovenské jedlá s ohľadom na sezónnosťkvalitné lokálne suroviny. Filozofia wellness sa odráža aj v gastronómii, preto sú súčasťou menu aj ryby, zelenina a šaláty. Každé jedlo je tu kulinárskym umením.

reštaurácia

reštaurácia

šefkuchár Tomáš Lozoň

Komfort spojený s kvalitnými službami nájdeme aj v hotelových izbách. Tmavé drevo v kombinácií s teplými farbami pôsobí upokojujúco. Teplo domova dotvára praskajúce drevo v krbe. Energiou nabíjajúci je aj neustály výhľad na tatranskú prírodu.

hotelová izba

Wellness Hotel Borovica izba

Pre zachovanie rovnováhy medzi vašim telom a mysľou je správnou voľbou aktívny odpočinok. Bez ohľadu na počasie či ročné obdobie si ho môžete dopriať v priestoroch hotela. Zlepšovať môžete svoje lyžiarske oblúky na lyžiarskom trenažéri. Na tom golfovom si zase zlepšite svoj odpal. Nezabúdajme, že sa nachádzame v lone prírody. Pobyt na čerstvom vzduchu využite na zasnežených svahoch, bežeckých okruhoch, alebo si deň spríjemnite prechádzkou okolo magického jazera.

príroda Wellness Hotel Borovica

Wellness Hotel Borovica**** nájdete aj na facebooku.

Text: Augustína Markocsyová

Foto: Daniel Kaplavka

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Guťka Markocsyová

Guťka Markocsyová

Pôžitkárka, instaguru a organizačný mozog celého portálu. Naša Guťka plánuje všetky cesty, fotenia i články. A vďaka jej citlivému oku je výsledná podoba článkov taká, aká je. I sociálne siete také, aké sú.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články

Prihlásiť sa na odber
Upozornenie na
guest
0 Komentárov
Vložené komentovanie
Zobraziť všetky komentáre
0
Budeme radi za vaše názory, prosím zanechajte nám komentár.x