Vieme, poradíme. Radi. V novej gastroporadni.

 Vieme, poradíme. Radi. V novej gastroporadni.

 

Dnes spúšťame na slovenské pomery originálny projekt. Čo? Gastronomickú poradňu pre podnikateľov, študentov, alebo len tých, ktorí gastro milujú a majú otázky, na ktoré nevedia nájsť odpovede. Lebo aj to sa stáva. Niekto vie a nepovie. Alebo niekto vie a povie – „zaplať“.

 

carovnaspajza-praca-prisalkekavy
Prečo neurobiť knižku online? Takú, kde by ste hneď našli odpovede na svoje otázky?

 

Nuž a takto to my nechceme. Aj preto sme vydali knižku (ne)učebnica Gastrolove, ktorá spôsobila víchor vo vašich i našich životoch. Spojili sme sa s ľuďmi, ktorí radi prezradili svoj recept na úspech, či dôležité detaily, na ktoré si treba dať pozor. A vďaka skvelým partnerom, stála toľko koľko stála (vlastne ešte stojí, už naozaj posledné kusy sú v predaji).

gastronómia-konferencia-gastrolove-v-trnave-

Láska, peniaze, ľudia. O čom bola (ne)konferencia Gastrolove?

Čítať viac >

 

Gastrolove
Učebnica, po akej túži každý študent! Mladý, či starší. Motivačné a praktické rozhovory s profesionálmi zaobalené do hravej grafiky s krásnymi fotkami – to je štýl obľúbeného portálu Kávičkári.sk.

 

Pred koronou som mala rozpísané pokračovanie (ne)učebnice. Predaje šli skvelo, bol super záujem, boli dohodnutí aj noví partneri, nové silné témy. Lenže prišla korona a všetko v gastre sa spomalilo. Pardón, vlastne zastalo. Viem, že sa k neučebnici ešte dostaneme a vydáme niekoľko pokračovaní. Lebo vzdelávať sa stále treba. Ale musí prísť ten správny čas…Na knihu zatiaľ neprišiel… ale otázky stále sú…a často sú nezodpovedané.

 

cappuccino-versh-senec

 

A tak sme si povedali. Prečo neurobiť knižku online? Takú, kde by ste hneď našli odpovede na svoje otázky? Nech sú akokoľvek zapeklité….

 

eshop-kavickarisk

 

Spojili sme sa s úžasnými mentormi, partnermi, ktorí sa rozhodli ísť do toho s nami a poskytnúť svoje profesionálne know-how. Sú to ľudia s rokmi praxe, známe tváre, ktoré nesú esenciu prirodzenej úcty a múdrosti.

 

mlsnacava-espresso

 

Spojili sme sa s úžasnými mentormi.

 

Poradňu sme zatiaľ rozdelili na niekoľko častí – personalistika (tak veľmi žiadaná, v tejto dobe), osobnostný rast, káva (samozrejme!), technológie baristu, víno i pokladničné systémy. Funguje to jednoducho, tak aby to zvládol študent, ale i prevádzkar tesne pred dôchodkom. Klikneš si na kategóriu, pridáš otázku a mentor ti ju do 48 hodín zodpovie. Odpoveď nájdeš u nás na webe, alebo na sociálnych sieťach (ne)učebnica Gastrolove, či Kávičkári.sk.

 

Monika Matúšová
Poradňu sme zatiaľ rozdelili na niekoľko častí.

 

Chceme, aby sme sa ako krajina v gastre posúvali vpred. Na (ne)konferenciách sme videli obrovské nadšenie, zápal pre nové informácie, ale aj mierne zúfalstvo z toho, keď človek narazil na „nesprávneho“ mentora vo svojom podnikaní. Preto sa vám budeme snažiť pomôcť aspoň takto, online cestou.

 

gastronómia-konferencia-gastrolove-v-trnave-
(Ne)konferencia Gastrolove v Trnave.

 

Veríme, že postupne nájdeme ďalších ochotných partnerov, ktorí budú vedieť poskytnúť svoje know – how a témy rozšírime.

 

S večnou láskou ku gastronómii a úctou k tomuto povolaniu,

 

Simona

 

simona-budinska

 

 

 

Foto: Ondrej Bobek, Tomáš Turek

 

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Simona Budinská

Vášnivý gurmán, mama troch detí, dvoch kníh a niekoľkých bedekrov. Náhody sú jej osudom, a tak pred rokmi vznikol projekt Kávičkári.sk. S nadšením sa venuje najmä víziám, kreovaniu na portáli, ale aj new biznis. Srdcovkou je aj vzdelávanie v oblasti gastronómie v rámci projektu Gastrolove a tvorbe osobnostného PR.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články