Cestou za pôžitkami s červeným drakom

Cestou za pôžitkami s červeným drakom

 

Keď sme sa na jar vybrali smerom do našich krásnych banských miest – Banskej Bystrice a Banskej Štiavnice, vedeli sme, že našim spoločníkom bude niekto výnimočný. Jazdiť na BMW totiž pre našu redakciu znamená vždy niečo výnimočné. A v spojení so šarmantnými mestami a ich gastro tajomstvami sa dá vravieť o malom sviatku!

bmw radu 1 recenzia

Na jarné cesty za pôžitkami sme “vyfasovali” červeného draka – Nové BMW radu 1 v edícií Urban Line. Práve to je niečo, čo sa na cestách len tak nevidí. Ma totiž svoj osobitý charakter!

bmw radu 1

Trendy sú pre každého, avšak dobrý štýl je vecou vkusu. Asi aj preto sme si červeného miláčika doslova zamilovali. A to, že tento drak je drakom rozprávkovým, sme si overili hneď na ceste do Bystrice. Skoro sme sa stali totiž účastníkmi kolízie, avšak skvelé reflexy nášho nového priateľa nás ochránili.

bmw radu 1 recenzia bmw radu 1 recenzia bmw radu 1 recenzia

Športový kožený volant, pohodlná opierka na lakte, ktorá sa dá posúvať. Príjemný komfort pre šoféra i vodiča. A príjemná hra svetiel v interiéri!

bmw radu 1 urban line

Cesta na reportáž snáď nikdy netrvala kratšie. Navyše s milou spoločnosťou blogerky Simonky z Tulajmesa.sk, ktorá si pri autíčku veselo zapózovala. Túlať sa v BMW sa jej veru páčilo, a autíčku sa zas páčilo túlať sa nielen na diaľnici, ale aj v uliciach mesta, kde nádherne vyniklo. Veru, aj nápisy Urban line na boku autíčka zrazu vystúpili do popredia.

simonka slováková

V Bystrici sme navštívili našich priateľov z Black Coffee a na pokec sme skočili aj za Peťom Kulhánym do Smartfoodu. Omrkli sme snáď najkrajší fastfood Tiffany.

bmw radu 1

My sme si fotili mesto a mesto si fotilo nás. Neodolali sme však a zapózovali sme si aj pri krásnom poslovi jari – rozkvitnutých magnóliách. Bolo nám jasné, že si tento fešák takúto fotku zaslúži.

bmw radu 1

 

Autíčko našu tri a pol člennú redakciu odviezlo krásne aj domov a uistilo nás, že je “do koča i do voza”. Rozmerovo síce menšie, ale vďaka vychytávkam v interiéri, sa veselo “potlačí” aj viacčlenná posádka včetne malého dieťaťa.

 

Text: Simona Budinská

Foto: Ondrej Bobek

 

 

 

 

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Odporúčané články

0
Budeme radi za vaše názory, prosím zanechajte nám komentár.x
()
x