V objatí prírody

 V objatí prírody

 

Zelená žaba bola roky pre mnohých z nás synonymom dokonalého odpočinku v príjemnom prostredí hôr. Spomienky zružovejú a ilúzia dokonalosti zas vystupuje napovrch, najmä, keď prídeme o niečo čo máme radi. Zelená žaba bola niekoľko rokov zatvorená a chátrala. Šikovný investor jej však vdýchol druhý život a podobu, ktorá predčila všetky naše predstavy.

Zelená Žaba

Zelená Žaba

Zelená Žaba

Letné obdobie je to, na čo sa celý rok tešíme. Rozhorúčené dni nás doslova vyženú k vode, aby sme so svojimi najbližšími strávili chvíle plné slnka, radosti a energie. Ak ešte stále rozmýšľate, kam tento rok na dovolenku, napovieme vám: Kúpele Zelená žaba.

Zelená Žaba

Zelená Žaba

Pre rodiny s deťmi, ale aj pre najnáročnejších

Ako to bolo aj v minulosti zvykom, Zelená žaba je tu pre rodiny s deťmi. Teraz však v novom, luxusnejšom prevedení. Zrenovovaný rezort v Trenčianskych Tepliciach vyhovie všetkým – od najmenších šalabachtrov vyzbrojených vodnými pištoľami až po najnáročnejších klientov hľadajúcich relax a odpočinok. Okrem kúpaliska, ktoré je navyše obohatené vyhrievanými, farebne osvetlenými  bazénmi, si návštevníci môžu vychutnať VIP zónu s vlastným personálom alebo príjemné masáže. Za samostatnú zmienku stojí saunový svet, ktorý je skutočným bonbónikom uloženým v prírode. Tak, ako by saunovanie malo vyzerať.

Zelená Žaba

Zelená Žaba

Zelená Žaba

Bowling, multifunkčné ihriská, detský kútik

Počas celého leta tu navyše prebiehajú rôzne sprievodné akcie, akými sú napríklad Zoznamka pre nezadaných, koncert Roba Opatovského či ďalšie, ktoré letu dodajú tú správnu príchuť. Opäť sa nezabudlo ani na najmenších, ktorí sa môžu spoločne s mamičkou schovať pred slnkom do detského kútika. Vychutnať si zdravý fresh, alebo ovocnú limonádu.

Zelená Žaba

Zelená Žaba

Rýchle a chutné jedlá, vynikajúce služby

Pokiaľ sa obávate dlhých čakačiek na jedlo, máme pre vás ďalšiu príjemnú správu. V areáli sa nachádza niekoľko bufetov (veď aké by to bolo leto bez dobrého langoša)  a reštaurácia, kde varia profesionálni kuchári so zahraničnými skúsenosťami. Okrem iného sa tam podáva aj denné obedové a detské menu a ochutnať môžete aj vynikajúce lokálne vínko.

Zelená Žaba

Zelená Žaba

Zelená Žaba

Miesto, kam sa radi vrátite

Zelená žaba je dôkazom, že za veľkými zážitkami nemusíme chodiť na kraj sveta.  Slovensko ukrýva mnoho  miest, ktoré dokážu konkurovať aj zahraničným letoviskám. Prajeme vám krásne, letné objavovanie.

Zelená Žaba

Zelená Žaba

Zelená Žaba

Kúpele Zelená žaba nájdete aj na facebooku.

Text: Aneta Shirley

Foto: Ondrej Bobek

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Portál Kávičkári.sk vznikol v roku 2011 ako priestor pre všetkých nadšencov a milovníkov pôžitkov - dobrej kávy, jedla, zaujimavých miest a podujatí. Počas desaťročia pôsobenia priniesol stovky zauijímavých informácii, v ktorých sa rozoberala káva, slovenské pražiarne kávy, výrobcovia produktov, majitelia a prevádzkovatelia reštaurácii, šéfkuchári, ale i pomoc celému segmentu HoReCa.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *