TOISON mení pravidlá hry: Svetom ocenený slovenský gin prichádza na trh aj v nealko verzii

 TOISON mení pravidlá hry: Svetom ocenený slovenský gin prichádza na trh aj v nealko verzii
advertoriál

Či už oslavujeme veľké víťazstvá, alebo si len vychutnávame príjemné chvíle s blízkymi, túžime tieto momenty prežívať naplno. A vďaka novinke v portfóliu slovenskej značky remeselných ginov TOISON, ktoré majú na konte niekoľko prestížnych medzinárodných ocenení za chuť aj dizajn, je to možné kedykoľvek, kdekoľvek, bez limitov a obmedzení. Na trh prichádza prvý slovenský nealkoholický „gin“- TOISON 0,0 %.

TOISON-gin-slovenský-0,0%
Nealkoholický gin TOISON 0,0 % je prvý slovenský nealkoholický nápoj s príchuťou ginu. Má v sebe dobre známu „iskru Londýna“, presne ako klasický gin, no je bez alkoholu.

TOISON 0,0 % – plná chuť ginu, žiadny alkohol

Už po prvom dúšku nealkoholického spiritu TOISON 0,0 % ucítite podmanivú chuť borievok, lúčnych kvetov a citrusov. Skrýva v sebe dôverne známu „iskru Londýna“, presne ako klasický gin, no je bez alkoholu. Vyrába sa zo starostlivo vybratých ingrediencií poctivou remeselnou výrobou v destilérke Likérka v Trenčianskych Tepliciach. Vzniká ako výťažok z destilácie borievok a lúčnych bylín a podmaní si vás herbálnymi a citrusovými nuansami. Jeho presvedčivá plná chuť ho predurčuje na prípravu drinkov v štýle „gin&tonic“, ale aj na experimentovanie s rôznymi inými variáciami. Vytvoriť si tak môžete nealkoholickú verziu vášho obľúbeného cocktailu.

TOISON-gin-slovenský-0,0%
Nealkoholický spirit TOISON 0,0 % chutí po borievkach, lúčnych kvetoch a citrusoch. Je vhodný na prípravu drinkov v štýle „gin&tonic“, ale aj na experimentovanie s nealko variáciami obľúbených cocktailov.

TOISON 0,0 % – potešenie bez kompromisov

Rozšírte svoje možnosti pôžitku z TOISON „ginu“ aj v situáciách, toré to nedovoľujú. TOISON 0,0 % je ideálnou voľbou pre šoférov, tých, ktorí potrebujú byť na druhý deň čulí a oddýchnutí, ale aj každého, kto má chuť vyskúšať niečo nové.  Zabudnite na limity a obmedzenia na domácej párty uprostred týždňa, pracovnom stretnutí alebo konferencii. S TOISON 0,0 % si môžete dovoliť byť spontánni a zároveň zodpovední. A to bez toho, aby ste sa vzdali chuti kvalitného ginu.

TOISON-gin-slovenský-0,0%
Slovenská značka TOISON má na svojom konte už niekoľko prestížnych svetových ocenení za dizajn aj chuť. Ich TOISON dry gin, červená verzia TOISON RUBY RED a limitovaná edícia TOISON MEAD BARREL sa môžu pýšiť oceneniami ako Red Dot Design Award, Pentawards, IWSC, Gin Master či World Gin Awards. CE.ZA.AR.

Vyber si svoj obľúbený TOISON gin

Slovenská značka ginov TOISON má na svojom konte už niekoľko prestížnych svetových ocenení za dizajn aj chuť. Ich TOISON dry gin, červená verzia TOISON RUBY RED a limitovaná edícia TOISON MEAD BARREL sa môžu pýšiť oceneniami ako Red Dot Design Award, Pentawards, IWSC, Gin Master či World Gin Awards. Giny sa vyrábajú v destilérke Likérka, ktorú nájdete na promenáde kúpeľného mesta Trenčianske Teplice. Likérka je okrem destilérky aj dizajnovým aperitív barom a kaviarňou a jej dizajnový interiér má na svojom konte prvé miesto v kategórii interiérov HoReCa v rámci súťaže INSAID Awards a nomináciu na architektonické ocenenie CE.ZA.AR.

TOISON nájdete aj na Instagrame a Facebooku.

Pavol Sirotný & Michal Hajský, z Likérka Trenčianske Teplice. Vďaka skúsenostiam zo zahraničia vytvorili produkty, ktoré vynikajú.

Čítať viac >

Text: TS TOISON a kávičkári
Foto: archív TOISON

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Portál Kávičkári.sk vznikol v roku 2011 ako priestor pre všetkých nadšencov a milovníkov pôžitkov - dobrej kávy, jedla, zaujimavých miest a podujatí. Počas desaťročia pôsobenia priniesol stovky zauijímavých informácii, v ktorých sa rozoberala káva, slovenské pražiarne kávy, výrobcovia produktov, majitelia a prevádzkovatelia reštaurácii, šéfkuchári, ale i pomoc celému segmentu HoReCa.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články