Káva s príchuťou (írskeho) šťastia

 Káva s príchuťou (írskeho) šťastia

 

Nemusíte cestovať ďaleko, aby ste si vychutnali svoju šálku kávy v írskom štýle. Podnik Dublin Cafe, ktorý sa nachádza na Hlavnej ulici v Prešove, vás navyše prenesie späť v čase do 60-tych rokov.

Dublin Cafe kávičkári Prešov

Hudobné štýly ako jazz, swing, či pravidelné večerné vystúpenia túto atmosféru len umocňujú.

Dublin Cafe

Dublin Cafe

Dublin Cafe Prešov

Stačí zísť z hlavného námestia do romantickej malej uličky. Už z diaľky vás upúta najmä terasa, ktorá je v lete ešte krajšia, a to vďaka všadeprítomnej zeleni.

terasa

Dublin Cafe

V horúcom lete pripomína oázu pokoja a chladu. Zelená vládne aj interiéru. Nájdete ju na sedačkách, zemi, ale aj originálnych tapetách. Niet preto divu, že sem Prešovčania zavítajú už od skorého rána vychutnať si svoje obľúbené espresso, či cappuccino, ktoré im baristi pripravia s vysokou profesionalitou a úsmevom.

príprava kávy

príprava kávy

Dublin Cafe Prešov

Na kvalitu kávy tu dozerá známe meno slovenskej baristickej scény, Tomáš Callo. Do kávy a jej tajomstiev stihol zaučiť aj svoju priateľku Anku. Spoločne sa tejto vášni venujú a káve prispôsobili aj svoje cesty. Domov, do Prešova a Dublin Cafe prinášajú vždy dávku inovácie.

Dublin Cafe Prešov

Dublin Cafe

Dublin Cafe

Dublin Cafe je podnik, v ktorom sa cítite výnimočne, a predsa pohodlne ako doma. Aj preto si ho zamilovali všetky vekové kategórie, ktoré ho s obľubou vyhľadávajú. Ako správny írsky podnik, Dublin Cafe ponúka na výber obrovské množstvo whiskey, ktorú vám šikovní barmani namiešajú tiež do kávy. Preto jednoznačne nevynechajte írsku kávu, ktorá je tak typická pre tento podnik.

Dublin Cafe Prešov

Dublin Cafe

Dublin Cafe

Dublin Cafe nájdete aj na facebooku.

Text: Eva Marcinčinová

Foto: Ondrej Bobek

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Odporúčané články

Prihlásiť sa na odber
Upozornenie na
guest
0 Komentárov
Vložené komentovanie
Zobraziť všetky komentáre
0
Budeme radi za vaše názory, prosím zanechajte nám komentár.x