Positivo – Vždy dobre naladená kaviareň

 Positivo – Vždy dobre naladená kaviareň

 

Cez deň kaviareň, v noci bar. Hodiny za barom ukazujú nielen čas, ale aj to, ako sa miesto počas dňa mení. Positivo je pre Seničanov miestom na rýchlu kávu, ale aj oddych či rande pri drinku.

Príbeh, keď sa do podniku zamilovali jeho zamestnanci a rozhodli sa ísť ďalej, je ojedinelý a vzácny. Aj táto skutočnosť nám napomáha k tomu, že sa na Positivo pozeráme o čosi vrúcnejšie. Štýlový priestor v Senici naozaj prináša príjemné pocity. Môže zato aj skutočne pekné zariadenie, zladené do detailov.

Positivo

Positivo

Positivo

Pruhované tapety, lampy či hodiny nad barom, ktorými sa architekt inšpiroval v známom nitrianskom podniku Záhir. Do Senice chcel priniesť dávku noblesy a starej elegancie a myslíme, že sa mu to podarilo. Positivo si radi vychutnávajú Seničania aj okoloidúci. Aby vyšli noví majitelia Roman Maca a Tomáš Kolibecký v ústrety všetkým, rozhodli sa, že rozšíria prevádzku o nefajčiarsku časť, kde v blízkej budúcnosti nájdete aj koláče od víťazky Masterchef Michaely Králikovej.

Positivo

Positivo

Každý jeden hosť si musí obľúbiť domáce limonády, ktoré v Positive pripravujú z fantastických sirupov z Herbertu. Rovnako nepohrdnite ani vínkom, majitelia stavili na slovenských Mrva & Stanko, Golguz a Karpatskú Perlu, ale nájdete tu aj legendárne novozélandské sauvignony z oblasti Marlborough.

Positivo

Positivo

Samozrejmosťou bude aj detský kútik, na ktorom sa momentálne pracuje. Sami majitelia majú malé deti a vedia, že vytvoriť niečo pekné aj pre mamičky a ratolesti s kvalitným servisom je v Senici viac než potreba. Pokiaľ máte chuť na kávičku, ste na dobrom mieste. Personál vám rád pripraví kávu značky Manuel, ale vychutnať si môžete aj Ebenicu. Kto rád testuje nové chute, iste ocení možnosť zakúpiť si špeciálne jednoodrodové kávičky, ktoré pre Positivo napražil Ritual Coffee z Trnavy.

Positivo

Positivo- café & bar nájdete aj na facebooku.

Článok bol vytvorený v spolupráci s Trnavským samosprávnym krajom.

ttsk

Text: Simona Budinská

Foto: Matúš Pastor

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Simona Budinská

Vášnivý gurmán, mama troch detí, dvoch kníh a niekoľkých bedekrov. Náhody sú jej osudom, a tak pred rokmi vznikol projekt Kávičkári.sk. S nadšením sa venuje najmä víziám, kreovaniu na portáli, ale aj new biznis. Srdcovkou je aj vzdelávanie v oblasti gastronómie v rámci projektu Gastrolove a tvorbe osobnostného PR.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *