Kaviareň plná hier

 Kaviareň plná hier

Len si to predstavte. Je klasický pracovný deň a sú dve hodiny. Kaviareň je takmer plná, na stoloch je káva a chutné koláče. A všetci hostia sa sústredia na hru – šachy, človeče i modernejšie varianty, pri ktorých sa od smiechu musíte chytať za brucho. Azda by sme sa tak nečudovali, pokiaľ by sme neboli v logistickej zóne v Humennom.

 

šachová kaviareň checkmate

 

Ďalší z príkladov, že ak niečo robíte poriadne, dá sa všetko. Aj vytvoriť nefajčiarsku šachovú kaviareň, ktorá si nájde svoju klientelu. Mladých i starých. Jednoducho miesto za ktorým sa oplatí vycestovať.

 

šachová kaviareň checkmate

 

Interiér je vkusne zariadený,  čisté línie pripomínajú skôr dizajnové Švédsko, než ďaleký slovenský východ. Zo stien sa na vás dívajú majstri sveta v šachu a svojimi výrokmi vás inšpirujú (nielen) do hry.

 

šachová kaviareň checkmate

 

Príjemne prekvapí i sortiment. Kávička značky Bazzara, pripravená akurát na chuť všetkým fajnšmekrom, poteší. Zatiaľ čo v blízkom okolí pri cappuccine kopcujú a lyžičkujú, tu je latté art samozrejmosťou. Pekné.

 

cappucinno checkmatecappucinno checkmate

 

Kaviareň ide s dobou a myslí na zdravie. Aj preto je v ponuke široká škála ovocných a zeleninových čerstvo vyšťavených džúsikov. Mňam.

 

chechkmate humenné zeleninové šťavy

 

Ozaj, akú hru si zahráte? Na výber je tu ich mnoho, len za skromný prenájom 1 € a môžete hrať čo vám hrdlo ráči. Pre väčších profesionálov je tu možnosť pridať sa do šachového klubu, ktorý sídli v budove na poschodí.

 

hry checkmate humenné

hry checkmate humenné

 

 

FOTO: Ondrej Bobek pre Kávičkári.sk

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Odporúčané články

Prihlásiť sa na odber
Upozornenie na
guest
0 Komentárov
Vložené komentovanie
Zobraziť všetky komentáre
0
Budeme radi za vaše názory, prosím zanechajte nám komentár.x