Jesenný gourmettalk je plný vôní

Jesenný gourmettalk je plný vôní

Je tu jeseň a my sa z nej veľmi tešíme. Je na čase vytiahnuť teplejšie oblečenie a obdariť sa šálkou kávy, či dobrej čokolády. Ste zvedaví na naše najnovšie tipy? Čítajte pozorne.

 

 

Pražiareň v Košiciach

 

Len prednedávnom sme sa dozvedeli o najnovšom  prírastku medzi pražiarňami, a to o Café Tradición. Malá, ale zato milá pražiareň sídli v Košiciach a obohacuje tak miestnu kávovú kultúru. Kávičku sme v redakcii otestovali a zachutila nám. Držíme palce. Samotná firma o sebe tvrdí:  “Vyberáme najkvalitnejšie zrná, ktoré pražíme tesne pred balením a dodaním zákazníkovi. Každé balenie kávy Tradición nesie dátum praženia a ku našim zákazníkom sa dostáva absolútne čerstvá, v najkratšom čase, vždy najneskôr mesiac od vypraženia! Týmto je Café Tradición unikátna a jedinečná. Kvalitou kávových zŕn 100% Arabiky, odrôd Colombia Excelso, Ethiopia Sidamo a vďaka umeniu majstrov pražiarov je chuť našej kávy príjemná, lahodná a jedinečná.”

 

cafe tradicion

 

Pred časom pražiareň spustila aj e-shop, tak ak ste zvedaví na najnovší počin šikovných Košičanov, môžete si kávu aj objednať domov.

viac info na: http://www.cafetradicion.sk/

 

 

Káva – Čaj – Čokoláda

 

Znie to priam neuveriteľne, ale rok sa s rokom stretol a už tu máme ďalšiu výstavu Káva- Čaj – Čokoláda. Miesto zostáva rovnaké, je ním hotel Plaza v Bratislave. Veríme, že tu znovu nájdeme množstvo zaujímavých ľudí a priateľskú atmosféru, aká je na Slovensku vzácna.

Súčasťou programu sme aj tento rok, vidíme sa pri diskusii, ale aj pri prednáške o PR pre podniky.

 

kava caj cokolada vystava

 

Túto výstavu každopádne odporúčame všetkým, ktorí sú aj v stave plánovania prevádzky, zostavenie vystavovateľov i hostí v paneloch môže obohatiť každého.

 

Viac info na: http://www.kavacajcokolada.sk/

 

 

Apimed znovu víťazom

 

Trnavská medovina Apimed sa aj tento rok stala držiteľom významného ocenenia medzi svetovými medovinami. Precízne spracovanie i lahodná chuť Trnavského moku dostali svetovú porotu na súťaži APIMONDIA v Južnej Kórei a udelili jej  titul : Najlepšia medovina na svete“.

 

najlepsia medovina

 

 

Text: kavickari.sk

Foto: Archív firiem

 

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Odporúčané články

0
Budeme radi za vaše názory, prosím zanechajte nám komentár.x
()
x