Concept Coffee Roasters – Kaviareň s pražiarňou

 Concept Coffee Roasters – Kaviareň s pražiarňou

 

Síce ukrytá pred ruchom hlavných ciest, ale svojich fanúšikov si už našla. Kaviareň s pražiarňou, o ktorej kolujú chýry po celom Slovensku.

Concept Coffee Roasters je príjemné miesto, ktoré sa v spleti „klasických“ piešťanských prevádzok akoby vymyká priemeru. Drevená jednoduchá terasa a vo vnútri zas čisté línie, retro nábytok a žiarovkové lampy. Príjemný dizajn sľubuje výlet skôr do Škandinávie, než predstavu toho, že sa nachádzate v srdci slávneho kúpeľného mesta na Slovensku.

Concept Coffee Roasters

Majiteľmi prevádzky sú mladí manželia Peter a Zuzana Dvorskí, ktorí si myšlienku na vlastný podnik priniesli z Amsterdamu. Rovnako ako aj štýlové lampy, ktoré kúpili na miestnom trhu, pôvodom z Československa. Pokiaľ vás tiež láka cestovanie, prijmite ich pozvanie a vyberte sa po stopách kávy a jej chutí.

Concept Coffee Roasters

Klasické espresso, ale aj alternatívne prípravy kávy. To je to, čo okrem silnej kávovej arómy môžete očakávať od tohto miesta. Peter je pražiar a svojej vášni absolútne prepadol. Iste vám s radosťou porozpráva o zrnkách, ktoré práve prešli bubnom pražičky Giesen, odkiaľ sú a v akom type kávového nápoja najviac vynikne ich chuťový profil. Ku kúpeľným oblátkam z Piešťan si pribaľte ako suvenír aj kávičku z tejto pražiarne. Iste vám doma vyčarí množstvo krásnych chvíľ a spomienok na toto netradičné miesto.

Concept Coffee Roasters

Samozrejme, môžete si tu aj zamlsať na domácich koláčikoch. Každý deň sú v ponuke čerstvé cheesecakey a raw koláčiky, ktoré pečie Zuzana. Osviežiť sa môžete pri limonádach, ktoré sú samozrejme vyrobené z prírodných surovín.

Concept Coffee Roasters

Concept Coffee Roasters nájdete aj na facebooku.

Článok bol vytvorený v spolupráci s Trnavským samosprávnym krajom.

ttsk

Text: Simona Budinská

Foto: archív Concept Coffee Roasters

 

 

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Simona Budinská

Vášnivý gurmán, mama troch detí, dvoch kníh a niekoľkých bedekrov. Náhody sú jej osudom, a tak pred rokmi vznikol projekt Kávičkári.sk. S nadšením sa venuje najmä víziám, kreovaniu na portáli, ale aj new biznis. Srdcovkou je aj vzdelávanie v oblasti gastronómie v rámci projektu Gastrolove a tvorbe osobnostného PR.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *