Aj Čadca má svoj Boston

Aj Čadca má svoj Boston

Ak chodíte po Čadci a hľadáte kvalitnú kaviareň, určite neobíďte Boston Coffe&Fun na Námestí slobody. Trošku zastrčená v rohu, avšak veľmi obľúbená. Okrem toho, že je to pravdepodobne jeden z najlepších podnikov v tomto meste, vás nepresvedčí len ponuka a atmosféra, ale najmä profesionalita zo strany personálu.

 

Boston Čadca interiér

Boston Čadca interiér

Boston kaviareň Čadca interiér

 

Keď vojdete do Bostonu, obklopí vás priestor ladený dohneda. Sila tejto farby vás pohltí a v momente vám dá pocit domova, tepla a bezpečia. Preto sa tam človek okamžite upokojí a uvedomí si, že našiel ideálne miesto na oddych pri káve.

 

Boston Čadca interiér

 

Rok a pol otvorená kaviareň je presne tým, čo sa rozhodli majitelia a veľkí hokejoví nadšenci v malom meste otvoriť. Po podrobnom prieskume viacerých slovenských kaviarní vytvorili koncept kaviarne, ktorý je odrazom nielen hokejového nadšenia, ale hlavne snahy otvoriť prvú kaviareň v malom meste na úrovni s kvalitnou kávou, výberovými čapovanými pivami a širokou ponukou nápojov a snackov. Boston tak priniesol do Čadce spojenie kvality produktov a služieb na úrovni najväčších miest Slovenska.

 

Boston cafe Čadca ponuka pív

 

Pozerať sa na “bostonský” personál je doslova radosť pre oči. Okrem usmievavých tvárí vás ohúri najmä nepomer veku a profesionality. Naservírujú vám dokonale pripravené cappuccino s obrázkom akoby vystrihnutým z časopisu. Latté art je jedna z vizitiek, ktorá ukazuje zanietenosť ponúknuť tie najlepšie služby. Celé to začalo vďaka dneska už bývalej, mladučkej, head baristke/barmanke Silvii, ktorá priniesla do kolektívu takú oduševnenosť a profesionalitu, že so sebou strhla aj ďalšie dievčatá a motivovala ich robiť túto náročnú prácu na profesionálnej úrovni.

 

boston personál

boston café Čadca latte art

 

boston personál

 

To, že sa Boston zameriava na kávu, svedčia aj baristické školenia a neustále zanietenie a snaha zlepšovať sa a venovať sa tej činnosti, v ktorej sú najlepší. Slovo káva sa tu spája s kvalitou tak ako nikde inde. Preto vám kávu Bazzara pripravia na tých najlepších dostupných technológiách, pomocou ktorých sa šálka kávy stáva neopakovateľným zážitkom.

 

technologie nuova simonelli

technologie nuova simonelli

 

Okrem kávy a skvelého piva vás dostane aj ponuka výborných smoothies, sypaných a čerstvých čajov či miešaných drinkov. Boston je taktiež ideálnym miestom na večerné posedenie s priateľmi. Kvalitný alkohol za primerané ceny či bostonské “párty sety” vás naladia na tú správnu vlnu zábavy. Zahanbenou neostáva ani bohatá vínna karta, ktorá ponúka skvelé slovenské aj zahraničné vína.

 

alkohol kaviareň Boston Čadca

 

Ak by ste si radi aj niečo zahryzli, potešia vás čerstvé toasty, hranolky, kuracie krídelká či syrové misy a pre ranných zákazníkov je vždy pripravené raňajkové menu zložené z čerstvo napečených croissantov a kávy.

 

raňajkové menu kaviareň Boston Čadca

 

Na hornom fajčiarskom poschodí vás privíta veľká fotografia Zdena Cháru, ktorý tam jednoducho nemôže chýbať, a veľkoplošné obrazovky vám dajú možnosť sledovať obľúbené športové zápasy.

 

zdeno chára fotografia

 

Kaviareň Boston Coffee&Fun je tak ideálnym kompromisom na strávenie príjemných chvíľ pri obľúbenom nápoji cez deň i večer.

 

 

Text: Mária Nováková

Foto: Ondrej Bobek

 

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Odporúčané články

Prihlásiť sa na odber
Upozornenie na
guest
0 Komentárov
Vložené komentovanie
Zobraziť všetky komentáre
0
Budeme radi za vaše názory, prosím zanechajte nám komentár.x
()
x