Cestou za pôžitkami smer Čadca

Cestou za pôžitkami smer Čadca

Naše túlavé topánky opäť nemali pokoja, najmä po tom, ako sme sa dozvedeli o pár zaujímavých prevádzkach na severozápade Slovenska. Teraz v hlavnej úlohe s Hyundai i20, šikovným autíčkom, ktoré svoju svižnosť predviedlo na ceste smer Čadca.

 

cashmere brown hyunai i20

 

Cashmere brown, tak sa volala farba auta, ktorá dokonale harmonizovala s našimi kávičkárskymi dušičkami. A navyše novej i20 neskutočne pristane. Najnovšiu interpretáciu filozofie tejto automobilky “Fluidic Sculpture 2.0” akcentujú dynamicky pretiahnuté predné reflektory a povrch karosérie s presnými kontúrami. Benzínový motor auta, 1,4 MPi, si skvelo poradil s diaľnicou a svižne ukázal druhým šoférom svoj rozkošný zadok. Nedať blinker by sa nám neoplatilo, systém LDWS nás ihneď upozornil na opustenie jazdného pruhu.

 

hyundai i20 test

hyundai i20 test

 

Pri parkovaní v rámci našej prvej zástavky, kde sme si šli pozrieť nové coworkingové centrum a kaviareň v Trnave, nás potešila i parkovacia kamerka, ktorej obraz sa premietal priamo v spätnom zrkadle. O prevádzke budete na našich stránkach ešte len počuť, ale už teraz vieme, že je to veľmi fayn miesto aj vďaka majiteľom.

 

hyundai i20 test parkovacia kamera

 

Potešení z návštevy, sme sa vybrali ďalej, a to až do Čadce. O našej návšteve v  Boston Coffee & Fun,  sme už písali. Podnik nás príjemne prekvapil nielen dizajnom, ale aj skvelým servisom. Aj preto sme sa mu rozhodli udeliť ocenenie, ktoré je našou absolútnou novinkou. “Overené Kávičkári.sk”  na dverách podniku znamená, že sme boli spokojní a vy by ste mali byť tiež. Podniky dostávajú upozornenie, nech k tomuto označeniu pristupujú s úctou, pretože nič nie je krehkejšie ako spokojnosť zákazníka.

 

ocenenie kávičkári.sk

 

Z Čadce sme nezamierili domov, ale do Žiliny, kde sme si šli omrknúť ešte len pripravovaný koncept reštaurácie Korzo. Ústa sa nám nezavreli snáď doteraz, pred prevádzkarmi stojí veľká výzva a my sa na spracovanie príbehu tohto podniku tešíme už teraz.

 

hyundai i20 test

 

Naša cesta pokračovala v Leopoldove, kde sme vysadili nášho fotografa Ondríka na vlak do Nitry a medzitým si autíčko stihlo ešte spraviť pár krásnych fotografií pred jednoznačne najzaujímavejšou železničnou stanicou na Slovensku.

 

nový hyundai i20 test

test hyundai i20 IMG_0114

 

Touto cestou ďakujeme spoločnosti Hyundai za zapožičanie autíčka pre našu redakciu.

 

Text: Simona Budinská

Foto: Ondrej Bobek

 

 

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Odporúčané články

0
Budeme radi za vaše názory, prosím zanechajte nám komentár.x