Presto – Ikona Záhoria

 Presto – Ikona Záhoria

 

Kaviareň ukrytá v rodinnom dome je ikonou Záhoria. Jej poznávacím znamením je kvalitný servis, na ktorý dohliadajú priamo majitelia.

Presto

Z hotelovej akadémie priamo do kaviarne. Aj tak by sa dala popísať cesta majiteľov podniku Presto Adely a Petra Machlicovcov. Presto si už niekoľko rokov drží prím medzi prevádzkami na Záhorí. Elegantný a nadčasový interiér v niečom pripomína lobby luxusného hotela, až vám bude ľúto, že nemôžete ostať na noc.

Presto

Presto

Môže zato zrejme koberec, ktorý je natiahnutý po celej kaviarni, ale aj útulné gauče či elegantné lustre. Kaviareň je vhodná na rande, oslavu, ale aj biznisové stretnutie a je rozdelená na fajčiarsku a nefajčiarsku časť. Príjemná obsluha si zaslúži pochvalu a pravidelne ju dostáva aj na sociálnych sieťach. Určite vďaka prítomnosti profesionálov – majiteľov, ktorí si svoje kaviarenské „dieťa“ úzkostlivo strážia.

Presto

Hostí potešia kvalitne pripravenou kávičkou značky Paraná. Milovníci piva sa potešia čapovanému Bernardovi z českého rodin- ného pivárstva. Mnohí zákazníci chodia na dezerty, ktoré sú domáce a vždy pripravené na mieste priamo majiteľkou Adelkou. Špecialitou podniku sú „koláče mesiaca“, teda cheesecakey, vždy s inou zaujímavou príchuťou.

Presto

Ak to počasie dovolí, vychutnajte si posedenie na terase s domácim ľadovým čajom. Pokiaľ sa do Presta chystáte z väčšej diaľky, odporúčame vám rezerváciu stola.

Presto

 

Presto nájdete na facebooku.

Článok bol vytvorený v spolupráci s Trnavským samosprávnym krajom.

ttsk

Text: Simona Budinská

Foto: archív prevádzky Presto

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Simona Budinská

Vášnivý gurmán, mama troch detí, dvoch kníh a niekoľkých bedekrov. Náhody sú jej osudom, a tak pred rokmi vznikol projekt Kávičkári.sk. S nadšením sa venuje najmä víziám, kreovaniu na portáli, ale aj new biznis. Srdcovkou je aj vzdelávanie v oblasti gastronómie v rámci projektu Gastrolove a tvorbe osobnostného PR.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *