Pes – najlepší priateľ kávičkára

 Pes – najlepší priateľ kávičkára

 

Nie je to ono, lebo on/ ona vás čaká doma. Zoberte ich so sebou, lebo aj váš najlepší priateľ si zaslúži vašu spoločnosť pri šálke kávy, chutnom koláčiku, alebo famóznej zmrzline. A kto vie, možno spozná nových kamarátov. Z náhodných stretnutí sa stanú nezabudnuteľné okamihy plné “hafkania” a kávičkovania.

Psík v kaviarni

 Urban Coffee, Bratislava

V blízkosti centra mesta, v novom obytnom komplexe Panorama City pri rieke Dunaj, našla svoje miesto nová kaviareň. URBAN Coffee pre zanietených kávičkárov už je známym pojmom.  V Bratislave bola jednou z prvých kaviarní s pražičkou, integrovanou priamo v miestnosti, a to dokonca biznisovom centre BBC plus. Aj novinka medzi kaviarňami v hlavnom meste disponuje elegantnou pražičkou priamo v prevádzke a zvyšuje tým atraktivitu samotného miesta. Myslia i na vášho psíka. Prevádzka je dog friendly a vášho štvornohého kamoša tu vždy počká miska s vodou. Dokonca má aj svoj vlastný kútik- rovno pod schodami. Úžasné, váš spoločný deň bude opäť krajší.

miska

pes kávičkár

Cafe Cafe,  Prievidza

Kaviareň Cafe Cafe nájdete v Prievidzi mimo rušného centra, blízko sídliska, na ulici plnej rodinných domov, kam tradiční kávičkári zdanlivo ťažko zablúdia. Toto miesto však búra predsudky a prekonáva naše očakávania, keď ho nájdeme plné života. Dobrou správou pre nás bolo, že nás v Cafe Cafe veselo privítali aj s naším kávičkárommopsom Jimmym, ktorého sme zobrali na výlet. Milá Adriana mu hneď pripravila krásnu misku s vodou a čašníčka ho zabávala, aj keď sa zatúlal k nej ku baru. Dáte si teda ešte jedno espresso Musetti či výberovú kávu od 9 Grams Coffee, dojete domácu tortu, ktorá pohladí všetky vaše zmysly a potom si možno dáte ešte jednu, lebo by to bol hriech neochutnať a váš psí kamarát si tieto chvíle vychutná spolu s vami.

Cafe Cafe

Kávičkár Jimmy

Gio Caffe – Gelato Italiano, Nitra

Vynovené „Gio“, ako mu Nitrania po domácky hovoria, prešlo výraznou rekonštrukciou. My sme samozrejme pri tomto vynovení nemohli chýbať a spolu so slnečnými lúčmi sme si vychutnali aj našu obľúbenú zmrzlinu. Ak  však chcete zobrať so sebou svojho verného kamaráta, určite tak urobte. Vychutnáte si šálku lahodnej kávy a čerstvý koláčik a on/ ona vám budú robiť spoločnosť. V Gio váš “chlpáč” nájde štýlovú misku s vodou a milé pohladenie. Psíky si dokážu urobiť pohodlie takmer kdekoľvek, každá extra starostlivosť nám však spraví nesmiernu radosť (lebo na detailoch záleží!). V Gio Caffee o tom vedia.

GIO

kreslá

Kávičkovanie s verným priateľom je tá najlepšia terapia. Ak má váš priateľ 4 labky, srsť a chcete s ním navštíviť miesta, kde si vychutnáte lahodnú kávu, pekné prostredie a famózne občerstvenie. Zoberte ho so sebou a zdieľajte pôžitky spoločne. Veď život je len jeden a psí kamarát si zaslúži socializáciu a oddych kde bude cítiť lásku a pohodlie a vy tiež!

Jimmy

Haf haf!

Text: Archiv kávičkári.sk

Foto: Ondrej Bobek

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Portál Kávičkári.sk vznikol v roku 2011 ako priestor pre všetkých nadšencov a milovníkov pôžitkov - dobrej kávy, jedla, zaujimavých miest a podujatí. Počas desaťročia pôsobenia priniesol stovky zauijímavých informácii, v ktorých sa rozoberala káva, slovenské pražiarne kávy, výrobcovia produktov, majitelia a prevádzkovatelia reštaurácii, šéfkuchári, ale i pomoc celému segmentu HoReCa.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články