Nie je to o trende, ale o zodpovednosti. MARK svoje zásady nemení.

 Nie je to o trende, ale o zodpovednosti. MARK svoje zásady nemení.

 

Takto pred rokom sme sa vám na portáli kavickari.sk prihovárali po prvý raz. A ako sme vám vtedy sľúbili, po čase sme tu opäť, aby sme spoločne rekapitulovali, ďakovali a možno sa aj s pokorou pochválili, kam sme sa za to obdobie stihli posunúť a čo sme s vašou pomocou dosiahli.

Mark scrub

Ľudia vyhľadávajú nové, snažia sa prekonávať stereotypy, neustále objavovať a spoznávať. Niektoré postoje však nepodliehajú náladám a zmenám, a tak je to správne. Tak ako naše základné pravidlá, ktoré v MARK považujeme za nemenné. Oceňujete ich vy – naši zákazníci, spotrebitelia a priaznivci kozmetiky slovenského pôvodu.

Mark scrub

Mark scrub

Vždy používame kvalitné suroviny, vyrábame prírodné produkty bez konzervantov a farbív, netestujeme na zvieratách. Spoločne s vami – našimi zákazníkmi sme navyše vytvorili recyklačný program a dbáme o životné prostredie, lebo áno, naozaj #thereisnoplanetb.

Mark scrub

Mark scrub

Nie je to trend, ale najmä zodpovednosť. Uvedomujeme si to rovnako ako vy. Preto vás za všetky vrátené obaly z našich produktov radi odmeníme zľavou vo výške 15% na ďalší nákup. Tú získate za každé 2 vrátené sklenené obaly z olejového séra, pleťovej vody či pleťovej masky alebo za 5 papierových obalov z kávového peelingu či 5 plastových obalov zo sprchových pudingov, cukrových scrubov a vlasových masiek. Radi to za vás vyseparujeme. Lebo aj takto upevňujeme náš vzťah, vzájomne sa učíme a motivujeme a aj vy sa stávate súčasťou MARKa.

Mark scrub

Mark scrub

Počas uplynulých skoro 365 dní vám MARK priniesol viacero produktových noviniek. Dbali sme na prírodné a bezpečné ingrediencie. Ako skutoční milovníci kávy ste ostali verní našim produktom z kávového zrna, no aj nás to nabáda k skúšaniu nových vecí, a preto sme medzi ingrediencie pridali zelený čaj, jojobový olej, čajovníkový olej či ružovú a rozmarínovú vodu.

Mark scrub

Mark scrub

Stále som to však ja, MARK. Funkčný od prírody, využívam suroviny bez kompromisov, chcem dosahovať spokojnosť každého zákazníka, poskytujem osobný prístup tak, aby si každý pre seba vybral ten najvhodnejší produkt. Nezabúdam, že krása je oslava jednotlivca a preto: Každá pokožka si zaslúži MARKa. S pokorou tvrdíme, že ani to sa nemení.

Mark scrub

Mark scrub

Ďakujeme, milí priatelia, že ste tu, aby ste si dopriali pôžitky spojené s MARKom, ktoré sú v dnešnej rýchlej dobe nutnosťou. Budeme radi, ak sa aj toto stane vecou, ktorá vo vašich životoch ostane nemenná.

Mark scrub

S úctou

Mark a jeho team

 

Foto: Kristína Brezinová Rídekyová

Modelka: Sabina Boliešiková

Make-up a vlasy: Karol Kováč

Šaty: allora.sk a Mia Mia collection

Priestory: Zoy Caffé 

 

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Portál Kávičkári.sk vznikol v roku 2011 ako priestor pre všetkých nadšencov a milovníkov pôžitkov - dobrej kávy, jedla, zaujimavých miest a podujatí. Počas desaťročia pôsobenia priniesol stovky zauijímavých informácii, v ktorých sa rozoberala káva, slovenské pražiarne kávy, výrobcovia produktov, majitelia a prevádzkovatelia reštaurácii, šéfkuchári, ale i pomoc celému segmentu HoReCa.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články