Gourmettalk- leto plné kávy

 Gourmettalk- leto plné kávy

 

Horúčava nám dáva poriadne zabrať. Vychutnať si život na teraske s drinkom, či ľadovým kávovým nápojom sa však dá vždy a profesionálneho kávičkára nejaké teplo predsa nezastaví. Tí, ktorí milujú kávu sa iste potešia tomu, že okrem v šálke si ju môžete vychutnať aj v kozmetike. Vďaka MARK-ovi a jeho nielen letným zázrakom.

MARK scrub

Naše pery a zmysel chuť sú pre nás pracovným nástrojom. Slnečené lúče im dajú zabrať. Preto na ne rozhodne netreba zabúdať. Ich pokožka je dokonca približne trikrát tenšia ako zvyšok tváre a odlupuje sa až štyrikrát rýchlejšie. Navyše neobsahuje žiadne mazové žľazy, ktoré by ich povrch chránili, preto sa na nich účinok slnečných lúčov môže prejaviť veľmi rýchlo. Kávičkárov poteší novinka od MARK Coffee Lips. Kombinácia čerstvo pomletej kávy, hnedého cukru, kávového a jojobového oleja a včelieho vosku pery dokonalé vyživí a vytvorí na nich jemný ochranný film. Preto máme istotu, že o ne bude dokolano postarané. Nesmieme zabudnúť ani na hydratáciu, a na to skvelo slúži výživný balzam, ktorý je spolu s Lip scrubom súčasťou setu MARK Coffee Lips. Vďaka vysokému podielu kakaového masla v kombinácií s kávovým olejom a včelím voskom pery zvlhčí, upokojí a krásne čokoládovo rozvonia!

MARK scrub

MARK scrub

A o krásne opálenú a sviežu pokožku tela sa postarajú prírodné kávové peelingy značky MARK face and body, ktoré sme vám predstavili minulý rok. Počas testovania sme si ich zamilovali. Pokožku dokonalo hydratujú, vyživia a pripravia ju tak na pravidelnú dávku horúcich letných lúčov. Exluzívna letná novinka MARK Golden Shine navyše vďaka obsahu šípkového oleja pokožku tónuje. Jemné zlaté trblietky na nej zanechávajú ľahký žiarivý efekt, takže pokožka doslova vyzerá ako pobozkaná slnkom. A to je presne to, po čom v lete všetci túžime!

MARK scrub

MARK scrub

My rozhodne.

MARK scrub

Ak túžite po tomto letnom kávovom bozku, napíšte nám na Facebooku (do komentára pod gourmettalk- leto plné kávy), kde si budete slnečné lúče a letné pôžitky vychutnávať vy. Výhercu o MARK Golden Shine vyžrebujeme v nedeľu 24.6.

Výhercami súťaže sú Kika Smoleňáková a Majka Mondočkova. Gratulujeme!

Text: Kávičkári

Foto: Kristína Brezinová Rídekyová

Modelka a muah: Katka Zuzulová

Oblečenie: Allora.sk

Spodná bielizeň: H&M a Bershka

 

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Guťka Markocsyová

Pôžitkárka, instaguru a organizačný mozog celého portálu. Naša Guťka plánuje všetky cesty, fotenia i články. A vďaka jej citlivému oku je výsledná podoba článkov taká, aká je. I sociálne siete také, aké sú.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články