Editoriál: S vôňou kávy

 Editoriál: S vôňou kávy

“V našom prípade nás naša zvedavosť a vytrvalosť doviedli k tomu, že sme našli MARKa a to pri zachovaní našich základných pravidiel – používať kvalitné suroviny, vyrábať prírodný produkt bez konzervantov a farbív a predávať kozmetiku, ktorá sa o pokožku postará dôsledne – ošetrí ju, zregeneruje a vyživí. Napriek tomu, že proces objavovania bol zložitý a zdĺhavý, stál za to. Nielen kvôli tomu, že sme objavili čo sme hľadali, ale aj kvôli tomu, že sme našli aj to, čo sme nehľadali – o sebe, svojej motivácii, svojom vnútri…”, písali sme presne pred rokom na rovnakom mieste- v rámci rubriky Editoriál na Kávičkári.sk.

MARK scrub

MARK scrub

Sme kávičkári. Radi si kávu vychutnáme v rámci ranného voňavého rituálu, kedy nám dá príjemnú facku a “nakopne” nás do nového dňa. V rámci relaxu a večerných rituálov, sú tu naše scruby, na ktoré dostávame množstvo krásnych recenzií. Práve množstvo pozitívneho nás núti na sebe stále pracovať a nesklamať. Máme klientov medzi dámami, ale aj pánmi, mladými či staršími. Ľuďmi so zdravou pokožkou, ale aj tými, ktorých trápia rôzne nedokonalosti. Práve preto základ produktov ostáva nezmenený, hoci dnes je MARK scrub dostupný už v ôsmich rôznych variantoch. Vôňu čerstvo praženej kávy tak príjemne dopĺňa aróma sladkej čokolády, kokosu či melónu alebo naopak osviežujúcich citrusov alebo pepermintu.

MARK scrub

MARK scrub

Nakoľko však ide leto a my vieme a najmä chceme ukázať, že aj malá značka ako je kávová kozmetika slovenského pôvodu chce na sebe pracovať, obohatili sme našu ponuku o telový peeling s pridaným šípkovým olejom a jemnými zlatými trblietkami, ktorý pokožku jemne tónuje a doslova rozžiari. Prečo nedopriať hollywoodsky pocit aj naším krásnym dámam?

MARK scrub

MARK scrub

Okrem novinky medzi scrubmi sme rozšírili aj portfólio produktov určených na  starostlivosť o pleť. Počuli ste už o kávovom oleji? Je to silný antioxidant, ktorý pomáha stimulovať tvorbu kolagénu a elastínu a účinne bojuje proti vráskam. V kombinácii s ostatnými vysokokvalitnými olejmi ho nájdete aj v našom organickom olejovom sére, ktoré zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky, hĺbkovo ju regeneruje a vyživuje. Vďaka svojim protizápalovým vlastnostiam navyše priaznivo vplýva na opuchnuté okolie očí a pomocou praktického roll-onu sa jednoducho nanáša.

MARK scrub

MARK scrub

Aj touto cestou si dovoľujeme poďakovať milí priatelia, že tu ste. Že nás podporujete, vychutnávate si s nami svoje chvíľky, že skúšate a zdieľate svoje zážitky s Mark-om. Pokorne veríme, že znovu prejde rok a my sa vám znovu budeme môcť poďakovať a aj pochváliť.

MARK scrub

MARK scrub

S úctou,

MARK a jeho team.

Foto: Kristína Brezinová Rídekyová
Modelka a muah: Katka Zuzulová
Oblečenie: Allora.sk
Spodná bielizeň: H&M a Bershka

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Portál Kávičkári.sk vznikol v roku 2011 ako priestor pre všetkých nadšencov a milovníkov pôžitkov - dobrej kávy, jedla, zaujimavých miest a podujatí. Počas desaťročia pôsobenia priniesol stovky zauijímavých informácii, v ktorých sa rozoberala káva, slovenské pražiarne kávy, výrobcovia produktov, majitelia a prevádzkovatelia reštaurácii, šéfkuchári, ale i pomoc celému segmentu HoReCa.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články