Malá kaviareň s veľkým srdcom

 Malá kaviareň s veľkým srdcom

 

Nie je to obyčajná kaviareň. V Ivanke pri Dunaji sme objavili zrejme najmenšiu kaviarničku na Slovensku, ktorá však dokáže poskytnúť všetko, čo od správneho podniku môžete očakávať. Ba dokonca aj viac. V Caffé Gym si môžete vychutnať skvelú kávu, perfektný rum či famózny koláčik. Odskočíte si do „fitka“ vedľa a vrátite sa. Pri vstupe do kaviarne však nie sú podmienkou veľké svaly, ani športové oblečenie.

Caffé GYM

Filozofiu kaviarne odráža príjemné logo – činka so šálkami na koncoch pôsobí naozaj originálne. Logo, ako aj interiér kaviarne, si majitelia navrhovali sami.

Caffé GYM

Caffé GYM

Kaviareň je typickým príkladom toho, že ak niečo robíte srdcom, nemusíte disponovať veľkým priestorom. Útulné miesto s milou obsluhou ponúka nielen tradičné dobrôtky, skvelú kávu, zdravé dobroty, ale aj špeciality, ktoré pomôžu rastu vašich svalov.

Caffé GYM

Caffé GYM

Caffé GYM

Koniec koncov, aj „ objemovka“ má pri cvičení dôležitú úlohu. Svoje o tom vedia aj majitelia kaviarne Štefan, okrem iného aj profesionálny hráč amerického futbalu a Viktória, bodyfitnesska. Ak sa práve nachádzate v tejto fáze, určite si vyberiete zo širokej ponuky koláčikov, cheesecakeov a makróniek od Lucette Patisserie.

Caffé GYM

Caffé GYM

Aby sa vám lepšie cvičilo, určite sa v kaviarni zastavte ešte pred svojím tréningom. Dokonalé „nabudenie“ nielen do cvičenia, ale aj do nového dňa vám zaručí 100% robusta Pre- workout, ktorá má vysoký obsah kofeínu. V posilňovni tak naozaj vypotíte všetko, čo treba.

Caffé GYM

Caffé GYM

káva

Milým prekvapením je v tejto kaviarni aj druhý mlynček zmesi Classic 85% arabiky 15% robusty. Obe zmesi pochádzajú zo slovenskej pražiarne Zlaté Zrnko. K dispozícii je vám aj obľúbený servis v štýlovom balení s originálnym názvom „coffein to go“.

Caffé GYM

Caffé GYM

Po dobrom tréningu si predsa zaslúžite dôkladnú regeneráciu – pri poháriku lahodného vína či kvalitného rumu. Vybrať si môžete až z 15 druhov. Ani na „pivečkárov“ sa tu nezabúda. Ak pracujete na svojom brušnom svalstve, o svoje „tehličky“ sa báť nemusíte. Špeciálne proteínové pivo si môžete vychutnať bez výčitiek.

Caffé GYM

pivo

Tak ako pri cvičení, aj pri zdravom životnom štýle sú dôležité vitamíny. Doplniť ich môžete z čerstvých ovocných štiav. Rýchlu energiu načerpáte zo zdravých proteínových tyčiniek či banánových „čipsov“.

Caffé GYM

Majiteľ kaviarne vám ochotne poskytne „fittness coaching“ pri kávičke. Na prevádzke je každý deň. Priestor je naozaj príjemný, svetlé tóny v kombinácii s hnedou farbou pôsobia upokojujúco. A ak hľadáte motiváciu do cvičenia či života, určite ju tu nájdete v podobe ocenení, ktoré získal Štefan aj so svojou priateľkou.

Caffé GYM

Caffé GYM

Ozaj, kávu si môžete vychutnať aj pred kaviarňou pri malých stolíkoch. Ideálne pre mamičky s kočíkmi. Na tomto mieste cítiť pohodu, pokoj, no predovšetkým motiváciu a odhodlanie. Koľko inšpirácie na tak malom priestore?!

Caffé GYM

Caffé GYM

Caffé GYM nájdete aj na facebooku.

Text: Augustína Markocsyová

Foto: Ondrej Bobek

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Guťka Markocsyová

Pôžitkárka, instaguru a organizačný mozog celého portálu. Naša Guťka plánuje všetky cesty, fotenia i články. A vďaka jej citlivému oku je výsledná podoba článkov taká, aká je. I sociálne siete také, aké sú.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články