Moods bakery & coffee v Bratislave: Dobrá nálada na Korze

Moods bakery & coffee v Bratislave: Dobrá nálada na Korze

Mesto sa prebúdza. Na neďalekom moste prebehne zopár áut. Pod ním si Dunaj už roky spieva tú istú pesničku. Na korzo už slniečko pomaly preniká. Chcelo by to raňajky, dobré a tak trochu i štýlové, aby sme mali dobrú náladu. Kde inde ako v Dobrej nálade na korze, alebo inak- vo vlajkovej lodi Moods bakery & coffee?

 

Moods bakery & coffee Hviezdoslavovo námestie

 

 

Ani zima nezabráni ospalému mestu aby otvorilo svoju vrúcnu náruč. Veď na to má svoje kaviarne, bistrá i “raňajkárne”. Jedno z takýchto magických miest sa nachádza aj na konci Hviezdoslavovho námestia, presne tam, kde most SNP symbolicky ukončuje promenádu a morový stĺp sa týči do výšky. Miniatúrnemu námestiu v námestí dominuje Dobrá nálada na Korze.

 

 

Moods bakery & coffee Hviezdoslavovo námestie ráno

 

Veľké okná vpúšťajú svetlo i aktuálne pocity korza do vnútra prevádzky. Kto chce môže sa ako mačka na okne vyhrievať a naťahovať slnku svoju tvár. Vyštverať sa k oknu je hra. Nedá sa ísť okolo, iba pod. To nad čím sa v neďalekej Prahe nikto nezastavuje u nás vzbudzuje niekoľko otáznikov. A koniec koncov i úsmevy.

 

 

Moods bakery & coffee Hviezdoslavovo námestie bar IMG_0264interiér Moods and bakery

 

Celý interiér tejto samoobslužnej prevádzky hrá farbami. Ctí si pôvodnú myšlienku priniesť ľuďom dobrú náladu. Okrem farbičiek na zemi a stenách napomáhajú i farby jedla. Vychutnať si tu môžete nielen celodenné raňajky v podobe čerstvo upečených koláčov, mini quicheov, či domácich sendvičov, ale aj chutné polievky či teplú varu.

 

 

Moods bakery & coffee sladké pečivo Moods bakery & coffee sladké pečivoIMG_0340

 

Okrem jedla si samozrejme na korze môžete vychutnať i kávičku. Pre celú sieť Moods bakery & coffee ju praží Jager Kaffee. Tých, ktorých zaujíma praženie kávy, sa môžu na tento zázračný proces pozrieť aj priamo na korze. Prevádzka totiž zaviedla i pravidelné praženie kávy, kedy sa zelené zrnká kávy zmenia na čierne. Výsledkom je diamantina, čierna a silná, ktorú popíjate vo svojich šálkach.

 

 

IMG_0395 IMG_0366

 

Pokiaľ sa teda chystáte do centra nášho hlavného mesta, nevynechajte “konečnú” Hviezdoslavovho námestia. Poďte si po dobrú náladu, chutnú kávu a aj niečo milé navyše.

 

 

skvelý deň v Moods

káva v Moods Bakery and Coffee

 

 

Foto: Ondrej Bobek pre Kávičkári.sk

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Odporúčané články

0
Budeme radi za vaše názory, prosím zanechajte nám komentár.x