Cestou za pôžitkami so Santa Fe

Cestou za pôžitkami so Santa Fe

 

Pod Tatry nás to stále láka. Keď je krásne počasie a ako bonus skvelé rodinné auto, akým je aj Santa Fe, musia sa všetky výlety vydariť. A aj napriek avizovanému dažďu vyjde slnko. Čo si viac môžeme želať?

santa fe recenzia

Na kráľovnú áut z dielne Hyundai sme čakali takmer pol roka. Termín so zápožičkou sa na nás usmieval a my sme sa už nevedeli dočkať. Taký veľkorysý priestor predsa len tak ľahko nezaplníme. A samozrejme, nakoniec sme zistili, že čím viac miesta máme, tým viac miesta dokážeme “zarárožiť”. Predsa len tri kufre, kočík, vak na nosenie a množstvo iných maličkostí zaberú svoje miesto.

santa fe recenzia

Napriek tomu je Santa Fe krásne rodinné auto a na cestách si zaslúžene vezme všetku pozornosť. Navyše ak je v štýlove farbe white crystal, v akej sme ho dostali my.

hyundai santa fe

Šoférovi ponúkne dokonalý komfort a to aj vďaka implementovaným funkciám ako je adaptívny tempomat, systém monitorovania mŕtveho uhla a asistent prepínania diaľkových svetiel.

hyundai-santa-fe-recenzia (5)

Santa Fe je auto na slnečný deň. Pokiaľ sa vzadu nudíte, otvorte si panoramatickú strechu a pozorujte nebo. Prekrásne divadlo vám ponúkne najmä pri západe slnka. A keď sa náhodou schladí, potešia vás vyhrievané sedadlá, vpredu i vzadu. Plným rukám navyše pomôže bezdotykové otváranie kufra. My sme si v kufri strihli aj jedno prebaľovanie, keď nás náš drobec prekvapil. Santa Fe je jednoducho auto pre zážitky.

 

Text: Simona Budinská

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Odporúčané články

0
Budeme radi za vaše názory, prosím zanechajte nám komentár.x
()
x