Odpočinok pod Píniami

Odpočinok pod Píniami

 

Aj rušné turistické strediská dokážu ukrývať miesta, ktoré sú synonymom oddychu a pôžitkov. Jedným z takých je aj Hotel Bellevue Jesolo – ako už názov napovedá, priamo v obľúbenom turistickom centre Lido di Jesolo.

hotel bellevue resort lido di jesolo pineta

Rušné miesta nie sú zrovna doménou nás Kávičkárov, avšak s príchodom malých prírastkov do rodiny sa musíme zamýšľať aj nad miestami, kde bude dobre nielen nám, ale aj deťom. Aj preto voľba padla na obľúbené turistické miesto mnohých Slovákov – Lido di Jesolo. Tieto miesta však ukrývajú štipku čara z rokov dávno minulých – zastal tu akoby čas.

hotel bellevue resort lido di jesolo pineta

hotel bellevue resort lido di jesolo pineta

Môžete si zaspomínať na svoje prvé hrady z piesku, či chuť horúcej pizze na pláži. Všade vôkol sú ľudia a ozýva sa ruch. Aj preto dobre padne úkryt v podobe hotela pod píniami.

hotel bellevue resort lido di jesolo pineta entrance

Hotel Bellevue Jesolo má síce už svoje časy slávy za sebou, avšak nabral druhý dych. Jeho neskromnou výhodou je chladivý park zasadený mimo najväčšej turistickej tepny. Nájdete v ňom pínie, tak typické pre túto oblasť. Ponúkajú osvieženie, ale aj oddych v podobe dômyselných ležadiel a hojdačiek.

hotel bellevue resort lido di jesolo pineta beach

hotel bellevue resort lido di jesolo pineta beach

Izby sú veľkostne talianske, preto sa pri výbere orientujte radšej na tie väčšie, aby ste neboli zbytočne sklamaní. Zariadené sú však v jemných a príjemných tónoch, ktoré pôsobia nenútene.

hotel bellevue resort lido di jesolo pineta room

Servis je však taliansky. Napriek tomu, že hotel je držiteľom štyroch hviezdičiek, zamestnanci v ňom pôsobia ležérne a nonšalantne- s radosťou sa s vami dajú do reči. A aj keby vravíte len po slovensky, odpovedia v taliančine a doprajú vám pocit skvelej konverzácie. Gastronómiu netreba vynechať ani tu. Klasika talianskej kuchyne je zaodetá v šik šate, nebudete sklamaní. Poteší vás aj welcome drink s drobným občerstvením, ktorý vám prinesie čašník, akoby vystrihnutý z filmu Hriešny tanec. Úslužnosť a stará grácia, to sú asi najlepšie výrazy, ktoré ho prezentujú.

dinning hotel bellevue resort lido di jesolo

exterier hotel bellevue resort lido di jesolo

Pokiaľ sa chystáte ešte na rýchly výlet s deťmi k moru, je Hotel Bellevue Jesolo pre vás tým správnym tipom. Pri odpustení drobných chybičiek v ňom môžete prežiť skutočne príjemné chvíle vašej dovolenky.

 

Hotel Bellevue Jesolo nájdete aj na Facebooku.

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Odporúčané články

Prihlásiť sa na odber
Upozornenie na
guest
0 Komentárov
Vložené komentovanie
Zobraziť všetky komentáre
0
Budeme radi za vaše názory, prosím zanechajte nám komentár.x
()
x