Cestou za pôžitkami s Tucson Shadow

 Cestou za pôžitkami s Tucson Shadow

 

Po ležérnejšom prázdninovom tempe sme jeseň odštartovali naplno. Na cestách sme strávili omnoho viac času. Prvý výlet do Zvolena, Bystrice a Nitry s nami absolvoval náš obľúbený Hyundai Tucson v krásnej farbe polar white.

Zvolen sme ešte v rámci našich reportáži nemali, tak sme sa mu úprimne potešili. Prekrásna rýchlostná cesta nás teší už hneď za Nitrou, kedy pribúdajú kopce, lesy, ale aj zákruty. Tucson sa však nezľakne ničoho, stabilne drží svoje miesto aj pri vyššej rýchlosti. Práve to máme na ňom radi. Pôsobí ako dobrý macko ochranca, avšak keď treba, vie sa zmeniť na rýchleho tigra. Stále však s komfortom SUV.

Hyundai Tucson

Nový Tucson v limitovanej edícii „Shadow“, predstavuje obľúbené auto v rýchlej dostupnosti a s vybavením, ktoré poteší každého. Tmavý interiér pôsobí seriózne a vážnosť zvyšuje aj kožený volant. Navigácia s pravidelnou aktualizáciou(počas trvania záruky) od TomTom poteší, rovnako ako cúvacia kamera, ktorá by pri takomto type auta mala byť (nielen) pre ženy nutnosťou.

Hyundai Tucson

Hyundai Tucson

Kamerku sme síce v Zvolene nevyužili, lebo nás čakalo príjemné parkovisko, hneď pri podniku Satori a záhradnom centre Siky Gardens, ktoré sa nachádzajú na jednom mieste. O tom, ako nás táto myšlienka ohromila, sme už písali tu. Každopádne je to miesto pre všetkých, ktorí idú smer Bystrica, či ďalej. Ak premýšľate, kde si dať kávu po ceste, odbočte smer Zvolen, stojí to za návštevu a navyše vám kaviarnička dodá pokoj a pohodu, ktorú potrebuje každý šofér. My sme sa tam cítili tak pohodlne, že sme sa až zabudli a rýchlo sme utekali do Bystrice navštíviť priateľov v Bazzara Academy. Vyskúšali sme cold brew z veľmi zvláštneho bieleho suda, avšak zjav tejto veci v nás ihneď vymazala znamenitá chuť tejto kávy. Nafičaní poriadnou dávkou kofeínu sme zas sadli do nášho bieleho tátoša a nabrali sme smer Nitra, odkiaľ pochádza náš fotograf Ondrík.

Satori

Satori

Na parkovisku pri štadióne a rovno pod hradom vznikli podľa Ondríka najkrajšie foto- samozrejme, preto, že v pozadí dominoval hrad, na ktorý je ako hrdý lokálpatriot patrične pyšný. My sme si však všimli aj krásne detaily auta – matný chrómovaný povrch masky chladiča, či kryty nárazníkov, ktoré podčiarkujú športový dizajn auta. Osobité uznanie si zaslúžia aj krásne a zliatinové disky kolies.

Hyundai Tucson

Hyundai Tucson

Hyundai Tucson je pre nás obľúbeným autom nielen preto, že je krásne, ale aj preto, že dodáva pocit bezpečia. Komfort šoféra je zaručený a je ideálny najmä pre tých, ktorí chcú zmenu a prejsť do SUV triedy bez komplikácii.

Hyundai Tucson

Text: Simona Budinská

Foto: Ondrej Bobek

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Portál Kávičkári.sk vznikol v roku 2011 ako priestor pre všetkých nadšencov a milovníkov pôžitkov - dobrej kávy, jedla, zaujimavých miest a podujatí. Počas desaťročia pôsobenia priniesol stovky zauijímavých informácii, v ktorých sa rozoberala káva, slovenské pražiarne kávy, výrobcovia produktov, majitelia a prevádzkovatelia reštaurácii, šéfkuchári, ale i pomoc celému segmentu HoReCa.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články