Tatranský Hotel Lomnica pozýva hostí na akustický koncert Kataríny Knechtovej

 Tatranský Hotel Lomnica pozýva hostí na akustický koncert Kataríny Knechtovej
Advertoriál

Ešte nemáte program na najbližší piatok? My máme skvelý tip! Tatranský Hotel Lomnica totiž piatok 16. júna o 19.00 hodine privíta Katarínu Knechtovú, ktorá všetkých hostí očarí výnimočným akustickým koncertom v kaviarni Mozart. Príďte si vychutnať nádhernú atmosféru spojenia hudby, historických priestorov hotela, perfektnej obsluhy a výhľadov na Lomnický štít.

Hotel Lomnica
Hotel Lomnica bude mať významnú hostku – slovenskú speváčku Katarínu Knechtovú. Nenechajte si ujsť jej akustický koncert plný najväčších hitov.

Doprajte si zážitok koncertu Kataríny Knechtovej ako súčasť pobytového balíka Hotela Lomnica

Obľúbené piesne speváčky Kataríny Knechtovej budú znieť ikonickou kaviarňou Mozart v Hoteli Lomnica. Môžete sa tešiť na klavírne aj gitarové tóny tých najznámejších hitov slovenskej speváčky.

Hotel Lomnica ponúka aj pobytový balík, ktorý zahŕňa lístok na koncert Kataríny Knechtovej. Chvíle vášho oddychu tak naberú celkom nový rozmer.

Pozor! S promo kódom LETONAMCHUTI môžete mať pobytový balík o 10 % výhodnejší.

Lístky na koncert Kataríny Knechtovej v Hoteli Lomnica sa dajú kúpiť aj samostatne na webe hotela.

Príďte sa aj vy zabaviť do Kaviarne Mozart v Hoteli Lomnica, už tento piatok!
Tomáš Ševčík

Executive chef Tomáš Ševčík: „Láska k jedlu, histórii a ku kvalite ma bude neustále poháňať“

Čítať viac >

Viac informácií o koncerte Kataríny Knechtovej a pobytovom balíku nájdete na webe Hotela Lomnica aj na Instagrame a Facebooku hotela.

 

Fotografie: archív kavickari.sk, Hotel Lomnica

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Katka Kántorová

Zanietená jazyková redaktorka, ktorej hlavnou pracovnou náplňou je mať oči na stopkách, len čo sa na obzore objaví nejaká chybička. Od štúdia na vysokej škole až dodnes prešla rôznymi redakčnými profesiami, no s určitosťou vie, že okrem korigovania sa v živote nezaobíde ani bez písania. A, samozrejme, bez dobrej kávy a milej mačacej spoločníčky Ellie.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články