Štýlové Košice

 Štýlové Košice

Prechádzky po košickom historickom centre si vyslovene žiadajú oddych pri pohári dobrého vína, miešanom drinku či výnimočnom jedle. To všetko spolu s poriadnou dávkou štýlu do srdca Košíc prinieslo nové Primi.

 

Primi Košice

 

Ak ste si už pozreli všetky košické historické pamiatky a z chodenia po obchodoch vás už bolia nohy, najkrajší výhľad na historickú Mlynskú a Kováčsku ulicu nájdete na poschodí novej reštaurácie a baru Primi. Usaďte sa na romantickom balkóniku a nechajte sa hýčkať usmievavými čašníkmi. Život je predsa aj nato, aby sa užíval.

 

romantický balkón Primi Košice

 

Najnovší prírastok do rodiny Medusa spadá do dizajnu ostatných podnikov Primi v Bratislave, v niečom je však zároveň úplne jedinečný. Možno to je atmosférou historického centra Košíc, možno samotnou dvojposchodovou historickou budovou, v ktorej sa Primi usídlilo, jedno je vša isté. Svoj drink si tu vychutnáte v skvelej priateľskej atmosfére moderného podniku, ktorý svojím dizajnom a nápaditými detailami uchváti nielen turistov, ale i domácich.

 

interiér Primi Košiceprimi košiceinteriér Primi Košice

primi košice

Prízemie reštaurácie má okrem štýlovej letnej terasy dve hlavné dominanty. Tou prvou je krásny dizajnový bar, v ktorom vám pripravia najchutnejšie drinky od výmyslu sveta. Netradičnejšou dominantou podniku je však veľká kamenná pec, pri ktorej môžete priamo sledovať prípravu svojej obľúbenej pizze.

 

pizza Primi pizza Primi

 

Večer sa život v reštaurácii mení skôr na barovú scénu a presúva sa na druhé poschodie, ktoré slúži ako veľká pohodlná obývačka. Usadíte sa do mäkkého koženého kresla, objednáte si kokteil či originálne víno, ktoré pre Primi vyrába vinárstvo Elesko a môžete rozjímať nad životom či vychutnávať si chvíle s priateľmi. Počas víkendov vám náladu zlepší i DJ, hoci energie je na Mlynskej ulici stále viac než dosť.

 

primi košice

víno elesko pre Primi

 

Okrem dobrej kávynápaditých drinkov si v Primi môžete vychutnať i skvelé jedlo. Čerstvo upečená a voňavá pizza z kamennej pece, talianske cestoviny či ľahké šaláty vás osviežia počas teplých večerov, šťavnaté steaky zas zaženú hlad počas každého nabitého dňa. Uchutnať môžete i výborné dezerty s domácimi sorbetmi, po ktorých nám ešte teraz tečú slinky.

 

primi košice drinky primi košice

Zatiaľ čo v Bratislave je všetko akosi viac uponáhľané, v Košiciach sa dá život užívať akosi bezstarostnejšie. Tak sa s nami pohodlne usaďte a vychutnávajte si všetko pekné, čo nám život prináša.

 

primi košice

 

 

Text: Miroslava Germanová

Foto: Ondrej Bobek

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Odporúčané články

Prihlásiť sa na odber
Upozornenie na
guest
0 Komentárov
Vložené komentovanie
Zobraziť všetky komentáre
0
Budeme radi za vaše názory, prosím zanechajte nám komentár.x