Pivárnička Nad Rínkom v Hlohovci

 Pivárnička Nad Rínkom v Hlohovci

 

 

Štýlová piváreň ponúka ako jediná v okrese Hlohovec tankovú Plzeň v top kvalite. Svedčí o tom aj pravidelné prestížne pivárske ocenenie Hviezda sládkov, ktoré sa udeľuje vždy na 1 rok a vôbec nie je jednoduché ho získať. V Pivárničke Nad Rínkom je vo všetkom cítiť, že sa rozhodli ísť cestou kvalitného gastra.

 

exterier
Štýlová piváreň.

 

restauracia-la-musica-piestany-14

La Musica v Piešťanoch toho ukrýva viac

Čítať viac >

Nemali však hneď plné tak ako dnes. Keď pred 5 rokmi otvárali, ako prví v Hlohovci s ponukou tankového piva hľadali svojho konzumenta dlhšie. „Pri našom pive čapica na pohár nepatrí,“ hovorí s úsmevom majiteľ Adam Svíba, ktorý síce vyštudoval právo, no získalo si ho práve gastro. A o tom, že sa kumštu naozaj rozumie, svedčí, že hosťom rád pivo osobne zručne načapuje. Inou cestou sa rozhodli ísť aj v rámci kuchyne. Do regiónu priniesli vlnu ľahšieho street foodu – šťavnaté hamburgery, krídelka a už aj mexické quesadilly, tacos a kvalitné steaky či tatarák. Všetko z vybraného mäsa od miestneho mäsiara, vyladené priamo v tunajšej kuchyni pod vedením zručného šéfkuchára.

 

kavickarisk-kavickari-interier

 

mnam-hlohovec
Do regiónu priniesli vlnu ľahšieho street foodu – šťavnaté hamburgery, krídelka a už aj mexické quesadilly, tacos a kvalitné steaky či tatarák.

 

Je všeobecnou pravdou, že sa atmosféra malého mesta pozná najmä pri spätnej väzbe. A to si uvedomujú aj v Pivárničke. „Máme stabilnú klientelu a sme radi, že sa k nám ľudia vracajú a odporúčajú nás. Spätná väzba je dar,“ zhodnotil Adam, ktorý sám pochádza z Hlohovca a dodáva, že i keď v začiatkoch bol ich koncept postavený najmä na kvalitnom pive, dnes už k nim ľudia chodia aj za chutným jedlom. Jedálny lístok obmieňajú 2x ročne. Stáli hostia sa už tešia na prvú letnú sezónu na novej krytej terase pri miešanom drinku a zimu v zreštaurovanej pivnici pri vínku z regionálnych vinárstiev alebo čerstvom bylinkovom čaji. Ak patríte medzi milovníkov zlatistého moku a kvalitného jedla, tak v Pivárničke Nad Rínkom ste rozhodne na správnej adrese.

 

capovanie-pivo
Ak patríte medzi milovníkov zlatistého moku a kvalitného jedla, tak v Pivárničke Nad Rínkom ste rozhodne na správnej adrese.

 

detail-interier

 

Tip majiteľa: Domáca šunka z bravčovej panenky zaúdená na dubovom dreve

 

pivarnicka-hlohovec-slovensko

 

Pivárnička Nad Rínkom v skratke:

  • Pivo z tanku
  • Kvalitné jedlá „do ruky“
  • Dostupné ceny

 

capovanie-pivo-pivarnicka-slovensko

 

 

Pivárnička Nad Rínkom

Radlinského 2576/6

920 01 Hlohovec

 

interier
Je všeobecnou pravdou, že sa atmosféra malého mesta pozná najmä pri spätnej väzbe. A to si uvedomujú aj v Pivárničke.

 

 

Pivárničku Nad Rínkom nájdete aj na instagrame.

 

chutne-jedlo
Ich koncept postavený najmä na kvalitnom pive, dnes už k nim ľudia chodia aj za chutným jedlom.

 

 

 

Text: Mária Baláž Gyuranová

 

 

 

Foto a video: Ondrej Bobek

 

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Mária Baláž - Gyuranová

http://www.kavickari.sk

Vyzná sa v zákonoch, je rýchla ako blesk a zároveň si rada dopraje chvíľku pôžitku. Mária je redaktorkou portálu Kávičkári.sk, ktorá má pod palcom rozhovory, eventy, ale najmä novinky s vyhláškami týkajúce sa gastra.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *