Penzión Tematín*** v Moravanoch nad Váhom: Kvalitná lokálna gastronómia a dokonalý relax na jednom mieste

 Penzión Tematín*** v Moravanoch nad Váhom: Kvalitná lokálna gastronómia a dokonalý relax na jednom mieste

V obci Moravany nad Váhom, len kúsok od kúpeľného mesta Piešťany, sa nachádza príjemný rodinný Penzión Tematín. V tichej ulici s uzavretým areálom a obrastený brečtanom pôsobí priam idylicky. Na mieste pretkanom históriu, bohatom na archeologické náleziská nájdete vysokú kvalitu služieb, pokoj, no aj širokú ponuku a dostupnosť voľnočasových aktivít. Či je to wellness, pešia turistika alebo bicykle. Prípadne sa vyberte do Piešťan alebo na poznávací výlet po okolí. Ak sa raz v Tematíne ubytujete, budete sa pravidelne vracať.

Penzión Tematín
Rodinný Penzión Tematín je situovaný na tichej ulici, kde so svojimi blízkymi môžete užiť dokonalý relax.

Penzión Tematín s ideálnym prostredím na relax

Penzión Tematín ponúka ubytovanie v 21 ubytovacích jednotkách – v dvoj- a trojlôžkových izbách a jednom apartmáne celkovo na 48 lôžkach. Orientácia do záhrady alebo uzavretej terasy spolu s tichou ulicou vytvoria ideálne prostredie na oddych. Izby kategórie STANDARD, nachádzajúce sa na druhom poschodí, sú vybavené televízorom, wifi, kvalitným matracom, trezorom, kúpeľňou s WC, fénom, pracovným stolom a kúrením s vlastnou reguláciou. Izby KOMFORT na prvom podlaží navyše poskytujú balkón či čajový servis s rýchlovarnou kanvicou. Rozmerný APARTMÁN ponúka dva balkóny so sedením, rozťahovací gauč, župany, chladničku a naozaj veľa priestoru. Detské postieľky alebo prístelky sú k dispozícii na požiadanie.

Penzión Tematín
Penzión Tematín ponúka ubytovanie v 21 ubytovacích jednotkách – v dvoj- a trojlôžkových izbách a jednom apartmáne.

Penzión Tematín

„Dog friendly“ penzión

Vnútorné priestory sú nefajčiarske s vyhradeným miestom na fajčenie pod krytou terasou reštaurácie. Majitelia domácich miláčikov rozhodne ocenia, že Penzión Tematín je „dog friendly“ a svojho štvornohého člena domácnosti môžete vziať so sebou. V cene ubytovania je parkovanie na súkromnom uzavretom parkovisku, bezplatné wifi, budenie, zapožičanie športového náradia či nordic walking paličiek. Nechýba detský kútik, čistenie topánok, vonkajší bazén (počas teplých mesiacov) či zapožičanie žehliacej dosky a žehličky.

Penzión Tematín
Aj exteriér Penziónu Tematín má svoje čaro. Všade je samá zeleň a nechýba ani vonkajšie posedenie pod terasou.

Penzión Tematín ponúka lokálnu kvalitnú gastronómiu

Pre majiteľov nie je dôležitý len komfort ubytovania hostí, záleží im aj na kvalitnej gastronómii v Penzióne Tematín. V ich reštaurácii s terasou na prízemí nájdeme užšiu ponuku, no o to kvalitnejšiu. Je postavená na preverených a kvalitných lokálnych farmároch a dodávateľoch. Podobne sa postavili k tvorbe vínnej karty, ktorá je prekvapivo bohatá a plná slovenských aj zahraničných uznávaných vinárstiev.

caffe-eden-piestany-10

Caffe Eden v Piešťanoch: Kaviareň, kde si dáte raňajky aj o tretej poobede

Čítať viac >

Čerešničkou na torte je výberová káva zo slovenskej pražiarne Illimité. Ak pred aktívnych oddychom uprednostňujete kvalitnú gastronómiu, Penzión Tematín je pre vás to správne miesto. Raňajky formou bufetových stolov, na obed alebo večeru je možnosť výberu z á la carte alebo čerstvej dennej ponuky. V prípade dobrých podmienok je vonkajšia terasa ideálnym miestom na príjemnú grilovačku a pohár vína.

Penzión Tematín
Majiteľom záleží aj na kvalitnej gastronómii v Penzióne Tematín. Suroviny majú od lokálnych dodávateľov a farmárov.

Ubytovacie balíčky s pridanou hodnotou

Ak hovoríme o relaxe a oddychu, nesmieme zabudnúť na wellness. Pre ubytovaných hostí je podľa typu ubytovacieho balíčka k dispozícii wellness, a to buď v cene, alebo za príplatok. V ich priestoroch nájdete hydromasážnu vírivku, fínsku, bylinkovú aj infrasaunu. Portfólio služieb dopĺňajú masáže, rôzne typy zábalov, kúr a terapií. V letných mesiacoch aj vonkajší bazén s ležadlami. A ak túžite po aktívnej turistike, majitelia Penziónu Tematín vám radi odporučia tipy na výlety, napríklad spolu s cyklotrasami, na ktoré vám vedia zapožičať bicykle.

Penzión Tematín
Pre ubytovaných hostí je k dispozícii wellness, ktorý zahŕňa hydromasážnu vírivku, fínsku, bylinkovú aj infrasaunu.

Skvelé miesto na teambuilding aj firemné akcie

Penzión Tematín je vzhľadom na svoju polohu a súkromiu vhodný aj na firemné akcie menšieho rozsahu. Má 21 izieb, 48 lôžok a k tomu seminárnu miestnosť s kapacitou 20 ľudí spolu s ďalšími salónikmi s kapacitou 10 až 12 osôb. Plnohodnotne vybavená seminárna miestnosť s flipchartom, dataprojektorom, premietacím plátnom, klimatizáciou, TV s DVD a kvalitným internetovým pripojením je samozrejmosťou. K tomu občerstvenie podľa požiadaviek pre miestnu kuchyňu a bar nie je problém. A po celodennom pracovnom programe dobre padne wellness či široká ponuka vín. V blízkom okolí sa nachádzajú ďalšie teambuildingové možnosti ako golf, bowling, motokáry, jazda na koni či lyžovanie. V prípade záujmu v neďalekom športovom areáli dokážu zabezpečiť firemné športové hry.

Penzión Tematín
Penzión Tematín je ideálny aj na malé firemné stretnutia a teambuildingy.

Penzión Tematín na skok od kúpeľného mesta Piešťany

Rodinný Penzión Tematín poskytuje komfortné ubytovanie a vynikajúcu gastronómiu. Bohaté športové aj relaxačné aktivity, či už vo svojej réžii, alebo v blízkom okolí. Súkromné parkovanie, tiché prostredie a veľa súkromia. Ideálne miesto na oddych pre rodiny s deťmi, ale aj seniorov. Nechýba plnohodnotné vybavenie na firemné akcie alebo teambuildingy. Či vám viac vyhovuje aktívna alebo pasívna dovolenka, Moravany nad Váhom a Penzión Tematín sú príjemným miestom, kde si prídete na svoje. V okolí nájdete množstvo cyklotrás a turistických chodníkov. Vinárske oblasti, jazerá, kaštiele a, samozrejme, kúpeľné mesto Piešťany.

Penzión Tematín

– seminárna miestnosť/20 miest
– salóniky/max. 12 miest
– počet izieb/20
– počet apartmánov/1
– celková kapacit /48 miest + 4 prístelky

Krížna 350
922 21 Moravany nad Váhom
Slovakia

[email protected]
[email protected]

Penzión: +421 33 797 0479
Recepcia: +421 33 797 0435

Článok bol vytvorený v spolupráci s Krajskou organizáciou cestovného ruchu Trnavský kraj.

 

 

 

 

Penzión Tematín nájdete aj na Facebooku a Instagrame.

Text a fotografie: Rudolf Sladkovský

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Rudolf Sladkovský

Po rokoch sledovania portálu Kávičkári.sk sa k nám Rudolf pridal a začal pre nás fotiť. Akčný, s veľkým úsmevom, talentom a nasadením pokrýva Rudi celé Slovensko. Najnovšie sme objavili jeho nadanie pre písanie článkov. Veď posúďte sami!

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články