Gavalier Design Rooms: Noc s gavalierom v Banskej Štiavnici

Gavalier Design Rooms: Noc s gavalierom v Banskej Štiavnici

Strávili sme noc u šarmantného Gavaliera. Džentlmensky nás objal a nechal nás vo svojich komnatách. Tak trochu tajomných, trochu magických. Nebáli sme sa, na stráži bolo niekoľko rozprávkových zvierat.

 

Gavalier design rooms

Joergesov dom v Banskej Štiavnici ukrýva okrem príjemnej kaviarne aj dizajnový skvost pod názvom Gavalier Design Rooms. Počas našej poslednej návštevy tohto čarovného mestečka sme sa ubytovali v dome, kde vyrastali aj ikony slovenského hereckého života Magda a Emília Vašáryové, na mieste, ktoré bolo rokmi ruinou. Preto je skutočne príjemným zistením, že sa tu dnes nachádzajú apartmány, ktoré dosahujú úroveň prestížnych hotelov v zahraničí. Vkusne a vtipne zariadené miestnosti disponujú všetkým, čo na strávenie príjemného času potrebujete, ba dokonca aj viac. Odnesiete si aj inšpiráciu.

 

Gavalier design rooms

Objekt zatiaľ disponuje apartmánom a väčšou izbou, s vlastnými kúpeľňami. Investícia do interiéru nie je zanedbateľná a je ju vidieť. S o to väčšou pokorou sem prichádzame.

 

Gavalier design roomsGavalier design roomsGavalier design rooms

Miestnostiam, ako aj celému objektu nenápadné vládnu prasiatka. Sú viditeľné, ale nenápadne ukryté na miestach, kde by ste to najmenej čakali. Stávajú sa tak príjemným strážcom v tejto historickej budove. Kto máva zlé sny, už sa viac nemusí báť.

 

Gavalier design roomsGavalier design roomsGavalier design rooms

Pokiaľ sa chystáte na návštevu Banskej Štiavnice a chcete to poňať štýlovo a na úrovni, nechajte to na Gavaliera. Jeho šarmu určite prepadnete.

 

Foto: autorka

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Simona

Simona Budinská

Vášnivý gurmán, mama troch detí, dvoch kníh a niekoľkých bedekrov. Náhody sú jej osudom, a tak pred rokmi vznikol projekt Kávičkári.sk. S nadšením sa venuje najmä víziám, kreovaniu na portáli, ale aj new biznis. Srdcovkou je aj vzdelávanie v oblasti gastronómie v rámci projektu Gastrolove a tvorbe osobnostného PR.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články

Prihlásiť sa na odber
Upozornenie na
guest
0 Komentárov
Vložené komentovanie
Zobraziť všetky komentáre
0
Budeme radi za vaše názory, prosím zanechajte nám komentár.x
()
x