Worldhotel Ripa Roma: Dizajnový hotel v Ríme

Worldhotel Ripa Roma: Dizajnový hotel v Ríme

 

 

Autá, oblečenie, ale aj hotely. Niektoré veci sa môžu vydariť a iné zas naopak. Všade platí – je to aj o vkuse. Pokiaľ hľadáte miesto, ktoré si ctí dizajn, mali by ste vycestovať. Nájdete ho v Taliansku.

 

 

Worldhotel Ripa Roma

Rím je bohatý nielen na pamiatky, ale aj na dizajnérske skvosty. Nájdete ich na každom kroku. Jedným zo zaujímavých miest sa iste stáva aj Worldhotel Ripa Roma, zaujímavá štvorka s klasickými talianskymi prvkami ako tesné výťahy, či “siestujúci” bar.

 

 

bar ripa romaTen, kto sa málo unavil na potulkách mestom, alebo ten, kto má fóbie z úzkych výťahov, si môže pobehať hore- dolu hotelom. K dispozícií na vrchnom poschodí mu bude štýlový výhľad smerom nadol.

 

pútavé schodisko v Ríme

 

Izby sú na talianske pomery pomerne veľké a svetlé. Výhľad na rušnú ulicu tlmia svetlé závesy a štýlová sofa pri okne nahrádza stôl, stoličku i dennú posteľ. Šatník je súčasťou čela postele, vďaka čomu celý priestor pôsobí uvoľnenejšie.

 

izby Ripa RomaĎalšie z izieb sa zas vtipne stali súčasťou steny.

 

worldhotel-ripa-roma

 

Raňajky sa podávajú v bielej jedálni, ktorej súčasťou je aj oválna stena. Hrany nehľadajte, je to zbytočné.

 

worldhotel-ripa-roma

Worldhotel Ripa Roma sa nachádza v industriálnejšej časti Ríma s výborným prístupom do centra mesta. Je vhodný najmä pre mladých ľudí, ktorí ocenia dizajn i kvalitu. Bohatý raňajkový bufet nesklame ani náročnejšieho jedáka.

 

Foto: Worldhotel Ripa Roma

 

 

[booking_pluginbox id=”1532″]

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Odporúčané články

Prihlásiť sa na odber
Upozornenie na
guest
0 Komentárov
Vložené komentovanie
Zobraziť všetky komentáre
0
Budeme radi za vaše názory, prosím zanechajte nám komentár.x
()
x