Kempinski Hotel River Park v Bratislave: Keď hotelu vládne rieka

 Kempinski Hotel River Park v Bratislave: Keď hotelu vládne rieka

Rieka, ktorá dominuje centru naberá svoju silu už pred hranicami. Do mesta sa vlieva so všetkou gráciou, ambiciózne ako veľká pani. Nič nenecháva na náhodu a okolie jej akoby patrilo. Dokonca i siene luxusného hotela Kempinski, ktorý jej podriadil detaily svojej architektúry i daroval jej meno.

 

kempinski hotel river park

 

Kempinski Hotel River Park je súčasťou biznis centra a luxusných bytov River Park hneď oproti Bratislavskému hradu. S výhľadom na Dunaj i lesy plynúce až do Rakúska, sa stáva jedným z najkrajších hotelov, aké sa na Slovensku nachádzajú. Spojenie rieky, zelene i mesta bolo v tomto prípade úspešné a hotel sa na nedostatok klientely nemôže sťažovať.

 

 

Kempinski Bratislava hala

 

Hotelová sieť je známa svojimi nadštandardnými službami. Od exkluzívnej limuzíny, po kyticu kvetín, či fľašu luxusného šampanského.

 

 

suita kempinski bratislava

 

Pokiaľ si chcete oddýchnuť, privíta vás priestranná izba. Tlmené zemité tóny zbytočne neprovokujú a oddych sa tak stáva pôžitkom.

 

izba v Kempinski River Park

priestranný šatník v hoteli kempinski bratislava

zemité tóny v izbe hotela kempinski bratislava

 

Rieka k hotelu jednoznačne patrí. Ukorisťte si výhľad na Dunaj a nechajte sa zvábiť jeho pôvabom. Ukrýva príbehy dávnych storočí, lásky, vášne, vojny i zrady. Niet lepšieho miesta na rozjímanie ako vaša hotelová kúpeľňa.

 

kúpeľna v Kempinski River Park

kúpeľňa v hoteli kempinski

 

A tam, na samom vrchu, sa ukrýva poklad v podobe relaxu. Plavecký bazén,  priestranné sauny, masážne miestnosti. Vychutnajte si luxusnú telovú kozmetiku pri skrášľujúcich procedúrach, detoxikujte sa v saunách, alebo sa vybehajte v skvelo vybavenom „fitku“.

 

plavecký bazén kempinski river park

bazén detail na svetlá river park kempinski

detail pri ochladzovacom bazéne kempinski river park

ochladzovací bazén po saune kempinski river park

 

 

Pokiaľ plánujete návštevu Bratislavy, zvážte návštevu tohto hotela. Spokojnosť hosťa je na prvom mieste. K tomu prislúcha luxusný dizajn a lahodné jedlo, ako sme vám už stihli predstaviť v Nedeľnom varení.

 

 

 

Foto: Ondrej Bobek pre Kávičkári.sk

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Portál Kávičkári.sk vznikol v roku 2011 ako priestor pre všetkých nadšencov a milovníkov pôžitkov - dobrej kávy, jedla, zaujimavých miest a podujatí. Počas desaťročia pôsobenia priniesol stovky zauijímavých informácii, v ktorých sa rozoberala káva, slovenské pražiarne kávy, výrobcovia produktov, majitelia a prevádzkovatelia reštaurácii, šéfkuchári, ale i pomoc celému segmentu HoReCa.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *