Hotel sv. Ľudmila**** v Skalici: „Aby ste sa u nás cítili ešte lepšie ako doma“

 Hotel sv. Ľudmila**** v Skalici: „Aby ste sa u nás cítili ešte lepšie ako doma“

Hoci je Hotel sv. Ľudmila pomerne nový a jeho vizuál je trochu atypický. Má to však dôvod a mierne historický charakter je daný jeho polohou. V strede romantického lesoparku, v širšom centre bývalého kráľovského mesta Skalica, je historický vizuál hotela zvolený veľmi dobre a ako celok funguje skvelo. Dojem luxusu z dávnych čias umocňuje zážitok z pobytu. Štvorhviezdičkový hotel je orientovaný na firemnú a biznisovú klientelu, no ideálny aj na romantické pobyty spojené s wellnessom či objavovaním regiónu Záhorie.

Hotel sv. Ľudmila
Hotel sv. Ľudmila má pomerne atypický vzhľad, ktorý je však daný jeho históriou i polohou.

Hotel sv. Ľudmila – ideálne miesto na biznis aj romantiku

Prirodzená bariéra tvorená lesoparkom medzi hotelom a ruchom mesta poskytuje maximálny komfort a súkromie pre hostí ubytovaných v jednej zo 45 izieb. Hotel sv. Ľudmila má maximálnu lôžkovú kapacitu 82 lôžok. Jednolôžkové, dvojlôžkové sú v dvoch úpravách (oddelené lôžka, manželská posteľ) a k tomu tri krásne apartmány a jedna izba s bezbariérovým riešením. Príjemné, mäkké a teplé materiály spolu s vysokým hotelovým štandardom uspokoja rôzne typy klientov.

Hotel sv. Ľudmila
Hotel sv. Ľudmila má maximálnu lôžkovú kapacitu 82 lôžok s vysokým hotelovým štandardom.

Hotel sv. Ľudmila

Izby typy Single a Twin sú vhodné pre biznisovú klientelu, zatiaľ čo typ izieb Double je ideálny na romantické pobyty v historicky ladených izbách. Samozrejmosťou je TV, wifi či kúpeľňa s WC, minibar a klimatizácia. Samostatnou kapitolou sú kvalitne zariadené apartmány s obrovskými terasami typickými pre historické kaštiele. Práve tieto apartmány sú vyhľadávané mnohými hosťami zo šoubiznisu, ktorí sa tam radi vracajú a ich fotky nájdete vystavené v priestoroch Hotela sv. Ľudmila.

Netradične umelecký hotel

Hotel sv. Ľudmila je vizuálne krásne ladený. Dominuje mu drevo, teplé farby a masívne sedenie. Je plný umenia a obrazov, za ktoré získali aj ocenenia. Disponuje veľkou záhradou a areálom, ktorý je vhodný na romantické prechádzky. V priestoroch záhrad organizujú svadby či iné podujatia. V interiéri hotela sa nachádza aj lobby bar, ktorý je otvorený v poobedných hodinách, podobne ako wellness. Kuchyňa aktuálne funguje v obmedzenom režime. Pre všetkých svojich hostí poskytuje raňajky. Obedy alebo večere sú k dispozícii pre väčšie skupiny nad 15 osôb po predchádzajúcej dohode. Rovnako zabezpečujú stravovacie služby na svadby, kongresy či firemné akcie.

Hotel sv. Ľudmila
Interiér hotela má pridanú umeleckú hodnotu. Je plný obrazov, ktoré získali aj ocenenia.
incuple-barista-kava

Kaviareň v Trnavskom kraji 5-krát inak: Tieto si zamiluje každý kávičkár

Čítať viac >

 

Hotel sv. Ľudmila – orientovaný na firemnú klientelu

Po náročnom dni môžete zregenerovať v novozrekonštruovanom wellness centre, kde nájdete okrem saunového sveta či vírivky aj ponuku klasických a špeciálnych masáží. Hoďte starosti za hlavu a zregenerujte v sanáriu, vo fínskej alebo v parnej saune. Oddychujte vo vírivke alebo na ležadle, prípadne sa zverte do rúk masérom, ktorí vás zaručene zbavia stresu. Čistý vzduch dokáže zázraky a posedenie pri talianskom espresse na terase Hotela sv. Ľudmila či prechádzka areálom a záhradou je rovnako príjemným oddychom.

Hotel sv. Ľudmila
Novozrekonštruované wellness centrum Hotela sv. Ľudmila láka vírivkou, masážami, saunami či sanáriom.

Hotel sv. Ľudmila je primárne zameraný na firemnú klientelu a má bohaté skúsenosti s organizovaním konferencií a kongresov. Preto je aj ich vybavenie na tieto účely nadštandardné a k dispozícii sú dve modulárne kongresové miestnosti s možnosťou prepojenia s celkovou kapacitou až 150 ľudí. K tomu ďalšie menšie a privátnejšie salóniky na vaše stretnutia. Profesionálna technika vrátane klimatizácie, ozvučenia spolu s občerstvením a barom tvoria ideálne podmienky na organizovanie širokého spektra aktivít. Od teambuildingu cez workshopy, výstavy, prezentácie až po oslavy a svadby.

Hotel sv. Ľudmila
Hotel sv. Ľudmila je primárne určený pre biznisovú klientelu, takže ak plánujete zorganizovať kongres, teambuilding, konferenciu alebo iné väčšie podujatie, hotel ponúka miestnosti s celkovou kapacitou až 150 ľudí.

Situovaný blízko kráľovského mesta Skalica

V súkromí a tichu ponúka Hotel sv. Ľudmila v krásnom prostredí vysokú kvalitu a štandard, ktorý pre daný región nie je samozrejmosťou. Obmedzenú prevádzku reštaurácie aktuálne kompenzuje príjemné prostredie spojené so širokou ponukou služieb v hoteli a jeho okolí. Pohraničná poloha historického kráľovského mesta Skalica je ideálna na výlety a spoznávanie histórie či vinárstva v oboch republikách – v Česku aj na Slovensku.

Hotel sv. Ľudmila
Aj výhľad z okna na krásne nádvorie stojí za to.

Ak hľadáte netradične umelecký hotel, situovaný v príjemnom prostredí s výrazom historického kaštieľa, o romantický pobyt máte postarané. Hotel sv. Ľudmila je aj ideálnou voľbou, ak potrebujete profesionálne zázemie so súkromným a s dostupným parkovaním na organizovanie svojho podujatia. V Skalici a blízkom okolí nájdete množstvo kultúrno-historických pamiatok spolu s bohatou vínnou kultúrou.

Hotel sv. Ľudmila

– modulárne miestnosti Constans a Method/max. 150 miest
– modulárne miestnosti Sophia a Gnosis/max. 40 miest
– Club/20 miest
– Concordia/max. 15 miest
– počet izieb/45 (82 lôžok)

Tehelňa 40
909 01 Skalica
Slovak Republic

[email protected]

www.hotelsvataludmila.sk

+421 910 856 102
+421 34 697 7777

Článok bol vytvorený v spolupráci s Krajskou organizáciou cestovného ruchu Trnavský kraj.

 

 

 

 

Hotel sv. Ľudmila nájdete aj na Facebooku.

Text a fotografie: Rudolf Sladkovský

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Rudolf Sladkovský

Po rokoch sledovania portálu Kávičkári.sk sa k nám Rudolf pridal a začal pre nás fotiť. Akčný, s veľkým úsmevom, talentom a nasadením pokrýva Rudi celé Slovensko. Najnovšie sme objavili jeho nadanie pre písanie článkov. Veď posúďte sami!

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články