Château Gbeľany – doprajte si jesenný relax v priestoroch barokového kaštieľa a v objatí prírody

 Château Gbeľany – doprajte si jesenný relax v priestoroch barokového kaštieľa a v objatí prírody

Jeseň je ako stvorená na oddych, spomalenie a načerpanie energie. Ak si navyše potrpíte na prostredie, ktoré v sebe ukrýva viac, ako sa na prvý pohľad môže zdať, ste na správnom mieste. Château Gbeľany je zárukou nadštandardných služieb, moderného wellness centra aj výbornej gastronómie a to len kúsok od Žiliny. Poďte sa ponoriť do oázy pokoja a užite si relax, ktorý sa neodmieta.

V súlade s prírodou

História tohto čarovného miesta, ktoré sa nachádza v zrekonštruovanom barokovom kaštieli siaha až do polovice 18. storočia. Vytvorené bolo v súlade s prírodou, nadchýna nenápadnou eleganciou, dávkou luxusu a kvalitnými službami. To všetko v objatí nádherného anglického parku, ktorý celú atmosféru a zážitok iba podčiarkuje. Nadýchnite sa kúzla šíriaceho sa všade navôkol, doprajte si chutné jedlo, výbornú kávu a ešte niečo navyše. Dokonalý relax v spojení s chvíľami vo wellness centre práve začína. Jeden deň bude zaručene málo, preto si na návštevu Château Gbeľany vyhraďte hneď niekoľko dní.

Château Gbeľany
Už cez jesenné prázdniny Château Gbeľany aj tento rok ožije s príchodom detí, pre ktoré je pripravený skutočne bohatý program. Pripravte sa na Halloween vo veľkom štýle –  so svetlonosmi, strašidlami aj bálom.

A pokojne aj teraz na jeseň – doprajte si víkend v tomto čarokrásnom zámku, kde sa o nič nebudete musieť starať a aspoň na chvíľu sa zastaví čas. Park hrajúci všetkými farbami, príjemné jesenné teploty, vychladené bublinky na izbe a vyhriate sauny – všetko pre váš dokonalý relax. Ak plánujete oddych a zábavu pre celú rodinu, máme tip aj pre vás.

Wellness, ktorý sa neodmieta

To najlepšie z najlepšieho. Presne tak chutí oddych v modernom a priestrannom wellness centre v Château Gbeľany. Plavecký bazén, vírivku aj päť druhov sáun dopĺňa tepidárium a relaxačná zóna, ktoré ponúkajú nezabudnuteľný zážitok a aspoň na chvíľu útek z reality bežných dní. Za zvukov príjemnej hudby a vôní, ktoré upokoja všetky zmysly. O svojich hostí, ich uvoľnenie a rozmaznávanie vo všetkých smeroch sa v Château Gbeľany starajú naozaj výnimočne a s ohľadom na všetky potreby.

Château Gbeľany
Wellness centrum v Château Gbeľany ponúka dokonalý relax pre celú rodinu. A po oddychu si rozhodne doprajte aj masáž.

Okrem špeciálnych balíčkov, ktoré sú sezónne si môžete relax dopriať celoročne. V ponuke nájdete zaujímavé pobytové balíčky, z ktorých si vyberie naozaj každý.

Jeseň v Château Gbeľany

Château Gbeľany: Poklad Žilinského kraja

Čítať viac >

Ak uvažujete, ako stráviť posledný októbrový víkend ešte pred sviatkom všetkých svätých, zbystrite pozornosť. V tomto termíne si môžete dopriať špeciálny pobyt s polpenziou a s dávkou zábavy, v podobe vedomostného kvízu. Doprajte si jesenný pobyt pre 2 osoby na 3 noci v izbe STANDARD. Užite si atmosféru padajúceho lístia za oknami wellness centra, fľašu dobrého vína, gastronomické pohľadanie nielen počas večere ale aj ako chutnú bodku po káve, v podobe dezertu. Samozrejmosťou je neobmedzený vstup do bazéna a fitness centra. A ak by ste náhodou mali pocit, že sa vo víre relaxu chcete predsa len trochu rozptýliť, prijmite pozvanie na večerný kvíz pre dospelých. A teraz už je len a len na vás, s kým si tento druh oddychu užijete na maximum.

Château Gbeľany - wellness centrum
Jesenný wellness pobyt je skvelý nápadom, ako stráviť pár dní voľna. A pokojne ich doprajte aj svojim najbližším.

JESENNÝ WELLNESS POBYT NA 3 NOCI ZAHŔŇA:

 • ubytovanie pre 2 osoby na 3 noci v izbe STANDARD
 • fľaša vína na izbu
 • večera formou bufetu alebo výber z menu každý deň pobytu
 • 2 hodiny wellness pre 2 osoby každý deň pobytu
 • kvíz pre dospelých v sobotu 28.10.2023
 • káva s koláčikom servírovaná v lobby bare od 16:00 do 18:00
 • neobmedzený vstup do hotelového bazénu
 • neobmedzený vstup do hotelového fitness
 • parkovanie
 • Jesenný pobyt je možné rezervovať v termíne 27.10. – 1.11.2023, k dispozícii sú pobyty na 2 alebo 4 noci

Halloween s deťmi v Château Gbeľany

Deti milujú prekvapenia! Ak ešte nemáte program počas jesenných prázdnin, nechajte sa zlákať dávkou zábavy aj tajomna v spoločnosti strašidiel, ktoré ožijú počas Halloweenskej noci. Strašidelne zábavné prázdniny budú zážitkom, po ktorom deti budú túžiť opakovane. A kým si rodičia vychutnajú šálku čaju či vareného vínka, deti sa pripravia na Halloweensku noc vo veľkom štýle – pripravia si masky, ozdoby a vyrežú z tekvičiek „Svetlonosov“. A nielen to – jeden večer detské kino, ďalší strašidelný bál a napokon aj vyhodnotenie najkrajšej vyrezávanej tekvičky spolu s hrami pre deti v parku. Zažite prázdniny, z ktorých budú plné zážitkov odchádzať nielen deti.

Halloween
Halloween v Château Gbeľany deti jednoducho zbožňujú. A nielen vďaka jeho atmosfére ale aj bohatému programu, ktorý so sebou prináša.

JESENNÝ (HALLOWEENSKY) PRÁZDNINOVÝ POBYT NA 3 NOCI ZAHŔŇA:

 • ubytovanie pre 2 osoby na 3 noci v izbe SUPERIOR
 • fľaša vína na izbu
 • večera formou bufetu alebo výber z menu každý deň pobytu
 • 2 hodiny wellness pre 2 osoby každý deň pobytu
 • kvíz pre dospelých v sobotu 28.10.2023
 • káva s koláčikom (nielen) pre rodičov servírovaná v lobby bare od 16:00 do 18:00
 • neobmedzený vstup do hotelového bazénu
 • neobmedzený vstup do hotelového fitness
 • parkovanie
 • jedno dieťa na prístelke grátis
 • Jesenný pobyt je možné rezervovať v termíne 27.10. – 1.11.2023, k dispozícii sú tiež pobyty na 2 alebo 4 noci
Halloween
Doprajte deťom jesenné prázdniny plné zábavy a dobrodružstva. A vy si medzitým môžete užiť oddych vo wellness centre.

PROGRAM PRE DETI (v cene balíčka)

 • workshopy a aktivity pre deti v sobotu, nedeľu a pondelok
 • večerné kino pre deti v sobotu a utorok
 • súťaž o najkrajšieho svetlonosa spolu s hrami v parku (30.10.2023 vo večerných hodinách)
 • strašidelný bál (v nedeľu 29.10.2023 vo večerných hodinách)

Keď sa chute spájajú s celoročnými zážitkami

Oddýchnutí a plní energie? Skladačku dokonalého zážitku z návštevy a času stráveného v Château Gbeľany bez pochýb dopĺňa gastronomický zážitok, ktorý sa oplatí zažiť a ochutnať v reštaurácii Belene, z ktorej je výhľad nielen na nádvorie kaštieľa, ale aj do jeho parku. Nenechajte si ujsť à la carte menu zostavené zo sezónnych a primárne lokálnych surovín. Patríte medzi gurmánov, ktorí netrpezlivo čakajú na to, čo roztancuje ich chuťové poháriky? Reštaurácia Belene aj počas jesene prichádza s novým à la carte menu. Ponuka jedál à la carte je odkazom na sezónnosť a o kulinárske špeciality teda rozhodne nikdy nie je núdza.

Château Gbeľany - vianočné trhy
Predvianočné obdobie plné punču a vareného vínka má v Château Gbeľany vždy svoje čaro rovnako, ako Silvester? Už viete, kde ho tento rok strávite?

A mimochodom, už počas jesene sa oplatí sledovať a tešiť aj na to, čo prinesie zima v Château Gbeľany. Prezradíme vám, že si netreba nechať ujsť vianočné trhy a včas sa oplatí myslieť aj na Silvester. Príchod Nového roka je na tomto mieste skutočne magický!

Zaujala vás ponuka, ako stráviť jesenné prázdniny s deťmi v Château Gbeľany? V tom prípade máme super správu. Práve na tento pobyt môžete využiť zľavový kód KASTIEL7.

Château Gbeľany nájdete aj na Instagrame a Facebooku. 

 

Text: Miška Krivdová v spolupráci so Château Gbeľany

 

Foto: Château Gbeľany

 

 

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Michaela Krivdová

Neexistujú výzvy, pred ktorými cúvne a každú z nich berie ako skúsenosť či zážitok, ktoré vždy dokonale zapadnú do jej skladačky. Skladačky kreativity a nadšenia, so štipkou estetična a dokonalej organizácie. Ideálne s rannou kávou či pohárom dobrého vína v ruke.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články