Hotel Park Piešťany – miesto pre všetkých s all inclusive ponukou

 Hotel Park Piešťany – miesto pre všetkých s all inclusive ponukou

Kúpeľné mestá sú unikátne svojou atmosférou: uvoľnenou, príjemne spomalenou, povznášajúcou. V Piešťanoch to cítite na každom kroku, no v rozľahlom parku pri ramene Váhu o čosi viac. Hotel Park nájdete na jednom z najkrajších zákutí mesta. Na konci Mestského parku v tesnej blízkosti Biskupického kanálu, ktorý spolu s ramenom Váhu ústí do neďalekej Sĺňavy. Výhľad na Lido a obklopenie prírodou dáva miestu absolútny pokoj. A ani viac ako sto izieb, ktoré sú k dispozícii, nepôsobí rušivo.

Hotel Park
Hotel Park je miesto, ktoré uspokojí každého. Je jedno, či prídete na dovolenku s deťmi, za oddychom, kvôli procedúram, alebo na firemnú cestu.

Hotel Park – skvelá poloha i vybavenie

Pokojná hladina rieky i výhľad do parku vám zaručí to, že si tento tichý hotel a pobyt v ňom užijete. Ako v prírode a pritom priamo v srdci Piešťan. Hotel Park sa nachádza v nádhernom mestskom parku, len 500 metrov od vstupu na Kúpeľný ostrov a približne päť minút chôdze od historického centra jedného z najkrajších slovenských miest. Tichá a pokojná lokalita, jedinečný letný ružový sad, oproti rieky Váh ponúka dokonalý oddych, regeneráciu a načerpanie síl.

Hotel Park-Piešťany
Hotel Park sa nachádza na konci Mestského parku, v tesnej blízkosti Biskupického kanálu. Jeho poloha ponúkajúca jedinečné výhľady na prírodu, ktorá ho obklopuje, mu dodáva absolútny pokoj a príjemnú atmosféru.

Hotel Park ponúka komfortné ubytovanie v 103 izbách, elegantný krytý bazén s prístupom na letnú terasu, wellness i zdravotnú časť, fitness, reštauráciu, kaviareň a pre denný či večerný oddych pri pohári obľúbeného nápoja v Sky Bare na šiestom poschodí. Každá izba je vybavená štandardom štvorhviezdičkového hotela, a to satelitnou TV, telefónom, minibarom, trezorom, kúpeľňou so sušičom na vlasy, županmi a s papučami. V celom ubytovacom zariadení môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. A keďže sa nachádzame v Piešťanoch, meste bicyklov, na recepcii hotela je možnosť ich zapožičania.

Hotel Park-Piešťany-izby
Ubytovať sa môžete v jednej zo 103 izieb, no i vďaka rozloženiu a polohe nepôsobí hotel rušným dojmom.

Pre seniorov i milovníkov liečivej vody

Hotel, napriek svojej veľkosti a množstvu izieb, a teda aj hostí, funguje ako dobre namazané hodinky. Tomu dopomáha najmä kvalitný personál a rozumne vyskladané balíčky a priestory. Veľmi obľúbené sú senior a liečebné pobyty. Boli sme sa preto pozrieť, aké procedúry môžete očakávať a ako vyzerajú. Samozrejmosťou je (jedna alebo dve, podľa typu pobytu) vstupná lekárska konzultácia s vytvorením liečebného programu podľa odporúčaní lekára a podľa počtu procedúr (5 až 20). Medzi ne patria napríklad bahenný zábal, sírny kúpeľ, klasická masáž čiastočná, reflexná masáž, mäkké techniky, škola chrbta, hydromasážna vaňa, perličkový kúpeľ, oxygenoterapia, plynové insuflácie lokálna kryoterapia, individuálny liečebný telocvik, hydrokineziterapia či biolampa a mohli by sme pokračovať aj ďalej. V dolných priestoroch hotela v absolútnom pokoji sa vám budú naplno venovať.

Hotel Park-Piešťany-wellness
Hotel ponúka aj rôzne relaxačné pobytové balíčky. Veľmi obľúbené sú aj senior či liečebné pobyty, ktoré zahŕňajú rôzne procedúry, vstupnú lekársku konzultáciu a vytvorenie liečebného programu podľa odporúčaní lekára a počtu procedúr.

Hotel Park ponúka balíčky all inclusive

Hotel Park ako jeden z mála hotelov na Slovensku ponúka aj možnosť all inclusive pobytov. I preto si ho obľúbili rodiny s deťmi. Bohatý animačný program zahŕňa tvorivé dielne, detský kútik s tematickými dňami, prechádzky i detské diskotéky. Na Slovensku je stále pomenej hotelov so službami all inclusive a s animačným programom na celé leto, aj preto je Hotel Park vyhľadávaný nielen medzi slovenskou, ale aj českou klientelou, ktorú tu v hojnom zastúpení počas celého roka nájdete. Lákadlom pre rodiny nie sú však len počas letných prázdnin, ale aj počas veľkonočných, jesenných či jarných.

Hotel Park-Piešťany-rodiny-detský-kútik
Toto miesto je vyhľadávaným rodinným hotelom, a to aj vďaka pobytovým balíčkom tvoreným na mieru práve rodinám s deťmi. Okrem iného ponúkajú aj bohatý animačný program či all inclusive služby. Tak, ako to poznáme zo zahraničia.

Včelovina v Smoleniciach je areál plný chutí, histórie a možností

Čítať viac >

 

Konferencie a eventy

Hotel Park však nie je len o rodinných dovolenkých či kúpeľných pobytoch, v ponuke sú aj možnosti usporiadania rôznych eventov a zabezpečenie kompletného servisu podľa požiadaviek a predstáv klientov. A samozrejme aj neviest. Profesionálny hotelový tím poradí či už s návrhom slávnostného menu alebo prestierania slávnostných tabúľ. Ak by ste teda chceli event či svadbu v hotelovej záhrade s altánkom, nie je problém. Svadby poväčšine riešia od jari do jesene. Nevesta môže očakávať kompletne zastrešenie celej svadby od A po Z, dekorácie, služby svadobného koordinátora, cukrárka, teda všetko, čo k takému dňu patrí. Kongresová sála, biliardový či rytiersky salónik však okrem svadieb či kongresov pojala už aj vianočné večierky či veľké rodinné oslavy. Proste každý si tu nájde to svoje, doslova.

Hotel Park-Piešťany-salónik-konferencie
Kongresy, svadby, rodinné oslavy či rôzne firemné stretnutia a eventy? Hotel Park neponúka iba ideálne podmienky na rodinné dovolenky či kúpeľné pobyty, ale aj možnosti usporiadania rôznych eventov a zabezpečenie kompletného servisu podľa požiadaviek a predstáv klientov.

Hotel Park je ideálnym prostredím na relax

Piešťany aj blízke okolie sú ideálnym prostredím na relax. Toto kúpeľné mesto je synonymom wellnessu a oddychu. Okrem cyklotrás a krásnych prechádzok v sebe ukrýva aj múzeá a skvelé kaviarne či reštaurácie. Poskytuje nespočítateľné množstvo kúpeľných procedúr, ktoré vás zbavia každodenného stresu. Mesto je bohaté na archeologické náleziská v okolí, ale aj na množstvo kultúrno-historických pamiatok a nádhernú architektúru. A nesmieme zabudnúť ani na úžasnú prírodu Malých Karpát. Okolie Piešťan prináša to najlepšie, čo naša krajina ponúka. Stačí si len vybrať.

Hotel Park-Piešťany-kongresová-sála
Nájdete tu niekoľko možností na usporiadanie konferencií či rôznych eventov. Od komornejších salónikov až po kongresovú miestnosť s kapacitou 150 ľudí.

V Hoteli Park v Piešťanoch viete zorganizovať váš vlastný event. Kapacita ponúkaných priestorov:

  • Biliard salónik: kapacita max. 30 osô
  • Rytiersky salónik: kapacita max. 30 osôb
  • Kongresová miestnosť: kapacita max. 150 osôb

+421 33 / 79 51 111

www.hotelpark.sk

Nábrežie Ivana Krasku, 2921 01 Piešťany

Článok bol vytvorený v spolupráci s Krajskou organizáciou cestovného ruchu Trnavský kraj.

Hotel Park nájdete aj na Facebooku a Instagrame.

Text: Tomáš Turek, Simona Budinská
Foto: Tomáš Turek, archív hotela

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Tomáš Turek

Nadaný, so svojským humorom. Jeho články sú skutočným pokladom a jeho rozhovory sú románom na pokračovanie. Vďaka nemu sa dokážete preniesť na miesta, o ktorých s ľahkosťou píše. A možno ostanete aj trošku hladní. To je riziko Tomášových článkov. No a ešte fotí. Parádne!

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články