Zuzana Semanová- riaditeľka hotela Lomnica o zamestnancoch, gastre a premýšľaní

 Zuzana Semanová- riaditeľka hotela Lomnica o zamestnancoch, gastre a premýšľaní

Zuzana Semanová patrí k úspešným hotelovým riaditeľkám, napriek tomu, že pred Hotelom Lomnica nepôsobila v oblasti cestovného ruchu.

O svojej práci tvrdí, že je náročná, ale ju napĺňa. Počas prvej vlny korony dala príležitosť kolegom a posilnila stredný manažment. Vie povedať, že neviem a priznať situáciu, ktorá nemusí byť najľahšia. Podporuje “konflikty” na pracovisku a obklopuje sa otvorenými ľuďmi. Pomáha jej to v komunikácii s kolegami?

Prečo je pre ňu dôležité, aby sa hostia cítili dobre, avšak ešte dôležitejšie, aby sa cítili dobre jej zamestnanci?

Je rozdiel medzi mileniánmi a staršou generáciou? Čo potrebujú dnes mladí ľudia? Sú to naozaj peniaze?

Aj o tom sme sa porozprávali so Zuzkou Semanovou, riaditeľkou Hotela Lomnica. Podcast i video bolo natáčané ešte v septembri v rámci našich GastroloveTalks, pokiaľ “nezúrila” druhá vlna korony. Avšak tieto témy v redakcii považujeme za stále dôležité.

menhard-vrbov-hotel-restauracia-kavickari-kavickarisk

Ako je to s finančnou pomocou a opatreniami na uľahčenie podnikania v gastronómii v roku 2021?

Čítať viac >

Gastrolovetalks sú rozhovory s osobnosťami (nielen) slovenskej gastronómie. Určené pre študentov, začínajúcich podnikateľov, ale aj ostrieľaných harcovníkov.

 

Text: Kavickari

 

Video: Gerschi Production

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Portál Kávičkári.sk vznikol v roku 2011 ako priestor pre všetkých nadšencov a milovníkov pôžitkov - dobrej kávy, jedla, zaujimavých miest a podujatí. Počas desaťročia pôsobenia priniesol stovky zauijímavých informácii, v ktorých sa rozoberala káva, slovenské pražiarne kávy, výrobcovia produktov, majitelia a prevádzkovatelia reštaurácii, šéfkuchári, ale i pomoc celému segmentu HoReCa.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články