DoubleTree by Hilton Hotel Košice získal významné ocenenie

 DoubleTree by Hilton Hotel Košice získal významné ocenenie

Po dvoch rokoch korona obmedzení a ťažkostiach v gastrosektore prišiel pre prestížny slovenský hotel úspech v podobe veľkého ocenenia. DoubleTree by Hilton Hotel Košice získal za rok 2021 prestížne ocenenie PRIDE AWARD, ktoré udeľuje spoločnosť Hilton Worldwide. Toto ocenenie získavajú každoročne iba najlepšie hotely značky DoubleTree. Košický hotel DoubleTree sa umiestnil v Top 5 najlepších, spomedzi 140 hotelov tejto značky v regióne EMEA (Európa, Stredný Východ a Afrika).

Double Tree Hilton Hotel Košice
Košický hotel DoubleTree sa umiestnil v top päťke najlepších hotelov v regióne EMEA (Európa, Stredný Východ a Afrika).

Po náročnom období zisk prestížneho ocenenia

„Máme za sebou ťažké pandemické obdobie, ktoré komplikovalo fungovanie celého segmentu služieb. Práve po takomto náročnom čase je zisk spomínaného ocenenia skutočným dôkazom mimoriadneho odhodlania, tímovej práce a dôsledného úsilia každého člena tímu, s ktorým mám tú česť spolupracovať,“ povedal Peter Dandár, generálny riaditeľ košického hotela DoubleTree by Hilton Hotel Košice.

DoubleTree by Hilton Košice
DoubleTree by Hilton Košice už v roku 2009 priniesol do regiónu vysoké štandardy siete Hilton.

Značka, lojalita i personál

„Mnohí zamestnanci museli opustiť odvetvie a keďže v mysliach ľudí ostala nepríjemná spomienka na stratu práce zo dňa na deň, len veľmi ťažko sa vracajú späť. Zároveň je omnoho náročnejšie ich motivovať. Preto som nesmierne šťastný, že našli v sebe silu a ambície, aby sme spoločnými silami dosiahli tento úspech a získali tak víťazstvo v podobe jedného z najprestížnejších ocenení v rámci siete Hilton Worldwide.

Peter Dandár
Riaditeľ hotela, Peter Dandár tvrdí, že je pre neho mimoriadne inšpiratívny fakt, že má nielen najlepšiu značku a lokalitu, ale aj najlepší personál v Košiciach.

Pre mňa ako riaditeľa je skutočne inšpiratívny fakt, že máme nielen najlepšiu značku a lokalitu, ale aj najlepší personál v Košiciach. Toto ocenenie nám všetkým zároveň dokazuje, že naše silné každodenné proklientske zameranie a vysoká angažovanosť každého člena tímu má význam a zároveň vidíme výsledky svojej práce“, dodáva Peter Dandár.

team Double Tree by Hilton Hotel Košice
„Vysoká angažovanosť každého člena tímu má význam a zároveň vidíme výsledky svojej práce“, tvrdí Peter Dandár.

Cena Pride Award pre DoubleTree by Hilton Košice

Cena Pride Award sa udeľuje každoročne na základe vynikajúcich výsledkov, pričom hlavným kritériom je najmä hodnotenie spokojnosti zo strany hostí. Do úvahy sa berie celková spokojnosť s úrovňou služieb hotela. Spokojnosť s ubytovaním a vybavením hotela, jeho čistotou a jedným z dôležitých kritérií je tiež lojalita hostí a ich ochota vrátiť sa.

DoubleTree by Hilton Hotel Košice
Vybavenie, čistota i ochota vrátiť sa. DoubleTree by Hilton Hotel Košice je u hostí stávka na istotu.

Od roku 2009 štandardy kvality siete Hilton Worldwide aj v Košiciach

lucia-meskova-sophire-academy-17

Lektorka Lucia Mešková: HORECA má väčší problém s manažérmi ako zamestnancami

Čítať viac >

Hotel DoubleTree by Hilton Košice otvoril svoje brány v roku 2009. Ako prvý hotel na Slovensku a druhý v rámci Európy, priniesol do metropoly východu štandardy a kvalitu najväčšej siete hotelov Hilton Worldwide. Tá pod 18 rôznymi značkami zastrešuje vyše 6 800 hotelov v 122 krajinách po celom svete.

Čo nájdete v DoubleTree by Hilton Košice?

Hotel DoubleTree by Hilton Košice poskytuje na východnom Slovensku najväčšie konferenčné priestory s rozlohou až 1200 m2, vybavené najmodernejšími audio či video technológiami a s kapacitou až 600 osôb. Je jasnou voľbou pre organizovanie mnohých podujatí, ako sú konferencie, odborné semináre a prezentácie, výstavy, plesy, večierky ci svadby.

DoubleTree by Hilton Hotel Košice

Hostia majú možnosť ubytovať sa v jednej zo 170 izieb vrátane 10 apartmánov, ktoré sú zariadené luxusne s dôrazom na pohodlie i funkčnosť. Využiť môžu hotelové wellness či fitness centrum, Business kútik, Lobby bar, Fajčiarsky salónik. Rovnako i mnohé ďalšie doplnkové služby hotela či garážového domu s kapacitou až 180 miest. Okrem kvalitných služieb oceňujú hostia aj výnimočnú harmóniu chutí hotelovej gastronómie či delikátne dezerty z vlastnej produkcie.
Hotel v súčasnosti zamestnáva 71 zamestnancov.

 

Hotel je súčasťou skupiny Best Hotel Properties a.s ktorá okrem košického DoubleTree by Hilton , manažuje aj Grand Hotel River Park Bratislava, Sheraton Hotel Bratislava, Crowne Plaza Bratislava, Grand Hotel Kempinski High Tatras.

 

Text: Upravená tlačová správa

Foto: archív hotela

 

 

 

 

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Simona Budinská

Vášnivý gurmán, mama troch detí, dvoch kníh a niekoľkých bedekrov. Náhody sú jej osudom, a tak pred rokmi vznikol projekt Kávičkári.sk. S nadšením sa venuje najmä víziám, kreovaniu na portáli, ale aj new biznis. Srdcovkou je aj vzdelávanie v oblasti gastronómie v rámci projektu Gastrolove a tvorbe osobnostného PR.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články