Hotel Zochova Chata v Modre: Luxus v srdci lesa

 Hotel Zochova Chata v Modre: Luxus v srdci lesa

Ideme smerom nahor, kľukatou cestou nad Modrou. Mierne doľava stúpame do lesov až sa dostaneme k rázcestiu. Vyberieme sa za srdcom a dobre robíme.  Pred nami, v samotnej duši lesa, sa nachádza prekvapivý komfort v srdci prírody.

 

Hotel Zochová chata

 

V Hoteli Zochová chata vás šum listov  nielen privíta, ale zaspieva i uspávanku. Niektoré sa však zo stromov odtrhli, aby sa navždy mohli stať súčasťou hotela. Sú prítomné všade- v drevených stoloch, ale aj v sklenenej fontáne. Kto túži po tých tradičných, stačí ak urobí krok dopredu- či už z luxusného wellness centra, alebo z priestrannej haly. Pôžitok z dotyku prírody je tu na každom kroku.

 

listy Zochova chata

hotel zochová chata

Hotel je určený pôžitkárom, ľuďom, ktorí si chcú oddýchnuť a aspoň na chvíľku vypnúť. Pozitívnym znamením je v tejto oblasti aj zhoršený telefonický signál. Každopádne, telefón sa odkladá, keď sa odpočíva. Veď o toto nám predsa ide.

 

wellnes a spa hotel zochova chata modra

 

Priestranné SPA so špičkovými konzultantmi je vám k dispozícií a na základe diagnostiky vašej pleti a zdravotného stavu vám poskytnú kúru šitú na mieru. Oddýchnuť si môžete aj vo wellness zóne, ktorá disponuje presklenenými saunami. K prírode tak skutočne nebudete mať ďaleko.

 

wellness a spa hotel zochova chata modrawellness a spa hotel zochova chata modrawellness a spa hotel zochova chata modra

Nielen sauny, ale aj zvyšok hotela včetne izieb je elegantne presvetlený rozsiahlymi sklenenými plochami.

 

hotel zochova chata hotel zochova chata

Pokojná atmosféra plynie aj zo samotných zamestnancov. Svoju prácu v srdci lesa si vážia a dávajú to aj najavo. Hosť je tu pánom, muž gentlemanom a žena zas dámou. Napriek tomu, že hotel má štyri hviezdičky, sme si istí, že poskytuje servis piatich. A to je vždy lepšie, než by to malo byť naopak.

 

Hotel Zochová chataZochova chata

 

Foto Ondrej Bobek pre Kavickari.sk

 

[booking_pluginbox id=“1516″]

 

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Odporúčané články

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *