Cestou za pôžitkami s Clubmanom

Cestou za pôžitkami s Clubmanom

 

To, že milujeme krásne a štýlové veci, snáď nemusíme nikomu vysvetľovať. Keď nám v kalendáriku zasvietil termín zápožičky Mini Clubman, srdce nám poskočilo. Navyše ak sa spojilo s krásnym výletom na krásne miesta. 

mini clubman

Clubman je splnením sna pre každého dizajnového fajnšmekra. Dominantou je predĺžené telo a dvojité krídla na kufri, ktoré mu dodávajú priam aristokratický nádych. Láka na výlety po anglickom vidieku, po kvalitnej gastronómii a samozrejme po baloniaku, či tvídovom saku. Ten si tento typ vozidla priam vyžaduje.

mini clubman

mini clubman outfit1

Autíčko presvedčí nielen šoféra, ale aj jeho spolujazda, či náhodného diváka. Perfektne sedí na ceste, volant a interiér sú už klasickým šperkom. Vynikne podsvietenie, ktoré sa objaví aj tam, kde by ste ho nečakali. Typicky delené zadné dvere modelu Clubman obopínajú mocné „ramená“ s horizontálnymi svetlami, ktoré mu dodávajú atletický vzhľad. Tým pravým highlightom je osvetlená anténa na streche.

mini clubman

Predĺžené čalúnenie strechy dokonale pokrýva zväčšený vnútorný priestor doplnený jedinečnými farbami karosérie a dáva vyniknúť priestrannému strešnému oknu. Ikony značky MINI, ako napríklad šesťhranná mriežka chladiča, bočné prieduchy a veľké okrúhle predné svetlá dostali sviežu a zaujímavú podobu. Čo však nám vyrazilo dych, bola dizajnérska hračka modelu. V rámci toho, ako sme z autíčka vystupovali a venovali sa naším taškám v garáži, sme odrazu museli naše pohľady venovať zemi. Autíčko sa s nami rozlúčilo lúčom svetla, vďaka ktorému vzniklo logo MINI na zemi vedľa dverí. To jednoducho dostane každého.

clubman mini

Text: Simona Budinská

Foto: Simona Budinská, Miroslava Germanová- The blond zebras

 

Facebook Comments

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Odporúčané články