Žilinská Epika hľadá vedľajšiu postavu deja

 Žilinská Epika hľadá vedľajšiu postavu deja
Advertoriál

Slogan Chute, čo píšu“ si majiteľka Zuzana Chudíková nevybrala náhodou. Epika totiž skutočne píše príbehy. A možno napíše aj ten váš. Pretože táto žilinská kaviarnička v Sade na Studničkách hľadá niekoho, kto sa stane súčasťou jej deja. Epického, sladkého, chutného a tak trochu víkendového.

Epika-chute-čo-píšu-zamestnanci
Úsmev, dobrá nálada a pozitívny vzťah k dobrému jedlu. To spája zamestnancov žilinskej kaviarne Epika. Ak by si k nim zapadol, teraz máš jedinečnú šancu stať sa súčasťou tohto epického tímu.

O epickej kaviarni uprostred zeleného žilinského parku sme vám už písali. Miesto plné dobrôt, kvalitnej kávy, príjemných zákutí a slovných hračiek, ktoré vám spraví deň a dodá energiu – nielen tú fyzickú, ale aj psychickú. Epika je totiž spojením nápadu, premysleného konceptu, gastronomického pôžitku a priateľského prístupu. Zo strany majiteľky, personálu, ale aj zákazníkov. Pretože na tomto mieste sa naozaj úsmevmi a dobrou náladou nešetrí.

Epika-Žilina-ponuka-jedál
Jeseň je sen a s ňou, s ním, prichádza nové obdobie. A nielen to ročné. V tvojom prípade možno práve to pracovné.

Víkendové raňajky hľadajú dve ruky, ktoré sa s nimi (ne)budú maznať

Každý príbeh potrebuje svoju bodku. Bodku za výživným týždňom či ťažkým pracovným nasadením. Práve takou bodkou môžu byť aj víkendové raňajky. Tie sa však nespravia samy. Potrebujú 2 ruky a vzťah k vareniu. Nemusíte byť michelinským kuchárom, to ani zďaleka! Stačí, ak prechovávate lásku k dobrému jedlu, koncept Epiky vás chytil za srdce a máte chuť ponoriť sa každý víkend na pár hodín do vôd epickej kuchyne.

Epika-Žilina-jedlo-wrap
Nechajte sa namotať na prácu v Epike. Pretože tam vedia namotávať výborne – a nie iba takéto chutné wrapy.

Víkendový prípravár/víkendová prípravárka je nenáročná pozícia ako stvorená na odreagovanie a únik z každodennosti. Soboty a nedele od 8:00 do 12:00 je čas, kedy si vedia odskočiť študenti od učiva, mamičky od detí, ale aj dôchodkyne od svojej zabehnutej, no občas monotónnej rutiny. Dokonalá psychohygiena. Aj bez profesionálnych skúseností v kuchyni. Jednoduché raňajky a snacky, ako aj ich receptúry a styling, vás naučia aj bez predchádzajúcich skúseností. Skutočne potrebujete iba chuť do práce a tie dve ruky. A jedna z nich môže byť pokojne ľavá. 😉

Epika-kaviareň-káva-kaša-raňajky
Kaša – tá ovsená dodá energiu, krupičná zase vyvolá spomienky na detstvo. V Epike vedia nakopnúť, ale zároveň aj preniesť v čase. Záleží, kto si čo objedná.

Epika – z každého rožku trošku

Ponuka kaviarne Epika trafí na nôtu každému hladnému zákazníkovi. Či už vám príde na chuť niečo sladké, slané, väčšie, alebo menšie. Týždenné menu, ako aj víkendová ponuka, sú bohaté a rôznorodé. Výdatné kaše, čavokádový chlieb, nadýchané lievance alebo radšej klasika v podobe chleba vo vajíčku? Víkendové raňajky majú byť bohaté, tak trochu hriešne, dlhé, pomalé a ako inak, v dobrej spoločnosti. Či už tej, ktorú si prinesiete so sebou, alebo v spoločnosti zamestnancov, ktorí obslúžia, poradia, hodia reč, ba aj zavtipkujú.

Epika-Žilina-týždenné-víkendové-menu
Týždenné a víkendové menu presne na mieru podľa chutí. Navštíviť Epiku sa skrátka vyplatí. Teraz ju môžete navštevovať nielen ako zákazník, ale aj ako zamestnanec a čestný člen epického tímu.

Kaviareň Epika v Žiline - chute, čo píšu

Čítať viac >

Ak by ste sa radi stali súčasťou príbehu kaviarne Epika, chyťte šancu za pačesy. Každé epické dielo má svoj začiatok a koniec. Žilinská Epika má však zatiaľ iba začiatok a bohatý, rozbehnutý príbeh. Ak sa chcete stať jeho súčasťou, ozvite sa na mail: [email protected] 🙂

Epika-výberová-káva-9-grams-coffee
Bez kávy sú rána bez úsmevu a dni bez energie. To však neplatí v Epike. Tu sa o pravidelnú dávku kofeínu stará lokálna pražiareň výberovej kávy 9 grams coffee.

Kaviareň Epika nájdete aj na Facebooku a Instagrame.

Text a foto: Dominika Noskovičová

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Dominika Noskovičová

http://www.kavickari.sk

Tvor tvorivý s vášňou k písaniu, foteniu a iným kreatívnym aktivitám. Svoje študijné kroky smerovala k štúdiu divadelných, filmových a mediálnych vied na Viedenskej univerzite. A vďaka Kávičkárom mohla tieto svoje vášne spojiť s ďalším pôžitkom, akým je kvalitná káva. Inšpiráciu a múzu hľadá vo všedných veciach. Svet rada objavuje cez hľadáčik fotoaparátu, zaznamenáva s perom v ruke a vychutnáva s kvalitnou kávou v ruke. Ako každá žena a mama sa točí v nekonečnom kolotoči. Preto vyhľadáva činnosti, ktoré ju bavia a napĺňajú. Na Kávičkári.sk má Dominika na starosti najmä sekciu "Pražiarne", ktorej dodáva jej osobitý ráz a vzhľad. Ako autorka románu však svoju kreatívnu dušu potešuje aj tvorbou rozhovorov, či iných článkov na našom portáli.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články