9 Grams Coffee

Prvá žilinská pražiareň 9 Grams Coffee prišla s jedinečným konceptom, ktorý poteší chuťové poháriky kávou tej najvyššej kvality z celého sveta. Značka, ktorú založil Marián Galuška, okrem iného aj majster Slovenska v príprave kávy či zakladateľ Slovenskej kávovej asociácie, patrí medzi najrozšírenejšie pražiarne na Slovensku. Pražiarni 9 grams Coffee záleží na spokojnosti zákazníka a kvalitných produktoch. Taktiež sa snažia neustále prinášať novinky na trhu, ako aj čo najvyšší štandard v poskytovaných službách.

Pražiareň 9 Grams Coffee a káva s rodným listom

Zárukou vynikajúcej kávy nie sú iba dlhoročné skúsenosti či nový pohľad na svet kávy, ale aj špičkové pražičky Giesen. Pôvod, farma, spôsob spracovania a prístup k životnému prostrediu – overený “rodný list” je to, na čom si v pražiarni zakladajú. 100 % recyklovateľné obaly s nápaditým dizajnom inšpirovaným hodnotami gentlemanstva taktiež stoja za povšimnutie.

9 Grams Coffee ponúka široké spektrum káv s rozdielnym chuťovým profilom. Okrem výberových káv z rôznych kontinentov a dokonale namiešaných zmesí nechýbajú ani novinky, inovácie či limitované edície. Taktiež prihliadajú na zdravotnú stránku. Preto dbajú na to, aby bola ich káva zdravá – čiže bez plesní či nadmerného obsahu karcinogénnych akrylamidov. Tieto atribúty v spojení s hodnotami gentlemanstva, ktoré sú pre 9 Grams Coffee alfou a omegou, zaručujú kvalitu a spokojnosť. Čerstvú kávu z pražiarne si môžete vychutnať nielen v ich vlastných prevádzkach Five Points v Bratislave a Food Station v Trenčíne, ale aj v mnohých ďalších kaviarňach, ktoré zásobujú. V prípade, že si chcete kávu 9 Grams Coffee vychutnať v pohodlí domova, nájdete ju v ponuke ich e-shopu Coffeeart. Ten ponúka okrem kávy aj iné výrobky z ich produkcie. Vďaka veľkému výberu produktov súvisiacich s kávou na jednom mieste bude kávičkovanie skutočným pôžitkom.

Pražiareň 9 Grams Coffee v Žiline sa okrem praženia venuje aj iným činnostiam spojeným s kávou, ako napríklad škole kávy, ktorá je určená pre všetkých jej nadšencov. Základný baristický kurz, niečo pre pokročilých, latte art, alebo alternatívne prípravy káv – zo širokej ponuky kurzov si určite vyberiete.

Ponuka káv

Zrnková káva s overeným pôvodom najvyššej kvality z rôznych častí sveta, ako aj ponuka limitovaných exkluzívnych káv či najobľúbenejšia káva Real Gentleman blend - zmes 100 % Arabík.

Kde nás nájdete

9grams

Pražiareň 9 Grams Coffee: Stále ísť vpred, no ctiť si svoju tradíciu a gentlemanstvo

Čítať viac >

Zdieľajte na sociálnych sieťach