Reštaurácia Jozef II. v Holíči: Vychutnajte si špeciality rakúsko-uhorskej kuchyne

 Reštaurácia Jozef II. v Holíči: Vychutnajte si špeciality rakúsko-uhorskej kuchyne

Reštaurácia Jozef II. v Holíči je pomenovaná po reformnom panovníkovi a synovi Márie Terézie, ktorí často trávili čas v neďalekom zámku. V historickej budove, bohatej na podzemné priestory a tajné zákutia, si môžete vychutnať špeciality rakúsko-uhorskej kuchyne, dať si dobré pivo z vlastného pivovaru či zorganizovať svadbu alebo firemnú akciu. Majitelia, hrdí na holíčsky región, svojou prácou odkazujú práve na historické aspekty a význam a snažia sa mestu prinavrátiť lesk minulosti.

Reštaurácia Jozef II.
Reštaurácia Jozef II. disponuje presklenou terasou a pýši sa špecialitami rakúsko-uhorskej kuchyne.

Reštaurácia Jozef II. ako súčasť rodinnej značky

Rodina Kadlecová je v Holíči známa svojimi gastronomickými a poľnohospodárskymi aktivitami a Reštaurácia Jozef II. je jednou z prevádzok ich portfólia. Z hlavnej ulice odbočíte do dvora, kde bez problémov zaparkujete, a zrazu ste zoči-voči komplexu budov. Reštaurácia Jozef II. je totiž súčasťou väčšieho celku rodinnej značky. Podzemím je spojená s ich druhou reštauráciou a pizzeriou, ktorá je ďalej súčasťou ich známeho minipivovaru Wywar. Ďalej do rodinnej značky patrí penzión a vinárstvo U Studánky a tiež biofarma a pálenica Kadlec Destillery.

Reštaurácia Jozef II.
Súčasťou rodinnej značky je aj minipivovar Wywar.

Reštaurácia Jozef II.

Sofistikované chute rakúsko-uhorskej kuchyne

Reštaurácia Jozef II., postavená na kvalitných surovinách a mäse z vlastného chovu, prináša sofistikované chute rakúsko-uhorskej kuchyne. Chuť, kvalita aj servírovanie sú na vysokej úrovni a doplnené o vlastné pivo, víno a poctivé destiláty, ktoré zanechávajú skvelý dojem. Reštaurácia Jozef II. disponuje presklenou terasou a veľkou banketovou miestnosťou. V letných mesiacoch je príjemnejšie posedenie v podzemí ich druhej prevádzky, kde vám však bez problémov naservírujú aj svoje špeciality.

Reštaurácia Jozef II.
Reštaurácia Jozef II. je postavená na kvalitných surovinách, a ak sa chcete v lete osviežiť, okrem pivka z pivovaru Wywar vás schladí aj posedenie v druhej prevádzke v podzemí.

Ich druhý koncept, spojený s pivovarom Wywar, prináša modernejšie jedlá a pizzu z pece na drevo spolu s dennou ponukou. Zaujímavosťou je možnosť nahliadnuť cez sklenú stenu dovnútra pivovaru či absolvovať komentovanú prehliadku spolu s degustáciou.

Reštaurácia Jozef II.
Pizzu pečú na dreve, a ak ste zvedaví na zákulisie, môžete sa zúčastniť aj na komentovanej prehliadke pivovaru s degustáciou. Všetky tieto zákutia sú súčasťou budovy Reštaurácie Jozef II.
mls-bakery-holic-kavickarisk

MLS Bakery- Sladké, no zdravé mlsanie z Holíča

Čítať viac >

Reštaurácia Jozef II.

Reštaurácia Jozef II. s bohatými možnosťami

Veľkometrážne priestory s dostatkom súkromia poskytujú široké možnosti využitia. Banketová miestnosť v Reštaurácii Jozef II. pojme približne 140 ľudí vrátane profesionálneho ozvučenia a audiovizuálnej techniky. Vďaka reštaurácii sú možnosti občerstvenia skutočne bohaté a je z čoho vyberať. Okrem spoločenskej miestnosti ponúka aj priestory reštaurácie v podzemí alebo menšieho červeného salónika. Menší a súkromnejšie priestor je vhodný pre malé skupiny, pre ktorých Reštaurácia Jozef II. pripraví občerstvenie a zabezpečí všetku potrebnú techniku.

Reštaurácia Jozef II.
Reštaurácia Jozef II. disponuje okrem spoločenskej miestnosti aj priestormi v podzemí alebo menším červeným salónikom.

Ich reštaurácie nedisponujú ubytovacími kapacitami. Pre menšie skupinky majú pripravený svoj penzión U Studánky s kapacitou do 12 osôb. Takisto je to priestor vhodný na menšie oslavy alebo teambuildingy spojené s ochutnávkou ich produktov a gastronómie. V prípade veľkých akcií s potrebou ubytovania väčšieho množstva ľudí sú v okolí k dispozícii ubytovacie zariadenia, napríklad Hotel sv. Ľudmila, s ktorým majitelia pivovaru aj spolupracujú.

Poctivé remeslo a kvalitné produkty

Filozofia rodiny Kadlecovej je jasná a aj dnes sa snažia inšpirovať pri svojom podnikaní históriou. Ak hľadáte zaujímavý zážitok v podobe prehliadky pivovaru alebo si chcete na Záhorí skutočne pochutnať na dobrom jedle, ste na správnom mieste. Široké spektrum ich produktov vás vtiahne a pomocou chutí prevedie po regióne a jeho histórii. Či už je to ich farma, vinárstvo, pivovar alebo reštaurácia. Záhorie je bohaté na objavovanie a nové zážitky, treba mať otvorené oči. Holíč a jeho okolie je bohatý na historické pamiatky a oplatí sa ich vidieť.

Reštaurácia Jozef II.

– spoločenská sála/140 miest
– červený salónik/20 miest
– počet izieb/2 apartmány U Studánky, 5 apartmánov na Oilke

+421 34 2028912

[email protected]

Bratislavská 20, 908 51 Holíč

www.jozefdruhy.sk

Článok bol vytvorený v spolupráci s Krajskou organizáciou cestovného ruchu Trnavský kraj.

 

 

 

 

Reštauráciu Jozef II. nájdete aj na Facebooku a Instagrame.

Text a fotografie: Rudolf Sladkovský

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Rudolf Sladkovský

Po rokoch sledovania portálu Kávičkári.sk sa k nám Rudolf pridal a začal pre nás fotiť. Akčný, s veľkým úsmevom, talentom a nasadením pokrýva Rudi celé Slovensko. Najnovšie sme objavili jeho nadanie pre písanie článkov. Veď posúďte sami!

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články