Éterický luxus v Regent Berlin

 Éterický luxus v Regent Berlin

 

Na romantickom námestí Gendarmenmarkt, kde sa každoročne konajú tie najkrajšie Berlínske Vianočné trhy, sa nachádza tento 5 hviezdičkový skvost a ako bonus ponúka Michelinovskú kuchyňu vďaka vychytenej reštaurácií Fischers Fritz. Prepojenie nemeckej kvality a talianskeho dizajnu vás v hoteli Regent Berlin dostane už pri vchode do budovy. Priam až výstredným luxusom pôsobiaca hala ťahá oči, ale napriek tomu nepôsobí nepríjemne. Omamná vôňa kvetov vás posadí do pohodlného zlatého kresla s plyšovým čalúnením. Pokiaľ sa aspoň na chvíľku chcete cítiť ako králi, poďte s nami na menšiu exkurziu.

Regent Berlín lobby

Regent Berlin svojim hosťom ponúka luxusné, veľké a zvukovo izolované izby (ocenííte najmä pri spomínaných Vianočných trhoch). Dámy ocenia najmä mramorovú kúpeľňu vybavenú kvalitnou kozmetikou L´occitane.

Regent Berlín

Regent Berlín izba s kreslami

Regent Berlín izba

Regent Berlín izba

Regent Berlín luxusná kúpeľňa

Deluxe Suit je kategória sama o sebe. A ako bonus ponúka výhľad na nezaplatenie.

Regent Berlín luxusná izba

 

A bonusom na záver sa stáva Michelinovská reštaurácia Frischers Fritz. Elegantné detaily umocňujú zážitok z variácií chutí, ktoré máte na tanieri.

Regent Berlin

Regent Berlín s luxusným stropom

Regent Berlín fine dining

Regent Berlín luxusné jedlo

Regent Berlín fine dining

 

 

Viac info o hoteli: Regent Berlin

 

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Simona Budinská

Vášnivý gurmán, mama troch detí, dvoch kníh a niekoľkých bedekrov. Náhody sú jej osudom, a tak pred rokmi vznikol projekt Kávičkári.sk. S nadšením sa venuje najmä víziám, kreovaniu na portáli, ale aj new biznis. Srdcovkou je aj vzdelávanie v oblasti gastronómie v rámci projektu Gastrolove a tvorbe osobnostného PR.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články

Prihlásiť sa na odber
Upozornenie na
guest
0 Komentárov
Vložené komentovanie
Zobraziť všetky komentáre
0
Budeme radi za vaše názory, prosím zanechajte nám komentár.x