Prekvapenie v priemyselnom parku

 Prekvapenie v priemyselnom parku

 

To, že v Trenčíne si dáme dobrú kávu a skvelé jedlo aj niekde inde, než v historickom centre, sme si nemysleli. A to, že to bude v priemyselnom parku, sme teda absolútne nečakali. Na zelenej lúke, vo Facility System Hub®, nájdete kaviareň a reštauráciu, ktoré sa oplatí navštíviť.

Facility System Hub

Facility System Hub

Moderné administratívno- technologické centrum Facility System Hub sa, ako sme už spomenuli, nachádza v priemyselnom parku v Trenčíne. Ukrýva sa v ňom množstvo dynamických firiem, zasadačiek a kongresových priestrov, ale aj coworkingové centrum. Súčasťou je aj malá, ale za to kvalitná kaviareň v sviežich farbách, kde si pracujúci môžu vychutnať šálku kvalitnej kávy Carraro. To, že bude skutočne dobre pripravená zaručuje servis od Ramiho Kotrocha z Marco Polo Cafe.

meetingroom

kaviareň

carraro

Na prízemí budovy sa nachádza elegantná, á la carte reštaurácia, zariadená v modernom štýle. Vzdušný priestor je dômyselne zariadený, poskytuje súkromie, ale i relax. Pozornosť púta stena so zaujímavým modrým vzorom, ktorý pripomína staré domy našich babičiek.

reštaurácia

menu

Svoje stále miesto tu má aj vtipná a pozorná obsluha v podobe sveta skúseného hlavného čašníka Pavla Maštalíra a jeho kolegov. Páčilo sa nám, že nič tu nie je nemožné a snažili sa nám naozaj vyjsť v ústrety.

pozorná obsluha

káva Carraro

Kuchyni šéfuje nám dobre známy Ján Duda, ktorého poznáme z jeho predchádzajúceho pôsobiska v reštaurácii Leberfinger. Ján do Facility System Hub doniesol dávku elegancie a náležitej inovatívnosti. Jedlá sú moderné a ľahké a chuťovo vyvážené.

Ján Duda

príprava jedla

Veľký dôraz sa kladie aj na čerstvosť surovín a ich skladovanie. Reštaurácia a aj celý objekt sa aktívne venuje aj separovaniu odpadu, teda sa dá povedať, že sedíte v skutočne „zelenej“ reštaurácii.

Reštaurácia

jedlá

Myšlienkou realizácie reštaurácie bolo doniesť (sprístupniť) skutočne kvalitné jedlo podnikateľom a manažérom, ktorí si svojich obchodných partnerov môžu priniesť práve sem, kde dostanú servis na špičkovej úrovni.

Chef Ján Duda

V Trenčíne nám biznis chutí. Skúste ho aj vy.

Facility System Hub® nájdete aj na facebooku.

Text: Simona Budinská

Foto: Michal Zajaček

 

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Portál Kávičkári.sk vznikol v roku 2011 ako priestor pre všetkých nadšencov a milovníkov pôžitkov - dobrej kávy, jedla, zaujimavých miest a podujatí. Počas desaťročia pôsobenia priniesol stovky zauijímavých informácii, v ktorých sa rozoberala káva, slovenské pražiarne kávy, výrobcovia produktov, majitelia a prevádzkovatelia reštaurácii, šéfkuchári, ale i pomoc celému segmentu HoReCa.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *