Nekonečno malých radostí? Na scénu prichádza Mini Mila

 Nekonečno malých radostí? Na scénu prichádza Mini Mila
advertoriál

Káva a sladké – táto kombinácia k sebe patrí ako deň a noc, šach a mat či chlieb a soľ. Preto by sme vám radi predstavili novinku, ktorá dokonale zapadá do kávičkárskeho sveta. Kto by nepoznal Milu, legendárnu slovenskú sladkosť? Táto krehká oblátka s lahodným mliečnym krémom a zamatovo kakaovou polevou je na scéne už viac ako 50 rokov. A predsa sa jej podarilo prekvapiť a prísť v novom šate. Mini Mila ostáva rovnako dobrá, no i tak je máličko iná. A v čom teda tkvie jej jedinečnosť, ak jej receptúra ostala nezmenená?

Mini-Mila-ku-káve
Značka Sedita prišla s novinkou v podobe krehkých, neodolateľných mini kúskov prémiovej oblátky.

Jedinečnosť tejto novinky spočíva práve v jej veľkosti. Krehká, neodolateľná, plná chuti, no teraz aj v jednotlivo balených 10 g mini kúskoch, ktoré ponúkajú nekonečno malých radostí. Vďaka praktickému mini baleniu si teraz môžete váš pôžitok dokonale nadávkovať. Mini Mila vás skrátka očarí a zanechá sladkú stopu, a to už pri prvom zahryznutí. Aj pri tom druhom, treťom či desiatom. Lebo Mini Milu si môžete dopriať toľkokrát po sebe, koľko vám len vaše chute našepkajú.

Mini-Mila-chvíľa-pre-seba
Viete, po čom ženy túžia? My to tajomstvo poznáme. Po chvíľke pre seba. V pokoji. S kávou v ruke a sladkým pôžitkom na jazyku. Mini Mila je ako stvorená pre takéto chvíle.

Doprajte si ku káve sladké potešenie

Aj vám sa ku káve žiada nejaká sladká maličkosť? Káva so sladkým k sebe pasujú, ich chute sa dopĺňajú a dokonale im to ladí. Spolu neponúkajú iba energetickú vzpruhu, ale predovšetkým chuťový pôžitok, a to hneď na viacerých frontoch. Mini Mila je pre všetkých, ktorí si vedia vychutnať aj malé radosti života. Ktorí vedia zastaviť, spomaliť a užiť si sladký pôžitok. Či už si ju vychutnáte ráno na spríjemnenie začiatku dňa, počas zaslúženej pracovnej pauzy alebo pri príjemnom stretnutí s kamarátmi, vaše chuťové poháriky si prídu na svoje. Je výbornou maškrtou, ktorú si môžete vychutnať nielen v pohodlí domova, ale taktiež si ju hodiť len tak do kabelky či auta. Určite ju oceníte, ak vás prepadne počas dňa nečakaná chuť na sladké. Kedykoľvek a kdekoľvek. Aby ste si mohli spraviť radosť koľkokrát len chcete.

Krehká, neodolateľná, intenzívna, nežná, plná chuti a v elegantnom prevedení. Vďaka tomuto mini prevedeniu si pôžitok z tradičnej legendárnej slovenskej oblátky môžete niekoľkokrát zopakovať.

Mini Mila sa podpíše pod váš biznis

Pohybujete sa v HoReCa segmente, vlastníte reštauráciu, kaviareň či akúkoľvek inú firmu? Mini Mila je ideálnou voľbou na podporu a zlepšenie vášho biznisu. Posunie ho na vyššiu úroveň, pritiahne pozornosť vašich klientov a zanechá nielen lahodnú chuť v ústach, ale aj nezabudnuteľný dojem. Pretože sladkú, krehkú oblátku si môžete vychutnať nielen ku kávičke, po jedle či ako sladkú pozornosť ako hosť.

Mini Milu si vychutnala aj charizmatická majiteľka Lucia Ratkovská z wasabi.stro v Ivanke pri Dunaji. Ocenila praktické balenie oblátky.

Rovnako ju oceníte napríklad u kaderníčky, kozmetičky či iba tak, na firemnom stretnutí alebo na konferencii. Jej elegantný imidž sa postará o dokonalý prvý dojem. Pre oblasť HoReCa je v ponuke aj 1 kg balenie, ktoré taktiež obsahuje samostatne balené 10 g oblátky Mini Mila. To, že úspech sa skrýva v maličkostiach, je rokmi overené. A práve Mini Mila je maličkosť, ktorá môže posunúť váš biznis na vyššiu úroveň.

Mini-Mila-HoReCa
Mini Mila je ideálnou voľbou na podporu a zlepšenie vášho biznisu. Posunie ho na vyššiu úroveň, pritiahne pozornosť vašich klientov a zanechá nielen lahodnú chuť v ústach, ale aj nezabudnuteľný dojem.

Gurmán Award 2023: Kto je najlepší šéfkuchár a ktorá je najlepšia reštaurácia na Slovensku?

Čítať viac >

 

Ďakujeme prevádzke Wasabistro za poskytnutie priestorov na fotenie.

Značku Mila nájdete aj na Mila | Facebook a Instagrame.

Text a foto: Dominika Noskovičová

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Dominika Noskovičová

http://www.kavickari.sk

Tvor tvorivý s vášňou k písaniu, foteniu a iným kreatívnym aktivitám. Svoje študijné kroky smerovala k štúdiu divadelných, filmových a mediálnych vied na Viedenskej univerzite. A vďaka Kávičkárom mohla tieto svoje vášne spojiť s ďalším pôžitkom, akým je kvalitná káva. Inšpiráciu a múzu hľadá vo všedných veciach. Svet rada objavuje cez hľadáčik fotoaparátu, zaznamenáva s perom v ruke a vychutnáva s kvalitnou kávou v ruke. Ako každá žena a mama sa točí v nekonečnom kolotoči. Preto vyhľadáva činnosti, ktoré ju bavia a napĺňajú. Na Kávičkári.sk má Dominika na starosti najmä sekciu "Pražiarne", ktorej dodáva jej osobitý ráz a vzhľad. Ako autorka románu však svoju kreatívnu dušu potešuje aj tvorbou rozhovorov, či iných článkov na našom portáli.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články