HENDI CENTRUM – zdravotnícke zariadenie či priestor pre váš event? Oboje!

 HENDI CENTRUM – zdravotnícke zariadenie či priestor pre váš event? Oboje!

Návšteva HENDI CENTRA v Piešťanoch nás v mnohých ohľadoch milo prekvapila. Je to miesto, na ktorom si skutočne môžete dopriať relaxáciu a načerpať zdravie plným priehrštím. Klienti so zdravotným problémom v ňom nájdu pomoc a opateru špičkových odborníkov. HENDI CENTRUM je tu však aj pre bežného návštevníka. Vďaka skvelej polohe a prepojeniu modernej reštaurácie a biznis centra sa stáva horúcim adeptom na organizáciu rôznych podujatí, napríklad osláv, svadieb či komunitných aktivít.

HENDI CENTRUM sídli v modernej budove, ktorej súčasťou je aj príjemná reštaurácia Meat&Eat.

S dôrazom na hostí a pacientov. Aj to je HENDI CENTRUM

HENDI CENTRUM je unikátne tým, že pomoc aj relax nájdete na jednom mieste – od intenzívnej rehabilitácie cez ubytovanie až po ambulantnú rehabilitáciu. Ako sami zamestnanci vravia, dôraz kladú na rodinný prístup, v rámci ktorého vytvárajú dôverné a bezpečné prostredie. Hostia nájdu pohodlie v bezbariérových izbách, ktoré sú vybavené pomôckami v oblasti hygieny alebo možnosťou polohovacieho lôžka.

V Hendi Centrum kladú dôraz na rodinný prístup. Aj preto sú izby variabilné, ponúkajú prístelky, detské postieľky či bezbariérové toalety.

Veľkým benefitom HENDI CENTRA je aj bývanie priamo v mieste rehabilitovania, bez nutnosti cestovania. Klienti, ktorí v HENDI CENTRUM rehabilitujú, sú spoločne so svojimi rodinami finančne zvýhodnení a majú ubytovanie so zľavou. V rámci terapií je bonusom ich flexibilita a rozsah. Klienti oceňujú príjemné prostredie, výhľady, okolitú infraštruktúru, blízku dostupnosť do centra mesta či možnosti bezplatného parkovania. Samozrejmosťou HENDI CENTRA je zabezpečený pitný režim alebo káva. Práve takéto „drobnosti“ pridávajú pomyselné bodíky zariadeniu a možno aj vďaka tomu získal 9 bodov z desiatich v rámci Traveller Review Awards od spoločnosti Booking.com.

Konferencie, ale aj eventy s dušou

Do HENDI CENTRA v Piešťanoch prichádzajú často aj obchodní cestujúci, ktorým vyhovujú benefity poskytované zariadením. Centrum sa totiž nachádza v krásnej budove Floreát Ideapark, ktorá disponuje konferenčnými miestnosťami či coworkingom. Konferencie, školenia, firemné večierky, oslavy, ale aj svadby. Miestnosti HENDI CENTRA sú plne vybavené audiovizuálnou technikou. Aj vďaka tomu vedia zamestnanci zaradenia mnohé odborné prednášky (nielen) pre zdravotníkov alebo workshopy sprostredkovať aj online formou. Pokiaľ je o vaše podujatie záujem, viete ho vďaka technológii dostať aj k mnohým ďalším ľuďom.

HENDI CENTRUM

HENDI CENTRUM

Oddychovať aj rehabilitovať pod jednou strechou: HENDI CENTRUM v Piešťanoch ponúka oveľa viac

Čítať viac >

Súčasťou centra, ktoré sa snaží o komunitné väzby, je organizovanie množstva vlastných podujatí. Letné grilovačky, efektné bubnovačky, koncerty či charitatívne swapy. A o tom, že svojich hostí nevníma len ako klientov, svedčí aj jedna z posledných aktivít HENDI CENTRUM. Charitatívny predvianočný SwaZar je akcia, na ktorej si viete nakúpiť a vymeniť oblečenie, príjemne sa porozprávať, vypočuť si hudbu či pozrieť divadlo. Alebo aj všetko naraz. Výťažok z podujatia bude venovaný práve maličkým klientom, ktorí v HENDI CENTRUM rehabilitujú.

Moderná reštaurácia Meet&Eat

Reštaurácia Meet&Eat nachádzajúca sa v priestoroch budovy poskytuje hosťom množstvo skvelých kulinárskych zážitkov za priaznivé ceny. Široký a stabilný výber raňajkového menu, obedové menučka, ale aj pravidelne obmieňajúca sa à la carte ponuka. Meno o chutnom jedle sa šíri Piešťanmi, a to veru zaslúžene. Vďaka službe „Business“ vie reštaurácia zabezpečiť aj catering na podujatia nachádzajúce sa v budove, ale aj mimo nej.

Vďaka službe „Business“ vie reštaurácia Meet&Eat zabezpečiť aj catering na podujatia nachádzajúce sa v budove, ale aj mimo nej.

HENDI CENTRUM – bazén, ale aj svetové novinky

V rámci ubytovania má klient možnosť prenajať si bazén. HENDI CENTRUM má krásne novovybudované hydrocentrum s bazénom. Voda v ňom má príjemných 35 stupňov. Ak si klient prenajme bazén individuálne, získa tým väčšie súkromie a môže pohodlne relaxovať. Je možnosť doobjednať si aj doplnkové terapie, ako napríklad masáž, relaxačný kúpeľ vo vírivej vani, muzikoterapiu „na suchu“ aj vo vode či WATSU terapiu.

HENDI CENTRUM sa môže pochváliť aj novinkou, interaktívnou tabuľou Nirvana. V rámci rehabilitácie klient pracuje bez pomoci, špeciálnych okuliarov, iba s končatinami – ruky, nohy. Vďaka Nirvane je možné premiestňovať jednotlivé predmety, čiže rehabilitácia je zacielená na konkrétny pohyb. Rozsah pohybu je merateľný. S klientom pracuje fyzioterapeut a následne môže vyhodnotiť výsledky a progres pacienta v jednotlivých cvičeniach.

Množstvo terapií i bazén. Ak si klient prenajme bazén individuálne, získa tým väčšie súkromie a môže pohodlne relaxovať.

V HENDI CENTRUM viete zorganizovať svoj vlastný event. Kapacita ponúkaných priestorov:

  • Malá a veľká konferenčná miestnosť s možnosťou prepojenia: 30+70 osôb
  • Reštaurácia Meet&Eat: 50 osôb

+421 917 722 241

www.hendicentrum.com

Krajinská 32, 921 01 Piešťany

Článok bol vytvorený v spolupráci s Krajskou organizáciou cestovného ruchu Trnavský kraj.

HENDI CENTRUM v Piešťanoch nájdete aj na Instagrame a Facebooku.

Text: Simona Budinská
Fotografie: Ondrej Bobek

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Simona Budinská

Vášnivý gurmán, mama troch detí, dvoch kníh a niekoľkých bedekrov. Náhody sú jej osudom, a tak pred rokmi vznikol projekt Kávičkári.sk. S nadšením sa venuje najmä víziám, kreovaniu na portáli, ale aj new biznis. Srdcovkou je aj vzdelávanie v oblasti gastronómie v rámci projektu Gastrolove a tvorbe osobnostného PR.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články