Festival Káva Čaj Čokoláda v Starej Tržnici už tento týždeň

 Festival Káva Čaj Čokoláda v Starej Tržnici už tento týždeň

Koncom týždňa, 9.- 10.11. 2023, sa v Starej tržnici v Bratislave uskutoční obľúbené podujatie všetkých pôžitkárov s názvom Festival Káva Čaj  Čokoláda. Festival prinesie do Bratislavy vôňu a chuť týchto obľúbených nápojov a pochúťok. Na festivale sa stretnú rôzne pražiarne, zástupcovia čajovní a výrobcovia čokolád, aby ponúkli návštevníkom jedinečný zážitok a možnosť objaviť nové chute a vône. Na čo všetko sa môžete tešiť?

Espresso i filter. Na svoje si v Starej tržnici v Bratislave prídu všetci kávičkári.

Jedinečná príležitosť pre pôžitkárov

Festival Káva Čaj Čokoláda je jedinečnou príležitosťou pre milovníkov týchto nápojov a pochúťok. V charizmatickom prostredí Starej tržnice budú mať návštevníci možnosť ochutnať rôzne druhy kávy, čaju a čokolády, a zároveň sa dozvedieť viac o ich histórii, výrobe a správnom príprave. Tento festival je nielen o jedle a pití, ale aj o zdieľaní skúseností a vášni pre tieto lahôdky.

Tak ako každý rok, i tento sa na festivale zídu rôzne zahraničné i slovenské pražiarne, ale aj distribútori, zástupcovia čajovní a výrobcovia čokolád. Návštevníci budú mať možnosť ochutnať kávu z rôznych kútov sveta, od výraznejších tónov, po tie decentnejšie.

Festival Káva Čaj Čokoláda je najúspešnejším podujatím svojho druhu a v Bratislave i v Košiciach ho navštívia tisícky ľudí.

Čajové domy budú ponúkať rôzne druhy čaju, od tradičných čajových zmesí, cez ovocné po matchu. Výrobcovia čokolád zase predstavia svoje najlepšie výrobky. Táto rôznorodosť ponuky umožní návštevníkom objaviť nové chute a vône a nájsť si svoj obľúbený produkt.

Nielen ochutnávky. Festival Káva Čaj Čokoláda prinesie i diskusie

Okrem ochutnávok budú návštevníci mať možnosť zúčastniť sa rôznych vzdelávacích aktivít. Budú sa konať workshopy a prednášky, kde odborníci z rôznych oblastí budú hovoriť o histórii, výrobe a správnom príprave kávy, čaju a čokolády. Tieto aktivity umožnia návštevníkom rozšíriť svoje vedomosti a získať nové informácie o týchto obľúbených nápojoch a pochúťkach.

Nielen ochutnávky, ale aj kontinuálne vzdelávanie.

Rasty Kasár priniesol do Hotela Thermia Palace kúsok svetovej kávovej scény

Čítať viac >

Festival Káva Čaj Čokoláda je nielen o jedle a pití, ale aj o zdieľaní skúseností a vášni pre tieto lahôdky. Návštevníci budú mať možnosť stretnúť sa s odborníkmi a nadšencami, ktorí s nimi radi zdieľajú svoje skúsenosti a tipy. Táto atmosféra vytvára príjemné prostredie, kde sa ľudia môžu spolu baviť, diskutovať a objavovať nové chute a vône.

Festival Káva Čaj Čokoláda prináša každý rok vynikajúci program. Ani my nesmieme chýbať a sme súčasťou diskusií počas oboch dní.

Podujatie je jedinečnou príležitosťou pre milovníkov týchto nápojov a pochúťok. Ponúka rôznorodú ponuku kávy, čaju a čokolády, vzdelávacie aktivity a príjemnú atmosféru. Tento festival je skvelou príležitosťou objaviť nové chute a vône, získať nové informácie a zdieľať vášeň pre tieto lahôdky s ostatnými nadšencami. Ak ste milovníkom kávy, čaju alebo čokolády, určite by ste nemali tento festival premeškať.

Pokiaľ milujete kávu, čaj či čokoládu, nemali by ste vynechať Festival Kávy Čaju a Čokolády.

Viac informácii tu: https://www.kavacajcokolada.sk

 

 

Text : Simona Budinská

Foto: Ondrej Bobek

 

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Simona Budinská

Vášnivý gurmán, mama troch detí, dvoch kníh a niekoľkých bedekrov. Náhody sú jej osudom, a tak pred rokmi vznikol projekt Kávičkári.sk. S nadšením sa venuje najmä víziám, kreovaniu na portáli, ale aj new biznis. Srdcovkou je aj vzdelávanie v oblasti gastronómie v rámci projektu Gastrolove a tvorbe osobnostného PR.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články