E-shop Gastrofactory.eu je tu pre všetkých, ktorým záleží na štýlovom servise jedál

 E-shop Gastrofactory.eu je tu pre všetkých, ktorým záleží na štýlovom servise jedál

Súčasná gastronómia už nie je len o čistom bielom tanieri, hoci aj ten má stále svoje čaro. Vhodný tanier a príbor posunú celú prezentáciu jedla na úplne inú úroveň. Rovnako kávové nápoje chutia viac z krásnych dizajnových šálok. Predstavíme vám e-shop Gastrofactory.eu s expresne rýchlym dodaním, v ktorom nájdete kompletný servis do kaviarní, kantín, reštaurácií či hotelov. A to všetko za výhodné ceny priamo od výrobcu.

E-shop pre gastro profesionálov

Ak chcete priniesť svojim hosťom na stôl príjemnú atmosféru a kúsok umenia, ste na správnej adrese. V e-shope GastroFactory.eu si môžete vyberať zo širokého portfólia štýlových príborov, pohárov, porcelánu a ďalšej výbavy na stolovanie či varenie švajčiarskych značiek Sola, Lusol a Lunasol, ktoré sa distribuujú do celého sveta. E-shop vznikol ako pridaná hodnota pre slovenský i český trh. Ak si potrpíte na výnimočnosť, funkčnosť a štýl, okrem širokého portfólia oceníte aj jeho prehľadný dizajn. „Vieme, že pre podnikateľov je rýchly a jednoduchý výber veľmi dôležitý. Stavali sme na tom, aby mali gastro profesionáli zo Slovenska a Česka komplexnú ponuku online a mohli si komfortne vybrať všetko, čo potrebujú,“ vysvetľuje Lucia Maier zo spoločnosti Sola Switzerland EU.

Gastrofactory.eu
Ručne maľovaný U-coupe tanier s bočným vyvýšeným okrajom z kolekcie Hotel Inn Chic krásne odprezentoval famózny čokoládový dezert.

 

Keď víťazí dlhoročné know-how

Čo vám napadne ako prvé, keď sa spomenie Švajčiarsko? Pravdepodobne to bude precíznosť, kvalita a nadčasovosť. Presne tieto atribúty spĺňa aj spoločnosť Sola Switzerland, ktorá už viac ako 150 rokov prináša zážitky do sveta stolovania a varenia. To si na nej cení aj Viliam Beňo, šéfkuchár hotela Zlatý Kľúčik. „Naša spolupráca funguje už dlhé roky. Hlavným dôvodom, prečo používame produkty Sola v našej reštaurácii, je práve kvalitné vypracovanie či už tanierov, príborov, šálok a rôzneho ďalšieho reštauračného inventára. A v neposlednom rade rozhodol aj krásny dizajn, na ktorom si Sola dáva skutočne záležať.“

Dizajn a kvalitné vyhotovenie. Produkty od Sola Switzerland nájdete aj v prémiovej reštaurácii Frenchie v hoteli Zlatý Kľúčik, kde sme nedávno absolvovali charitatívnu večeru.

Udržateľný prístup Gastrofactory.eu

Sola Switzerland vyrába viac ako 27 miliónov príborov ročne. Centrálny európsky veľkosklad sídli v Ivanke pri Nitre, vďaka čomu prebiehajú objednávky expresne rýchlo. Záruka kontinuity produkcie a možnosť dlhoročného dokúpenia produktov presvedčili aj Petra Remeníka, majiteľa Bradrzfood catering: „Pre nás ako cateringovú firmu je dôležité nemeniť často inventár a mať istotu, že sa bude vyrábať niekoľko rokov. Sola nás zaujala veľmi pekným a udržateľným porcelánom, a rovnako príbormi. Ďalšia dôležitá vec je rýchlosť, akou nám objednaný tovar príde. Vo výnimočných situáciách aj v deň objednania, začo sme veľmi vďační. Preto nepochybujem, že nám spolupráca vydrží aj do budúcnosti.“

Gastrofactory.eu
Jedlo je zážitok, ktorý viete podčiarknuť i premysleným servírovaním.

Antoni Restaurant - mnoho chutí pod jednou strechou

Čítať viac >

 

Blysnite sa personalizovaným vybavením

Výber vhodného, kvalitného a na mieru šitého inventáru ide ruka v ruke so zákazníckym servisom, na ktorom si GastroFactory.eu dáva mimoriadne záležať. Odlíšiť sa od konkurencie a podčiarknuť osobitý štýl je možné aj laserovým gravírovaním či postriebrením príboru. Osobný prístup, odbornosť aj starostlivosť o klienta sú zárukou komfortu, ktorý je v tomto segmente na nezaplatenie. Atraktívnou odmenou za dôveru je aj Bonus Club. Prináša nielen výhodné zľavy, ale tiež spätný kredit na ďalší nákup, ktorý sa vypočítava zo sumy minutej za predchádzajúci kalendárny rok.

Ak hľadáte dodávateľa, ktorý vám dokáže personalizovať kvalitný príbor, u najväčšieho švajčiarskeho výrobcu príborov ste na správnom mieste.

Odporúčanie ako najlepšia reklama

Prvotriedny servis s ústretovým prístupom chváli aj Martin Korčok, z bistra Bizy v Nových  Zámkoch. „Vzhľadom na odporučenie skúseného hoteliera Michala Fajina sme nemali ani najmenšie pochybnosti, že tým pravým partnerom pre Bizy bude práve Sola. Spoliehame sa na perfektnú kvalitu a nezameniteľný dizajn portfólia tejto značky. Ich porcelán a príbory robia naše výnimočné raňajky dokonalým zážitkom a poskytujú zákazníkom jedinečnú atmosféru. Rovnako nedáme dopustiť na ich prvotriedny servis a ústretový prístup.“

Gastrofactory.eu vybavilo aj Bizy kaviareň v Nových Zámkoch
Bistro Bizy v Nových Zámkoch rozvírilo vody miestnej gastronómie. Tak, ako jej záleží na koláčikoch či milej obsluhe, trvali aj na kvalitnom vybavení a zariadení. V tomto prípade im pomohla referencia skúseného hoteliéra.

 

Showroom a predajňa Sola Point v Ivanke pri Nitre

Hoci má on-line nakupovanie svoje nepopierateľné výhody, pred prvým nákupom si široký sortiment príďte pozrieť do showroomu a predajne Sola Point v Ivanke pri Nitre. S bezproblémovým parkovaním a vlastnou kaviarňou ako bonusom. Rozhodnutia pri výbere sortimentu, ktoré v GastroFactory.eu urobíte, váš biznis zaručene posunú na vyššiu úroveň.

Gastrofactory.eu
Lucia Maier vytvorila e-shop Gastrofactory.eu spolu so svojím tímom približne rok pred koronovým obdobím. Jej príbeh, ako vybudovala spoločnosť Sola Switzerland EU, si môžete prečítať v našom nedávnom rozhovore.

Produkty Sola nájdete v mnohých známych prevádzkach po celom Slovensku, napríklad v hoteloch Albrecht, Loft, Carlton či reštauráciách a kaviarňach Elements, Namaste, Green Pig, Medusa, Castellum Cafe, Záhir a mnohých ďalších. Pridáte sa k nim aj vy? „Bude nám potešením a cťou zariadiť vašu kaviareň, bistro, reštauráciu či kantínu,“ uzatvára Lucia Maier.

 

Text: Kristína Brezinová Rídekyová

Foto: archív Sola Switzerland a Kavickari.sk

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Kristína Brezinová - Ridekyová

http://www.kavickari.sk

Miluje kávu, rada si ju doma pripraví, ale ešte radšej hľadá a nachádza nové kávové destinácie, o ktorých ešte radšej píše a fotoaparátom zachytí ich čarovnú atmosféru. Rovnako podľahla sladkej cukrárskej vášni a to, čo si napečie kreatívne nastyluje do mňamóznej podoby a nafotí. Jej novinárske pero v spojení s kúzelnými fotkami vás pozýva do sladkej kávovo-koláčovej idylky.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články