COOFFEE & BAR OOZI v Trnave – hangár s mnohými prekvapeniami

 COOFFEE & BAR OOZI v Trnave – hangár s mnohými prekvapeniami

Na okraji mesta, o to s väčším nápadom. Inovatívny a skutočne výnimočný priestor nielen na dobrú kávu prináša bývalý hangár v Trnave, nesúci názov OOZI. Ak chcete zažiť, a predovšetkým vidieť, niečo skutočne výnimočné, tento koncept sa vám bude hneď na prvý pohľad páčiť.

OOZI je jedinečný a štýlový priestor v bývalom hangári v Trnave, ktorý využil svoj potenciál na 100 %. Skrýva v sebe viac, ako by ste čakali.

Zákutia plné prekvapení

Keď sa snúbi sen s nápadom, šikovnými rukami a vkusom, musí vzniknúť len niečo výnimočné. Presne to sa podarilo v Trnave. Síce trochu ďalej od centra mesta, za to však s výbornou dostupnosťou autom či štýlovým singapurským elektrobicyklom. Ten si na tomto netradičnom mieste môžete dokonca kúpiť a pri pravidelnej káve či dobrom jedle aj servisovať.

COOFFEE & BAR OOZI-bicykle-Trnava
Kaviareň, bar, tichý kútik na posedenie, predajňa a servis elektrobicyklov, dizajnový shop, eventový priestor, trenažér na formule či služby barbera? Áno, aj toto nájdete na mieste, ktoré skrýva množstvo zaujímavých zákutí a vychytávok.

Ak ste si mysleli, že tu celá ochutnávka poriadnej výnimočnosti končí, nie je tomu tak. Hangár, ktorý medzi okolitými budovami vyniká a nie je možné ho prehliadnuť, ponúka okrem špičkovej kávy z rúk skutočných odborníkov aj malé občerstvenie, dobrý drink, služby barbera či dielňu s austrálskymi elektrobicyklami. Nadčasový a moderný exteriér dopĺňa rovnako nápaditý interiér s množstvom vychytávok a zákutí. Tie sa dajú využiť nielen na prácu, ale aj na príjemný rozhovor či poriadnu párty v dobrej spoločnosti.

COOFFEE & BAR OOZI-bar
COOFFEE & BAR OOZI je ideálnym miestom pre rôzne eventy, oslavy, záhradné párty, degustácie, teambuildingy či firemné akcie. Tie sa vďaka priestoru i službám stanú nezabudnuteľným zážitkom.

Štýlové oslavy a eventy v COOFFEE & BAR OOZI

Nie je miesto ako miesto. Ak hľadáte štýl na tej najvyššej úrovni, navyše s pridanou hodnotou, estetickým zážitkom a maximálnou využiteľnosťou, práve ste ho našli. OOZI alebo COOFFEE & BAR OOZI nie je len predajňa bicyklov, ale tiež priestor, vďaka ktorému sa každý event, oslava, záhradná párty, degustácia, teambuilding či firemná akcia stane nezabudnuteľným zážitkom. OOZI je dynamické miesto plné aktivít. Miesto, kde sa vždy niečo zaujímavé deje. Navyše s kapacitou až 400 ľudí.

COOFFEE & BAR OOZI-priestor-Trnava
Nájdite si svoj vlastný tichý kútik na prácu či príjemný rozhovor. Interiér trnavského podniku sa skladá z viacerých častí, pričom sa sem vojde až 450 ľudí.

Prémiová káva a vždy iná gastronómia

To, čo platí dnes, nemusí byť realitou o pár týždňov či mesiacov. A to je záruka toho, že OOZI chce pre svojich návštevníkov ponúkať neustále niečo nové. Kvalitná, prémiová káva značky Goriffee je však stálicou, ku ktorej sa pridávajú menšie snacky či sladké koláče. Špeciálne menu je tak pri každej návšteve takpovediac prekvapením, ktoré nikdy nesklame a vždy poteší chuťové poháriky. Rôznorodosť eventov, ktoré sa na tomto mieste konajú, prináša so sebou aj širokú škálu gastro špecialistov či foodtruckov. OOZI je miesto, kde oslava s priateľmi, stretnutie s firemnými partnermi či dokonca hudobný koncert naberú úplne iný rozmer a nezabudnuteľné spomienky.

Hotel Park Piešťany - miesto pre všetkých s all inclusive ponukou

Čítať viac >

COOFFEE & BAR OOZI-výberová káva

COOFFEE & BAR OOZI-kaviareň
Toto miesto je plné prekvapení – platí to aj o ponuke. Okrem výberovej kávy zo slovenskej pražiarne Goriffee si môžete pochutiť aj na menších snackoch či sladkých koláčoch.

V COOFFEE & BAR OOZI viete zorganizovať váš vlastný event. Kapacita ponúkaných priestorov:

  • OOZI HOUSE: max. 60 osôb
  • OOZI HANGAIR: max. 350 osôb
  • OOZI GARDEN: max. 200 osôb
  • OOZI SPACE (celý priestor): max. 450 osôb

+421 948 206 377

www.oozi.sk

Trstínska cesta 6/A, 917 01 Trnava

Článok bol vytvorený v spolupráci s Krajskou organizáciou cestovného ruchu Trnavský kraj.

COOFFEE & BAR OOZI nájdete aj na Facebooku a Instagrame.

Text: Michaela Krivdová

Foto: Ondrej Bobek

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Michaela Krivdová

Neexistujú výzvy, pred ktorými cúvne a každú z nich berie ako skúsenosť či zážitok, ktoré vždy dokonale zapadnú do jej skladačky. Skladačky kreativity a nadšenia, so štipkou estetična a dokonalej organizácie. Ideálne s rannou kávou či pohárom dobrého vína v ruke.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články